Şimdi Ara

Superonline vdsl geçiş sıkıntısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bende bugün adsl den vdsl2 ye geçtim SOL da.Bende de aynı sizin gibi bir problem var yalnızca bilgisayarda.Bilgisayar da kablosuz üzerinden bağlı sanırım PC üzerindenki kablosuz alıcı eski kaldığından bu hızı alamıyoruz..Çünkü telefon üzerinden kablosuz bağlandığımda hiç bir sıkıntı yok olması gereken hızı alıyorum.

Edit: Hocam kablolu olarak denedim birde alabilecek miyim acaba gerçek hızı diye yine alamadım.. İlginç bir durum..

Siz Mhlerine arayıp söylediniz mi işte şu durumdan dolayı iptal etmek istiyorum diye. Hemen kabul ettiler mi biraz detaylandırır mısınız olmazsa bende sizin gibi yapayım bu durumda olan arkadaşlara yol gösterici olur hemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 12 Ocak 2017; 16:31:11 >
  • Hocam bende telefondada aynı sonuçları veriyordu yani hiç değişiklik olmadı bende laptopla kullanıyorum eski bir laptop ama hipernette 23 megabit net alıyor hatta indirme yaptığımda 2.70 lere kadar çıkıyor. isterseniz yenibir pc ile deneme imkanı varsa deneyin çünki pc alıcısından olacağını sanmıyorum açıkcası.hat kapatmaya gelince ilk önceleri yanaşmadılar hocam sözleşme iptali gereği 300 küsür lira faturanıza gelir dediler sonra 3 hafta sonunda en son gelen ekip bilemiyoruz bizde anlamadık deyince tekrar aradım iptal birimini ve olanları anlattıım ekipler problemi çözemediler ben iptal etmek istiyorum dedim konustuğum kişide bana bi bakalım ceza yansıması olavcakmı diye sonra herhangi bi ücret yansımayacak sadece 18 tl lik bi ücret yansıyacağını söledi iptal işlemimi aldı ve benden sadece fax ile dilekçe göndermemi istedi bende eposta yoluyla gönderdim dilekçenin resmini çekip bu şekilde olurmu demiştim evet demişlerdi şuan bekliyorum aranmayı hocam peşine düşmeden olmuyor yarın tekrar arayacağım yine bilgileri veririm.
  • Hocam daha önce de yazmıştım benimde benzer sorunum vardı hatta eski adsl hızım kotam arka planda güncellenmemiş diye 50 gb akn geçince 3 mbps düştü düzeldi diye mesaj falan geliyordu ama hiç bir fark yoktu dün denemek için hız kota değişikliğinden 100 mbps çıkartttım steamde indirme yaparken 8.2 mb/s leri gördü idm ile tek indirme yaparken saniyede 3 megabayt indiriyor en fazla tekte ama mesela aynı anda 3 4 tane idm indirme açtımmı hızımı 95 mbpslere kadar kullanabiliyorum işin bir ilginç tarafı ise youtubeda video açıyorum oda mesela hızıma göre böyle bir hd video 3 4 kerede dolması lazım ama istatisklere bakıyorum 8 9 mbit üstüne çıkmıyor nasıl iş anlamadım
  • Valla hocam ilginç bi durum sitelere göre kısıtlamamı var acaba ben anlamıyorumda ama yardımcı olurlar umarım sorunun çözülür çünki gerekten can sıkıyor bu durumlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.