Şimdi Ara

SUPERONLİNE TTNET CAYMA BEDELİ KARŞILAMA KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
61.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynen, Dsmarta tüm ödemeleri yaptım, gelen faturanın pdf sini superonline a mail attım, işleme girdikten sonraki ilk faturadan ücreti düşmeye başladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoNFi

Aynen, Dsmarta tüm ödemeleri yaptım, gelen faturanın pdf sini superonline a mail attım, işleme girdikten sonraki ilk faturadan ücreti düşmeye başladılar.

Benim de 326 tl cayma bedeli çıktı. Turktelekoma sorduğumda bana ttnet ofisinde Worldcard a 6 taksit yaptıklarını ancak %5 komisyon uyguladıklarını söylemişlerdi. Acaba bu komisyonlu yani taksitli ödediğim de cayma bedelini superonline ın ödemesinde sıkıntı yaşarmıyım? Neden peşin ödemediniz falan demesinler.... Bu konuda bilginiz varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muge26 M kullanıcısına yanıt
    helal olsun be.
  • Cayma bedelini ödemiyorlar beyler, sizlerde benim gibi kandırılmayın.
    3. ay oldu halen daha superonline cayma bedeleni odememek için turlu turlu bahaneler uyduruyor,

(62934973 Abone nolu müşterinizim,
    Vodafone Cayma bedeli olan fatura Pdf formatında ektedir. Kredi kartımla ödenen Cayma bedel ücreti : 361,37 TL
    Vodafone Abone no: 0006584556

Talep: Vodafone 'a odenen cayma bedeli 367,37 tl nin mevcut superonline fiber internet faturasından düşülmesi için gerekli işlerimlerin yapılmasını talep ederim.

Saygılarımla
    Kpt. Yahya AS**
    553 404 25**))
    https://www.sikayetvar.com/superonline-odeme-taahhudu-bulundugu-cayma-bedelini-odemiyor
     SUPERONLİNE TTNET CAYMA BEDELİ KARŞILAMA KAMPANYASI SUPERONLİNE TTNET CAYMA BEDELİ KARŞILAMA KAMPANYASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atayahya -- 6 Mart 2018; 14:57:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.