Şimdi Ara

SüperOnline tarafından dolandırılıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 yıllık süperonline abonesiyim, zamanında ttnetin berbat Akk durumları için geçtim, bir destek olsun, iyi hizmet alırız ümidi ile.

Aradan dediğim gibi yaklaşık 2 yıl geçti paketim yalın adsl ama modem üstünden kampanyaya dahil bir ev telefonu sunuyorlar.

Eski hattım 1.5 yıldır aktif boş yere para ödüyordum 2 ay öncesine kadar.

Süperonline ile konuşarak, koordineli bir biçimde turk telekomdaki hattı iptal ettik. Aradan “2” ay geçti dün internetimi keski SüperOnline.

Bugün arayıp bildirdikleri neden:”Sabit hattınızı kapattırmanız dan dolayı internet alamamaktasınız, yeni bir kampanyaya geçip 24 ay taahhüt vermeniz gerek”

Durum bu şekilde, eski taahhütname’mi de fes etmiyorlar, ayrılamıyorumda.

Almadığım internet hizmetine para ödeyeceğim.

-Mevcut kalan taahhütüm 3 ay.

Güncelleme:

Aldığım paket Yalın adsl, turk telekom da bunların Süperonline ın sözde iş ortağı, hali hazırda evimde sabit hat vardı net i bağlarken

Bunlarda aldığım yalın Adsl i ben tel no dahi vermeme me rağmen halihazırda bulunan sabit hat üzerinden vermişler, aynı port aynı koblolama.

Hali ile ben telefonu kapattırınca Müşteri hizmetleri sözde yetkilisinin” Zaten internetiniz yalın adsl yelefonu kapattırmanız internet almanızı etkilemez” demesi boşa çıkıyor.

Ve kahrolası sistemde süperonline ın yüzyüze işlem yapılabilecek bir sistemi olmadığından, tüm şikayet, sorun bildirim ve çözümleri call center dan gerçekleştirildiğinden, muhattap yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho53 -- 20 Nisan 2018; 1:56:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefon eden TT olabilir TT personeli kandırarak internet satmaya bayılır... hiç bir şekilde onaylamawww.superonline.net adresinden şikayet yaz... aboneliğini kuran şirkete git...
  • Onaylamadım, benimde aklımda böyle bir şüphe oluştu, süperonline ı aradım direk, durum aynı.

Portumu santralden kesmişler, boştayım. Hattın ucu açık.

Böyle bir dolandırıcılığa göz yummam gerekirse 3 ay internetsiz kalırım yinede bu firmaya 24 ay daha bağlı kalmam

24 ay taahhütün 3 ayı kalmış sen bana bu hizmeti sunmaya zorunlusun SüperOnline, yeniden kampanya satın almanız gerek ne demek, o zaman eski taahhüt ümü fes etmesi gerek, kendi teknik altyapı sorunları nedenini ön göstererek müşteriyi dolandırıp, kendilerine bağlayacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.