Şimdi Ara

Superonline ve Choke problemi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sol kullanip CS:go public sunucularda choke problemi yasayan oluyor mu? Problemi cozebilidiniz mi?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• hacı choke bilgisayar kaynaklı bir problem loss internet kaynaklıdır tüm ayarları dibe cek 4:3 1024 x768 al sorun kalmaz büyük ihtimale.

• quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

hacı choke bilgisayar kaynaklı bir problem loss internet kaynaklıdır tüm ayarları dibe cek 4:3 1024 x768 al sorun kalmaz büyük ihtimale.

Hocam choke Sunucunun gonderdigi dosyalari Pc`nin kabul etmemesi. Yani bant genisligi ile alakali, oda tamamen internet ile ilgili. 64 kisilik BF4 sunucularinda ultrada rahatlikla oynuyorum. Bu makinada CS`de bir problem olacagini sanmam. Sorun superonline`da. Baskalarida ayni sorunu yasiyor mu, yasiyorsa cozebildiler mi merak ettim sadece.

• 7 sendedir superonline kullanıyorum ve bölgem sorunlu bir bölge interbnet konusunda ttnet herkesin neti kesilir benim cayır cayır kullanımım devam eder ben anlamadım am neyse choke olduğunda modem resetleyerek denesene choke oranı nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

7 sendedir superonline kullanıyorum ve bölgem sorunlu bir bölge interbnet konusunda ttnet herkesin neti kesilir benim cayır cayır kullanımım devam eder ben anlamadım am neyse choke olduğunda modem resetleyerek denesene choke oranı nedir.

2011`den beri kullaniyorum bende ve choke devamli var. Sol ile kac kere kavga ettim bilmiyorum. Uzun zamandir oynamiyorum choke yuzunden. Arada giriyorum ama oda iskence. Eskiden %10-15 max 20 olurdu suan 64tick sunucuda %50 civari. Tabi bu catisma ve yasayan oyuncu sayisi azaldikca dusuyor. 128 tick %25 civarinda. Modem reset, degisim, hatta farkli IP`lerde bile denedim. Buyuk ihtimal route kalabalik yada uzun. Sunucudan bana gelene kadar baya bir dolaniyor sanirim dosyalar. Oyle tahmin ediyorum. Uzun bir sure sonra oynayim dedim pek iyi sonuclanmadi. Silerim heralde yine :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.