Şimdi Ara

Superonline üst paketlere geçememe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben 1.5 yıl önce yaz fırsatı 16mbps ye kadar adsl paketine geçtim ancak ben alırken bana üst paketlere geçemiyeceğim hakkında bilgilendirme yapılmadı vdsl ye geçmek isterken öğrendim 1 ay boyunca boşu boşuna beklettiler ben bunlardan kurtulamazmıyım ? Vdsl geçemezmiyim hiçbirtürlü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende adsl den vdsl ye geçmek için başvuru yaptım geçemezsiniz diye bir şey demediler işlemleri yapıyorlar gerçi iki hafta oldu hala geçiremediler ama bekliyoruz bakalım.
  • geçemezsiniz diyorlarsa demek ki ya bulunduğunuz bölgede vdsl alt yapısı yok

ya da boş vdsl portu yok

yoksa neden geçirmesin

sonuçta üst paket demek faturanın artması şirketin sizden daha fazla gelir elde etmesi demek.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Hattımın vdsl desteklediği kesin hocam bikaç hafta önce aktardılar hattımı genişbant erişim kabinine.65mbps ye kadar destekliyormuş öyle dediler ancak aşırı saçma bi şekilde başka paketlere geçemiyeceğimi ancak sözleşme bitince geçebileceğimi söylediler.Tabi Türk telekoma geçeceğim bitince.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Hocam adsl port daha hesaplı sol fiber 6 tl fazla verse vdsl port alsa olurdu yapmıyorlar.

• Up up up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.