Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bbirey Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.125
Cevap
82
Favori
288.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende daha dün bu modemi kullanmaya başladım. dün wlan ayalarını kurcaladım, 5ghz ayrıca aktifleştirdim. ama şuan nasıl yaptım tam hatırlamıyorum. wlan ayarlarından yapmanız gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan ağ arattığınızda 5 ghz ayrıca mı görünüyor? Yoksa arayüzden açma kapamayı gördüm prada sorun yok üstad.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mirket34 kullanıcısına yanıt

evet dediğiniz gibi.

1 tane 2.4ghz, 5ghz ortak ağ var görülüyor.

1 tane 5ghz ağ tek görülüyor.

zannedersem 2.4ghz de tek başına yapılabiliyor olmalı. Uğraşmaya fazla vaktim olmadı. Modem başka evde olduğu için ayrıntılı bakamadım.

• O zaman siz de 2 tane 5 ghz açık bence. Çünkü 2.4 ve 5 ortak varsa şuan benim durumum. 2. 5ghz i açarsam bende de gözükecek ama benim alışkanlığım 2.4 ve 5 ayrı ayrıydı o biraz tuhafıma gitti. Muhtemelen çekim gücüne ve menzile göre kendi içinde ağdan ağa geçiyor

• Mirket34 kullanıcısına yanıt

evet ortak olan ağ ile birlikte 2 tane 5ghz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pottteee -- 6 Ekim 2021; 21:56:32 >
  • Turkcell'in bu modemini başka operatörde kullanmamız mümkün mü?

• Superonline, kendi speedtest sunucularına özel olarak hızınız kadar dedike hız atıyor, speedtest ise 3 farklı sunucu ile test yaptığından 1 tanesi turkcell sunucusu denk gelince hız 2 katı olarak gözüküyor.

200mbpslik tarifede speedtest yaptığımda sonuç şu şekilde:

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

Fakat gerçeği:

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D1AC3835 -- 7 Ekim 2021; 16:13:51 >

• Bu nasıl bir durumdur böyle ya, tam saçmalık. Gerçek hızı görmek için ne yapmak lazım.

• creed90 kullanıcısına yanıt

zte 3600 kullanılabilir gibi durmuyor. Modem arayüzünde kullanıcı adı şifre gibi bilgilerin girilebileceği bir alan göremedim.

Belkide cihaz rootlanarak olabilir oda herkesin yapabileceği bir iş değil.

• Speedtest alternatifi nperf gibi sitelerden test yapabilir veya speedtest'ten manuel sunucu seçip test yaparak görebilirsiniz, ama zaten superonline paket ne ise onu veriyor.

• Anladım hocam. Teşekkürler

• Bu modemde UPNP aktifleştirme yapabiliyor muyuz? Menü ve arayüzde böyle bir sekme bulamadım da.

• Arkdaşlar merhaba

Wi-fi analyzer programı ile uygun kanal aradığımda 5ghz için 149, 153 vb. Kanalları veriyor ama modem arayüzünde 5ghz de böyle kanallar yok.
    Modem ZTE 3600 Wifi6

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.