Şimdi Ara

Superonline yalın aDSL kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, biz evimize internet bağlatmayı düşünüyoruz. En uygun olarak super online yalın adsl i uygun buldum..
    Engel tanımayanlar yalın adsl, 8 megabite kadar hızda limitsiz internet fiyatı aylık 54 TL diyor.
    Müşteri hizmetlerini aradım, özellikle sordum ilk ay dışında 54 tl nin dışında ekstra fiyat çıkar mı diye sordum.. Sadece 54 tl geleceğini sordular..

TTnet e bakıyorum ekstradan 15 tl yalın adsl erişim ücreti alıyorlarmış..

Aranızda kullanan varsa, ne kadar fatura ödüyorsunuz.. Merak ediyorum bana uygun olursa başvurmayı düşünüyorum. memnun kalan var mı?

fiyat :http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=36&d=engel-tanimayanlar---adsl-yalin-adsl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042F62CB -- 21 Ekim 2014; 20:30:41 >

• hiç bulaşma ttnet bağlat en azından teknik desteğini düzgün alırsın. superonline yalın adsl 6 gündür problemim var çözümleri yok
  • Superonline bağlat ki paranın bir kısmı bile olsa başka firmaya gitsin. Nasılsa sonuçta aynı rezil hizmeti alacaksın hiç olmazsa daha az para ödemiş olursun arap telekoma.
  • TTnet e baktıgımda TL 52 + 15 tl ödenecekmiş.
  • İşte o 15 TL yi de vermemiş olursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.