Şimdi Ara

Superonline 'Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bu kampanyaya geçme ihtimalim var Ttnet'ten. Geçersem hangi modemi talep etmeliyim? Modem konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 29 Aralık 2020; 14:0:34 >
  • shad0w kullanıcısına yanıt

Wi-Fi 6 destekli yeni modem (Huawei HG8245X6) hakkında güzel yorumlar var gibi. Kendim kullanmadığımdan çok bir şey diyemeyeceğim ama bu modemi kullanırsanız çok sıkıntı yaşamazsınız gibi. Ben ZTE H267A kullanıyorum, onun da çok bir eksiğini göremedim.

• Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• major24 M kullanıcısına yanıt

ZTE'de Gevenlik menüsündeki Firewall (Güvenlik Duvarı) sekmesinde bulunan ayarı Low (Düşük) konuma getirerek denediniz mi?

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Siz kediniz bizzat denediniz mi? Yoksa yorumdan yorum mu çıkartıyorsunuz?
  • Uçuran Fiber kampanyasına geçtim. Gündüz 25 akşam 100mbit olan. Huawei HG8245X6 modem getirdiler. İnş Superonline üzmez.

Edit: 2 farklı cep tlfdan da hız testi 96 mbit çıktı , Ttnet'de 40 ile 80 arası karışık çıkıyodu.

Xiaomi Mi Stick'de hız testi 85mbit çıktı, Ttnet'te 25 çıkıyodu.

Ps4 Pro'da hız 90mbit çıktı, Ttnette hatırlamıyorum ama çok düşük çıkıyodu.

Pc'de ikisi de aynı çıkıyor ethernet kablosuyla kullandığım için.

Ttnet yıllardır dolandırmış beni bunu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 29 Aralık 2020; 19:40:26 >
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt

Birden fazla yere yazdığım için belki ben yazmadım belki siz gözden kaçırdınız. Low yaptığımda daha az kopuyor ama ihtiyaç duyduğumda bağlantının sağlanamaması hoş olmuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süperonline ın %99 ihtimalle bir başka kullanıcıdan alıp taktığı huawei hg255s ve mükemmel Wi-Fi performansı. Hani Hız testlerin 0.65 mbit çıktığı hatta Wi-Fi full çekiyor gibi görünmesine rağmen bağlantı problemi yüzünden testin başlamadığı zamanlar da oldu onları bu listeye yazmadım.

Bu arada bu hızların 100mbit e yakın çıkması gerekiyor du :)

Superonline "Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 30 Aralık 2020; 23:17:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.