Şimdi Ara

Superonline VoIP ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
8.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Superonline'ın vemiş olduğu VoIP hizmetini, modemin arkasına bir telefon bağlamak suretiyle kullanabiliyoruz.
    Ben istiyorum ki iPhone yada Nokia E66 telefonumdan da bu hizmetten faydalanabileyim.

Bunun için modemin ayarlarına bakmak istedim ancak Superonline Root şifresini değiştirmiş, artık giremiyorum.
    Telefon ettim ve VoIP bilgilerini istedim, ancak paylaşamayacaklarını söylediler.

Bunun nasıl yapılacağını bilen birileri mutlaka vardır.

Yardımcı olur musunuz?

• Beni PM'den ara yardımcı olayım.
  • Yapabilirseniz fdorumda dapaylaşmanızı bekleriz.
  • Bu forumda bazı konuların uluorta paylaşılmaması gerektiğini çok iyi biliyorum. Daha önceleri bir çok mesajım banlanmıştı.
    Bu nedenle burada paylaşamıyorum. Ama eminim ki sende bu sorunun çözümünü biliyorsundur.
  • Forum olayı paylaşımdır. Sol'uın sip ayarlarını bilmiyorum. Kullanacağım birşey de değil. Ben betamaxçıyım :)

Neden burayı bi DSL Reports tadında paylaşım ortamı haline getiremiyoruz merakım bu.
  • Bu konu hakkında beni de bilgilendirecek bir arkadaş var mı?
  • Merak ettim, iphone ile nasıl VoIP'yi kullanacağız ki? Mümkün mü? Mümkünse nasıl??
  • İnternetten euro, dolar üzerinden 10 € yada 10$'lık voip hesabı satan yüzlerce şirket var. Skype, smslisto, Lowratevoip gibi.
    Ücretsiz üye olun. Hesabınıza 10€ yükleyin. Sitesinden iphone için kurulum dosyasını telefona indirip kurulumunu yapın. Sonra da konuşmaya başkayın.
    Superonline sanki devlet sırrıymış gibi abonelerine verdiği modemlere erişimi kısıtlıyor. Huawei HG253s Router modemime ve voip ayarlarına tam erişimim var ama voip kullanmıyorum. Önceki yıllarda kullanıyordum. Şimdi ihtiyacım kalmadı.
  • Örnek olarak telefonunuzdanwww.s m s l i s t o.com sitesine (boşlukları silerek girin) girin. Iphone sürümünü telefonunuza indirin. Kredi alın ve konuşmaya başlayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.