Şimdi Ara

Superonline (Tilgin HG1311C) Router --20TL--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiber internet aldığımda Superonline tarafından verilen bu router'ı satıyorum. Kablosuz internet özelliği çalışmıyor. (Bu sebeple ben yeni bir router aldım zaten)

Wi-fi ayarlarıyla uğraştım ettim, firmware'i kurcaladım ama bir türlü fonksiyonel kılamadım. Kablosuz internet var gibi gözüküyor ancak hiçbir aygıt göremiyor. (2 bilgisayar ve bir sürü akıllı telefonla test edildi)

Bu sebeple alacak arkadaşlar sadece LAN arayüzüyle internete bağlanmak için alsınlar. Cihazda 4 adet LAN portu bulunmakta, yani 4 adet bilgisayar bağlayabilirsiniz. (Switch bağlayarak bu sayıyı arttırmak mümkün. 8-16-32 vs...) Bunun yanı sıra Voice over IP desteği de bulunmakta, yani 2 adede kadar ev telefonu da bağlayıp Voice Over IP desteğiyle konuşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak bir de USB çıkışı bulunmakta. Adaptörüyle birlikte gönderilecektir.

Modem sadece fiberoptik hat ile çalışmaktadır. Adsl, Uydunet ve Kablonet ile kullanılma şansı yoktur.

LAN üzerinden internete sorunsuz ve rahat bağlanmaktadır, tek sorun kablosuzdadır. Bu sebeple fiyatı uygun tuttum.

FİYAT 20TL (Kargo alıcının)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagancelik -- 3 Ocak 2014; 23:14:37 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.