Şimdi Ara

Superonline upload hızını artırdı şimdi sıra Türk Telekom’da!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
2
Favori
23.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 262
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dr20mouse (10 mesaj) BurakLEE (9 mesaj) detanaoq (8 mesaj) programmer_onur (6 mesaj) abbasbj (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (162 mesaj) Mobil (74 mesaj) Mini (19 mesaj) (39 mesaj) (10 mesaj) Uygulama (65 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Superonline upload hızını artırdı şimdi sıra Türk Telekom’da!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1461 Mesaj
    Superonline'ın internet sitesiden otomatik fatura ödeme talimatı veren kullanıcılara Nisan sonundan Mayıs sonuna kadar 100 MBit download vereceğinin kampanyası da var. Fakat müşteri hizmetlerinin bu kampanyayı bilmiyor bile.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Öne çıkaralım konuyu belki bir üst yöneticilerden Allah'ın kulu görürde bir işlem yaparlar

Up
    Up
    Up

|
    |
  • Yarbay
    3486 Mesaj
    Türk Telekom hızımı düşürdü 1.30’dan yukarısını alamıyorum siz diyorsunuz arttırsın. Türk Telekom parasız günahını vermez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Geç bile kalındı, kesinlikle fiber ve kablo bağlantılarda simetrik vdsl bağlantılarda ise en kötü 4/1 olmalıdır.
    |
    |

Turknet VAE yani Türk Telekom'un altyapısındakilerin upload hızlarına müdahale edemiyor.4mbps Türk telekom'un koyduğu bir sınır ve onlar arttırmadığı sürece 4mbps upload'a mahkumuz.
    |
    |
    Nuroxy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5271 Mesaj
    Umarım şu olmaz

Superonline : " Teknik bir hatadan kaynaklı upload hızınız yükseltilmiştir. Aksaklık kısa sürede giderilip eski hızınıza döneceksiniz."
  • Kurmay Yarbay
    17401 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: İnsegnanteDream

Turknet VAE yani Türk Telekom'un altyapısındakilerin upload hızlarına müdahale edemiyor.4mbps Türk telekom'un koyduğu bir sınır ve onlar arttırmadığı sürece 4mbps upload'a mahkumuz.
    Modem hat değerlerinde upload ulaşılabilir hız ne görünüyor sizde örneğin? Bu değerler el vermezse Telekom ne yapsa nafile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben bugün superonline a başvurdum fiber 10mbit.
    Şimdi ben de mi uploadım artmış olarak kullanacağım

|
    |
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj
    telekom yükleltir ama tabiki sadece 20 tl karşılığında..
    |
    |
    Haydi Vodafone
    Sen de SOL fiber altyapısından verdiğin hizmetin hızını arttır!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Modem hat değerlerinde upload ulaşılabilir hız ne görünüyor sizde örneğin? Bu değerler el vermezse Telekom ne yapsa nafile.

Alıntıları Göster
    Turknet Vae altyapısında Vdsl kullanıyorum upload hızımda gayet el veriyor Turk Telekom hızları arttırma gibi bir hamle yaparsa bende rahatça yararlanabilirim.Fotoğrafıda bırakayım hatta.
    |
    |

• Yarbay
    6207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

TürkNet'te çoğu kullanıcı telekom altyapısı olan vaede ve upload hızlarında bir değişiklik yok. Kendi altyapısı olan YAPAda yer alan kişilerde uzun zamandır sınırlama yok fakat ne yazık ki YAPA yaygın değil henüz.
    Türknet YAPA herkes 100 Download/ 100 Upload yani simetrik 100 olarak ayarlı, altyapın ne kadar kaldırıyorsa o kadar alıyor ve fiyat değişmiyor. Türknet Fiber'de en yüksek 150 mbps, 260 TLye. Tabi o da kendi fiberi olan yer ise.
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    15 Mbps Limitsiz fiber internet kullanıyorum 5 Mbps indirme hızım var bugun ki ölçümde kayda değer arttırma yapmış Turkcell

Teşekkür etmek gerekir :)

Fotoğrafta bırakıyorum buraya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurmay Yarbay
    13364 Mesaj

Hız profillerinin güncellenmesi ile belirli miktarlarda upload hızı verilebilir gayet ama fiyatı ne olur bilmiyorum.
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turknet iyi mi gerçekten? seferihisarda bağlatsak olur mu? direk vazgeçmek isteyince sıkıntı oluuor mu? olmaz mı? ping değeri iyi olur mu? uoksa superonline adsl mi iyidir?

|
    |
    Akid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI RTX 2080 Super Gaming Trio X¦Ryzen 7 3700x¦Prime x570-PRO¦32GB(2x16) 3600MHz CL16 Trident Z Neo¦H115i RGB Platinum¦Aorus Gigabyte 500GB NVMe M.2 Gen4 SSD¦960GB Crucical BX500 Sata SSD¦RM750x¦H500M¦Steelseries Apex 7¦Steelseries QCK Prism XL¦Razer Deathadder Elite¦Razer Kraken 7.1 v2 Mercury Edition¦PG278Q
    ---Studying medicine , one of the hardest and tiring stuff. Think twice!---
  • Yarbay
    3490 Mesaj
    Birkaç ay önce 4.60Mbps görüyorken, artık 4Mbps'i zor görüyoruz. Türk Telekom, upload hızını niye bu kadar çok limitliyor anlayabilmiş değilim. Yok yani 4Mbps'i çoğu aboneye küsürlü de vermiyor ki. Turkcell, 5Mbps'i abonelerine küsürlü veriyor. Artık 20Mbps herhalde.

|
    |

VDSL modülasyon sistemi üzerinden şuanki hat değerlerimle teorikte 35mbps'e kadar upload yapabiliyorum. Bu benim modemimin bana verdiği değerler.
    |
    |
    patatessiz patso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.