Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.124
Cevap
82
Favori
288.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet FTTB altyapıda kullanılabiliyor ZTE H3600.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kumrucumartı K kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ediyorum

• mythogenic kullanıcısına yanıt

Benim de bağlantım FTTB, yani daireye kadar gelmiyor, daireye CAT kablolar ile geliyor.

ZTE H3600 modemle kullanabiliyorum. H3600 şimdiye kadar kullandığım SOL modemleri arasında açık ara en iyisi (stabilite ve çekim gücü)

Bununla birlikte ben farklı sebeplerden kendi Asus router'ımı kullanmaya devam ediyorum. ZTE için root kullanıcı adı ve şifresi bulunursa kendi yerine derouter'ım yerine de kullanabilirim.

Arkadaşlar cevap vermiş zaten. Siz bence forumun geçmiş sayfalarına da bir göz atın hangi modemden kim ne kadar memnun diye daha sağlıklı olur.

Benim okuduğum kadarıyla zte h3600 daha çok tercih ediliyor ama kim neye göre ne amaçla kullanıp tercih ediyor o kısımda önemli. Oyun oynayan memnun olmazken film dizi izleyen belki çok memnundur gibi gibi.

Ama şu kısım çok önemli, zte seçtiniz diyelim huawei'ye dönemiyormuşsunuz veya tam tersi olduğunda zte ile değişelim diyemiyormuşsunuz. Öncelikle tercihinizi kesin belirleyin, sonra arama yaptığınızda, tekrar değiştirme olmadığı için mutlaka istediğiniz modemin getirilmesini söyleyin. Müşteri temsilcisi arkadaş belki bilmiyor olabilir, modem değişir der ama modem değişse de aynı marka olarak değişiyor, marka değişimi olmuyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirket34 -- 11 Kasım 2021; 19:53:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mirket34 kullanıcısına yanıt

huawei nin modemleri basit ve dandik geliyor gözüme. yine ben bir bakarım almadan önce bahsettiğiniz gibi. çok teşekkür ediyorum :)

Rica ederim, bol şans...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Designer83 kullanıcısına yanıt

ZTE için root kullanıcı adı ve şifresi bulunursa kendi yerine derouter'ım yerine de kullanabilirim.

şu cümleyi tam anlayamadım :)

root şifresi tek oluyor değil mi her kullanıcı için, superonline hiç değiştirmiyor bunu sanırım?

İki farklı konu karışacak gibi olmuş, hemen açıklayayım :)

Her fiber kullanıcısının kendi fiber hattına ait bir PPPOE kullanıcı adı ve şifresi oluyor. Direk operator modemi dışında bir modem kullanmak için bu bilgi gerekiyor. Bu sayede dairenize gelen internet sizin cihazınızda çözümleniyor diyebiliriz. (SOL bunu paylaşmıyor ama edinebilme yöntemleri var. Bazı diğer servis sağlayıcılar ise sorunsuz paylaşıyor.)

Her kullanıcı için ayrı ve sabittir.

Root kullanıcısından kastettiğim ise verdikleri ZTE modemin root şifresi. Yani modem arayüzüne en fazla yetkiye sahip kullanıcı (Root) ile bağlanabilmek için gerekli şifre. Bu sayede modemde servis sağlayıcının kısıtladığı ayar ve arayüzlere erişme şansı oluyor. Böylece daha ince ayarlar yapılıp, gizlenen özellikler kullanılabiliyor. Bu şifre kullanıcı bazlı değil, genel bir şifre oluyor. Ama firmalar bunu da paylaşmıyorlar.

Kusuruma bakmayın yeni bilgisayarı açabildim, evet şu anda son derece anlaşılabilir oldu, bu PPPOE şifresi de bende var ama telefon da ettim, modem kirası her türlü alacaklarını söylediler, o yüzden yeni bir modem almayacağım. bakalım, çekim alanı yeterli olsun, stabil olsun benim için 10 numara olur. Selamlar.

Ben ZTE H3600 modemin çekim alanından çok memnunum. ASUS AC87U model bir modemim de vardı. Ondan çok daha iyi çekiyor. Tavsiye ederim.

• gidavcak G kullanıcısına yanıt

Tekrardan merhaba;

Sorun çözüldü gibi gözüküyor, sanırım altyapısal bir problem vardı.

• bugün superonline ile wifi 6 ZTE modem için konuştum, rastgele sorumlu bayii elinde ne varsa onu getiriyor biz müdahale etmiyoruz dediler. yarın bayii ile konuşacağım ama vermiyoruz derlerse de yapılabilecek bir şey yok gibi görünüyor. nasıl bir yol izlemeli ZTE alabilmek için tavsiyelerinize açığım.

• Hiko Seijuro H kullanıcısına yanıt
    Bölge ne taraftı acaba?

Bayi yok vermiyoruz derse alma kurulum yaptırma. İmza atma bunlar yersen yapıyor çok lanet firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taktırmam o zaman, zte iyi :)

• Arkadaşlar Wi-fi 6 Huawei modem var...Bu modemde root şifresini nasıl öğrenebiliriz?...Bilen eden varsa yardımcı olursa çok sevinirim...

• Wi-fi 6 Huawei modem nasıl 2 kanala çeviriyoruz şuan 2.4 + 5ghz otomatik tek kanal var ?

En iyi Süperonline Wifi 6 modem ZTE mi? Bilgisi olan var mı_??

• Netflik Amazon gibi uygulumalarda 4K yayın alamıyorum; görüntü kalitesi oldukça düşük. Sizce neden olabilir? Statik ip dahil alındı

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.