Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.120
Cevap
81
Favori
287.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef, hem Huawei hem de ZTE'nin WiFi6 modelleri önceki WiFi5 modellerinden bile kötü çıktılar. Sanırım kendi router'larımızı kullanmaya devam edeceğiz.

• Arkadaşlar 1 ay kadar önce zte wifi 6 takıldı. Ben hiç dkkat etmemiştim bir hız testi yapayım dedim ve uploadımın 5 olduğunu gördüm.
    Taahhütüm 100 mbit download 10 mbit upload

Arayıp teknik servise bağlandığımda birşey ler yapıyorlar ve uploadım 90 mbite çıkıyor ancak 10 dk sonra 5 e düşüyor yine

Bugün gelip huawei wifi6 getirdiler ve aynısı oldu. 5 mbite düşüyor uploadım.

Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Teknik ekibin sorunun kaynağını bulup çözmesi lazım. Modemsel bir olay değil demek ki.

Modem değişimi yapılamıyor demişlerdi sizinki nasıl değiçti şaka gibi ya

• 3 gün önce zte h3600 v9 wifi 6 modemi taktılar. 3 gündür İnternette aşırı loss var. Eski modem 5g li olanda böyle bir sıkıntı yoktu neden olabilir arkadaşlar bu modem pek iyi değil gibi ayriyetten eskiden 5g ve 2.4g olarak iki tane çıkıyordu şimdi bir tane çıkıyor 5g bandı çok iyi di 0 loss vardı.

• oGShan1905 kullanıcısına yanıt

uploadinizda sikinti var mi speedtest vs ?

• @oGShan1905

neyde loss yaşıyorsunuz? oyun, uygulama? modem arayüzünden 2.4 ve 5ghz ayırabilirsiniz. ben sıkıntısız ayırdım aynı modemde.

@Shafter

Beylikdüzü/Barış mah. sıkıntı yok bende upload konusunda. 100/10 alıyorum ZTE wifi6 modem ile.

100/20 lik paketi kullanıyorum upload sıkıntı yok ama download aşırı dalgalı 50-60 arası alıyorum önceki modemde 97-98 birebir alıyordum neredeyse

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

100/20 lik paketi kullanıyorum herhangi bir internet sitesinde bile yükleme geç oluyor dönüp duruyor. bu arada nasıl ayarlıyoruz yardım edebilirmisiniz

• Beyler ben super onlinin modem muhabbetinden artık bıktım
    Router alsam vereceğim 1000 tl ye değer mi keenetic ultra düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bu lanet modeme geçtiğimden beri bu şekilde durduk yere internetten düşüyorum. Mecbur tek çözümü wifi kapatıp açmak oluyor. Çözümünü bilen var mıdır ya da modemin en sağlıklı çalıştığı ayarlar nedir acaba?

Merhaba,

Sorunu çözebildiniz mi?

Ben de hâlâ aynı problemi yaşıyorum.

• Allah'ını seven LG8245X6 modelinde Wi-Fi'dan düşmenin yolunu anlatsın. Wi-Fi üzerinden hangi cihaz olursa olsun olmadık zamanda bağlantı kopabiliyor.

Bu sorun ZTE modemlerde yaşanmıyorsa değişim talep edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bk_61 -- 19 Eylül 2021; 21:35:52 >
  • bk_61 kullanıcısına yanıt

Ben de değişim talep ettim sisteme tanımlayamadukları için olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Ben de değişim talep ettim sisteme tanımlayamadukları için olmuyor

"Olmuyor" dediğiniz sorunun çözülememesi, değil mi?

Öyleyse ZTE kullanan arkadaşların yorumlarını bekleyelim, gerekirse değişim için zorlayacağım.

• Hayır task sistemi izin vermiyor

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt

bu bana mantıklı gelmiyor. zaten yukarıda yazan bir arkadaş ZTE wifi6'dan Huawei wifi6'ya geçtiğini belirtti.

iş bilmez bir teknik destek yada çağrı merkezi elemana denk geldiniz sanırım. uğraşmamak için bu tip şeyler söyleyebiliyorlar.

• Yok emin olun en üst yazılım ekibine kadar gitti konu huwaiden zte ye geçişi sağlayamadılar

• Arkadaşlar merhabalar. Superonline 35 mbit fiber bağlamayı düşünüyorum. İki modem seçeneği var. Wifi 5- wifi 6. Aralarinda 5 TL fark oynuyor. Wifi 6 almaya değer mi ? Zaten 35 mbit Alican..bariz bir fark olur mu?

• bk_61 kullanıcısına yanıt

Yok hocam değişmedi, halen devam ediyor. Superonline da ezberlemiş, uzaktan güncelleme yapalım, şunu yapalım vs ama bu modem bence çöp. Bu hafta eski huawei modemi isteyeceğim böyle giderse, en azından wifi den düşme olmuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

Arkadaşlar merhabalar. Superonline 35 mbit fiber bağlamayı düşünüyorum. İki modem seçeneği var. Wifi 5- wifi 6. Aralarinda 5 TL fark oynuyor. Wifi 6 almaya değer mi ? Zaten 35 mbit Alican..bariz bir fark olur mu?

Ben de 35mbit kullanıcısıyım, kesinlikle değmez. Zaten wifi 6 nın amacı daha yüksek hızları almak. Gerçi wifi5 modemler de 350mbit e kadar destekliyor yanlış hatırlamıyorsam, kısaca 5 tl fazla vermeye değmez.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.