Şimdi Ara

Superonline +turkcell 89 lira (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
24
Favori
28.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4,5G kullaniyosaniz ilk 3 ay katliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bende 3 gün önce Plantinum tarifesiyle katıldım fakat internet katlama olayı yok. 1 - 30 Nisan tarihlerinde kampanyaya başvuranlara geliyor sadece. Ben aradım mayıs ayında numara taşıma yaptıpığım için katılamazsınız dedi mh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne saçma işler bunlar yahu. Hala internet sitelerinde yazıyor ama 4.5 abonelerinin kotaları 3 ay boyunca ikiye katlanıyor diye. Neyse, bana 6gb yeter de artar bile ama oluyorsa neden almayalım. Ben hala 1 haftanın dolmasını bekliyorum, Pzrt günü inşallah yapacam başvuruyu, yeni bir sorun çıkmaz umarım.

• An itibariyle 4-4 lük 6GB lık 89 TL lik pakete geçişi tamamladık. Öyle Operatör taşıma sonrası 7 gün bekleme ayağı falan yokmuş, resmen sallamış o gün görüştüğüm kız. Ayrıca 4.5G abonelerinin ilk 3 ay kotalarının ücretsiz ikiye katlanma kampanyasını da sordum, 31 Haziran'a kadar devam ediyor, size de tanımlanacaktır dedi işlemi yapan kız. Hadi hayırlı olsun bakalım. Cepte internet kota derdi kalmadı artık :) .
  • Sanırım bir ben geçemedim şu tarifeye. İlk aradığımda her şey normal oluyordu, iş sadece onay dememe kalmıştı. Ay ortası olduğu için tam fatura gelecek dedikleri için iptal etmiştim. Ay sonu tekrar aradım geçişi yapamadılar, sistemsel sorun oldu kabul etmiyor dediler. 24 Mayısta talep açtık hala bir düzelme yok. Dönüş yapacaklar diyorlar dönen yok, dün aradım çözüm aşamasında diyor. Boşuna fazla para veriyorum.

Hocam katlayan neti ne deyip aldınız ki siz ben iki farklı mh yi arayıp sordum alamazsınız dediler. Gerçi 12 GB net var ama fazla mal göz çıkarmaz hesabı bendeki de

• ramazan_yıldız kullanıcısına yanıt
    Valla tam emin degilim aslinda. Basvuru islemleri sonuclanirken sordum, tum 4.5G abonelerinizin internet kotalarini 3 ay boyunca 2 ye katliyordunuz, ben de faydalanabilecek miyim dedim, bakti sonra evet Haziran sonuna kadar gecerli imis siz de faydalanirsiniz dedi. Bakip kontrol edebilecegimiz bir yer var midir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 1 Haziran 2016; 20:35:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 89'luk tarife iyiymiş 750 dk olsa yeterliydi.
    Hocam hesabım uygulaması var kalan kullanımlara bakmak için orda katlayan paket diye yazıyor.

Uygulamada gorunmuyordu actim sordum MH ne, tarifeniz Katlanan Paket kampanyasina dahil gorunuyor ancak sistemin aboneliginizi algilamasi icin 48 st beklemek gerekebiliyor dedi. Sonucta onemli olan teyidi aldim, 2 gun sonra tanimlansa da olur. Bence sen de takip et sor bunu cunku bu simdi konustugum eleman da Haziran sonuna kadar devam ediyor bu kampanya dedi.

Bende aradım ama Plantinum paket olduğu için ve bu pakete en son 30 nisana kadar kayıt yapanlar için tanımlama yapılmış.

Saglik olsun o zaman eldekinin tadini cikarmaya bakalim biz ;)

Fazlasıyla çıkarıyorum hocam testlerde 80/90 görünce keyif alıyorum bana yetiyor Vodafone bizi mahkum etmiş resmen yavaş hızlara

• Aynen ben de 3 operatoru de denedim uzun uzun, Turkcell bu isi biliyor kardesim kim ne derse desin. Paramin karsiligini aliyorum fazlasiyla. Adana'nin gobegindeyim ama ne Voda ne TT internetinden verim alamadim, Turkcell gayet tatmin edici geldi bana. Umarim pisman etmez bizi, hayirlisi olsun. Iyi aksamlar.

• bende başvuru yaptim ama 28. gün bugün daha gelip modem kurulumu yapılamadı daha tmsf den sonra devlet dairesi mantığına döndü resmen m h her arayisimda sabırla beklememi soyleyip gaz alıyor sadece operator degistirip Türk telekomun kampanyasina gecicem

• Bu paketi kullanan arkadaşlar şuna cevap verebilir mi:

MH'ne bu paketi alıp, gece için aylık AKK'sız gece alabilir miyim diye sordum. Yapamazsınız, diğer fiber paketleri olmalı dedi.

AKK'sız gecenin sayfasında tüm fiber aboneleri yararlanabilir diyor.

Bu pakete geçip AKK'sız gece alabilen var mı?

Teşekkür ederim.
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Ben dediğiniz gibi yaptım. Sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Ben dediğiniz gibi yaptım. Sorunsuz kullanıyorum.

Mh yetkilisinin bilgisizliği yani.

Cevabınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütler taahhütler.. Bir bitse taahhütler
  • 500 dakika nedir. Ey cimri. Acgozlu, hilebaz trkcle ulan bedava yapsan gecmem mutlaka kazık atacak bir boşluk bulmussundur

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.