Şimdi Ara

Superonline Upload Hızlarını Geri Düşürmeye Hazırlanıyor [HIZLAR DÜŞTÜ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
4.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok cimerdir yok btkdır halk niye koşturmak zorunda devlet bu böyle olacak kardeşim dese iss'lere olay biter ama olur mu :) ahhh ah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmazlar hızı düşürmeyi erişim engellemekten daha etkili bulur bunlar...
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Onun bile aylık 4 kere alım sınırı var. Her gün 20tl verip alamıyorsunuz.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    :)
    Oyuncu olmak için yönetmenin yatağından geçmek gibi birşey mi bu?
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkcell en büyük şirket ya biraz upload biraz da download versin ya koskocaman bir şirketmiş yardımcı olur.
  • Bende Vodafone 100Mbps var, hala 20Mbps upload veriyor. Yanlış hatırlamıyorsam 100Mbps kullananlara 20 devam edecek gibi bir dedikodu vardı. SOL 100Mbps kullananlar da test etsin, belki durum bu'dur.
  • SOL 100 Mbit Fiber kullanıyorum (İzmir). Bende de 5 Mbit'e düştü.

2 yıl TTNET Fiber kullandıktan sonra, ping iyileşir beklentisiyle SOL Fiber'e geçmiştim ama memnun kalmadım. Hem ping iyileşmedi (aynı şehirdeki Turkcell sunucusuyla 14 ms veriyor. TT 1-2 ms veriyordu) hem de hat bazen tepki vermiyor. Zaman zaman bağlantıları 5-10 sn bekleyerek açıyor veya içeriği eksik yüklüyor. TT Fiber'de yaşamadığım bir problemdi. Muhtemelen CGN ve IP bloklarıyla alakalı.

Upload 5'e düşünce o konuda da bir avantajı kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Temmuz 2020; 10:10:20 >
  • Castle Bravo kullanıcısına yanıt
    Hocam tepki vermeme sorunu kablosuz ağda ise modeminizden kaynaklı. HG255S modeminin kablosuz ağında çok fazla hatalı paket oluyor ve tepkisizlik oluyor. Başka bir router bağlayın modeme, onunla Wi-Fi’de dolaşın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • command_4 kullanıcısına yanıt
    Sayın türkcell çalışanı geri indirme ve yükleme hızlarını eski haline getirseniz ya başka upload hızlarını geri eski haline indiren İSS yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castle Bravo

SOL 100 Mbit Fiber kullanıyorum (İzmir). Bende de 5 Mbit'e düştü.

2 yıl TTNET Fiber kullandıktan sonra, ping iyileşir beklentisiyle SOL Fiber'e geçmiştim ama memnun kalmadım. Hem ping iyileşmedi (aynı şehirdeki Turkcell sunucusuyla 14 ms veriyor. TT 1-2 ms veriyordu) hem de hat bazen tepki vermiyor. Zaman zaman bağlantıları 5-10 sn bekleyerek açıyor veya içeriği eksik yüklüyor. TT Fiber'de yaşamadığım bir problemdi. Muhtemelen CGN ve IP bloklarıyla alakalı.

Upload 5'e düşünce o konuda da bir avantajı kalmadı.
    O lanet modem yuzunden ben 280e keenetic air alip cozdum isi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline Upload Hızlarını Geri Düşürmeye Hazırlanıyor [HIZLAR DÜŞTÜ]

hız düştükten sonra gereken tepki gelmedi... zaten alternatifi yok...
  • https://www.superonline.net/ev-interneti/turbo-paketler/turbo-yukle

Böyle paketlerden günlük para kırdıkça hiç bir iss hayrına yükseltmez hızları.
  • Şerefizler ya. Süründürmeye devam. Bu ülkeden bir cacık olacağı yok.
  • Superonline neden yeniden yükseltmiyor UPLOAD hızını? Turk Telekom yükselttiyse, SOL' ün de yükseltmesi lazım değil mi?
  • ADAMLAR fahiş fiyata satmak için uploadı arttırmaz...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.