Şimdi Ara

Superonline Tacizleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu kurumun ne abonesiyim ne de sempatizani

aramalarından zaten bıkmıştım bugün de akşam akşam kapıma dayandılar

dedim buna hakkınız yok terkedin apartmanı gitmeyiz bizi superonline gönderdi dediler.

apartmana yeni kutu koydular diye apartmanı bunlara sattık sanki

şikayet için arıyorum ilgilenen yok

bunlardan hizmet almayı düşünen varsa dikkatli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 27 Nisan 2017; 22:14:22 >

• Yahu kimi bulamaz kimi bilemez, apartmana kutu koydularsa bilgilendirme yapıcaklar gidicekler niye bu kadar büyütüyorsunuz? Kafanıza silahmı dayadılar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altuntepe2

Yahu kimi bulamaz kimi bilemez, apartmana kutu koydularsa bilgilendirme yapıcaklar gidicekler niye bu kadar büyütüyorsunuz? Kafanıza silahmı dayadılar?

başgan apartmana her kutu koyan kapı kapı gezseydi bu işler ohooo

millet cahil mi apartmanındaki kutunun ne olduğunu bilmeyecek

ha bilmeyen adam internetin de ne olduğunu bilmiyor zaten
  • Anladığım kadarıyla fena sorunlu birisin bu bariz açık kutu koymuşlar daire daire yapmaları gereken
    bilgilendirmeyi yapıp gidicekler görende hergün kapına gelip lütfen gel lütfen gel diye yalvarıyorlar sanacaklar.
  • Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Siz baya bilgilisiniz bakıyorumda

Altyapınıza o kadar maliyet harcayarak GPON koyarak kabini maliyetlerini çekip altyapınıza kadar fiber getirir ve 1 G/bit hız almayı vaat eder ama siz bunu reddedersiniz.

Bizim binamıza gelse çay verirdim sohbet ederdik işte zeka farkı Onlarda binlerce doların maliyetini çıkarmaya çalışıyorlar ekmek parası kazanmak çok kolay görünüyor oradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 27 Nisan 2017; 22:48:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: life01

Anladığım kadarıyla fena sorunlu birisin bu bariz açık kutu koymuşlar daire daire yapmaları gereken
    bilgilendirmeyi yapıp gidicekler görende hergün kapına gelip lütfen gel lütfen gel diye yalvarıyorlar sanacaklar.

günde 100 tane sms
    50 tane arama alıyorum

kimsenin kapıma gelip beni rahatsız etmemesini istemiyorum

evet sorunlu biriyim kardeş, ensarcılara yardım da etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Altyapınıza o kadar maliyet harcayarak GPON koyarak kabini maliyetlerini çekip altyapınıza kadar fiber getirir ve 1 G/bit hız almayı vaat eder ama siz bunu reddedersiniz.

Bizim binamıza gelse çay verirdim sohbet ederdik işte zeka farkı Onlarda binlerce doların maliyetini çıkarmaya çalışıyorlar ekmek parası kazanmak çok kolay görünüyor oradan

Surec boyu her superonline araci gordugumde heyecanlaniyordum, geldiler gelecekler diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    Keşke binamıza altyapısını getirse ama Kocaeli'ye pek yatırım yapmıyorlar Binamıza gelse Türk Telekom'un kablosunu sökerdim.

Türk Telekom'dan çektiğim sıkıntıyı hiç bir Firma'dan çekmedim.

Bina yöneticisi olarak 16 daire ve 1 dükkan var Türk Telekom'a muhtaç olmasak kapımın önünden geçirmem
  • Superonline aradım. Artık seni rahatsız etmeyecekler.

Rahat rahat izafiyet teorisinin dört boyutta çalıştığını kanıtlayabilirsin.iyi çalışmalar

• quote:

sizinle bakış açılarımız farklı bunu söyleyebilirim
    hiçbir firma sizin iyiliğiniz için bir iş yapmaz

o maliyet yaptı diye ben onun maliyetini karşılamak zorunda değilim

apartmanıma fiber internet geldiğinde internet sitelerinden kampanyaları araştıran bendim ( ha zaten fiyatlarda aşırı yüksek)

bunların internet fiyatlarını bu kadar yüksek tutmalarında esas neden de biziz zaten

hepimiz kullanmıyoruz kardeş desek kuzu kuzu düşecekler fiyatları

ben fiber karşıtı değilim akşam saati 2 gevşeğin kapıma gönderilmesine gidin burdan deyince gitmiyoruz bizi superonline gönderdi demelerine karşıyım
    ha şunu da söyleyeyim her kutu koyanın benim kapımı çalmasına hakkı yok isterse nasa'dan astronot getirsin her şeyi bu kadar basit görmeyin 2017 yılında kapıya adam göndermek nedir
    açıyoruz interneti öğreniyoruz,
    broşür dağıtıyorsun öğreniyoruz,
    telefonla arıyorsun öğreniyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 27 Nisan 2017; 23:5:37 >

Bazı insanlarımız bilinçsiz bizim kiracımıza ben uydunet'i devredecektim kabul etmedi Türk Telekom daha iyiymiş geçende beni aradı ya bu uydunet çok uygunmuş ve hızıda yüksek ben sana başından beri söyledim eğer bu yetkili personeller düzgün bir şekilde anlatsa sıkıntı yok bazı insanlarımız yaşlı veya bilgisiz olduğundan anlamıyor bundan dolayı destek için anlatmaya gelmişler bir çay ikram edip çok pahalı olduğunu belirterek bağlatmayabilirsiniz sizin doğal hakkınız ileride dediklerimi anlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak insanlara nasıl davranırsanız ileride sizede öyle davranılırsa hiç şaşmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 27 Nisan 2017; 23:18:10 >
  • quote:

Bazı insanlarımız bilinçsiz bizim kiracımıza ben uydunet'i devredecektim kabul etmedi Türk Telekom daha iyiymiş geçende beni aradı ya bu uydunet çok uygunmuş ve hızıda yüksek ben sana başından beri söyledim eğer bu yetkili personeller düzgün bir şekilde anlatsa sıkıntı yok bazı insanlarımız yaşlı veya bilgisiz olduğundan anlamıyor bundan dolayı destek için anlatmaya gelmişler bir çay ikram edip çok pahalı olduğunu belirterek bağlatmayabilirsiniz sizin doğal hakkınız ileride dediklerimi anlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak insanlara nasıl davranırsanız ileride sizede öyle davranılırsa hiç şaşmayın!

haklısınız ama genel olarak kaba ve kırıcı biri değilim sadece bazı prensiplerim var
    kimsenin kapısının çalınıp rahatsız edilmelerine pek tahammülüm yoktur( yaşlı olabilir, hasta olabilir, uyuyor olabilir...)

zaten eski kapılara gelen satıcı sayısı da azaldı, bu yüzden şirket politikası bana göre art niyetli

buraya ucuz fiyat denilebilecek superonline fiber internet tarifesini koyuyorum bakın bizle nasıl dalga geçiyorlar

Superonline Tacizleri

35 liraya 25 mbit hız veriyo AKN 25 GB ondan sonra hızın 3 mbite düşeceği yazıyor.Bu milletin aklıyla dalga geçmektir. Bu fiyatlarla elemanlarını milletin kapısına salmayacaksın, saldın diyelim tepkilere alışacaksın yapacak bir şey yok.

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 27 Nisan 2017; 23:31:26 >

Türkcell Süperonline Bu paketleri yapan birimin suçu gerçekten kabul edilebilir değil ancak bu paketleri onaylayan BTK bence buradada suç arayabilirsiniz.

En azından sıkıntınızı bildirirsiniz eğer gene yüksek teklif sunarlarsa kabul etmezsiniz.

Mesela bayilere özel ikna teklifleri veriyorlar bence bunları anlatmasına izin verin beğenmezsiniz zaten bağlatmazsınız ayrıca hat değerlerimi atsam size ağlarsınız
  • quote:

Türkcell Süperonline Bu paketleri yapan birimin suçu gerçekten kabul edilebilir değil ancak bu paketleri onaylayan BTK bence buradada suç arayabilirsiniz.

En azından sıkıntınızı bildirirsiniz eğer gene yüksek teklif sunarlarsa kabul etmezsiniz.

Mesela bayilere özel ikna teklifleri veriyorlar bence bunları anlatmasına izin verin beğenmezsiniz zaten bağlatmazsınız ayrıca hat değerlerimi atsam size ağlarsınız

Btk kukladan öte bir kurum değil burada belirleyici ttnet, superonline gibi tekeller sıkıntı

Biri tekeline kabloluyu almış millet şikayetçi

Diğeri eline fiberi almış fiyatlar yüksek

Olan tüketiciye olur, tüketici çay kahve ikram ederim tarzı takılmaya devam ederse tuke tüketiciye daha çok geçirirler

• Operatörleri fiyat ve kota konusunda sonuna kadar bende eleştiriyorum fakat binanıza fiber kutusu getirdikleri ve bilgilendirme yaptıkları için kızmanıza anlam veremiyorum. Konuşmak istemezseniz kapıyı açmazsınız olur biter. Kayseride iken kaldığım binaya aynı sizin gibi kutu koyduklarında kapıyı duymamışız sadece broşür ve kartvizit bırakıp gitmişler. Kapıyı tekmeleyip zile saatlerce basmıyorlar yani.
  • tipik TT personeli karalamak için uydurma konuda açmış... SOLNet aboneye doymuş senin 3 kuruşuna muhtaç değil... avukatına faks yolladım seninle ilgilenecek... TT kaplumbağa hızında internet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Orijinalden alıntı: life01

Anladığım kadarıyla fena sorunlu birisin bu bariz açık kutu koymuşlar daire daire yapmaları gereken

günde 100 tane sms
    50 tane arama alıyorum

kimsenin kapıma gelip beni rahatsız etmemesini istemiyorum

evet sorunlu biriyim kardeş, ensarcılara yardım da etmiyorum

siz sanki biraz abartıyorsunuz gibi geldi bana.

• Hocam merat etmeyin bağlanınca da kurtulamıyorsunuz bir yanlış yaptık abone olduk hizmet veremiyorlar bizde bir sıkıntı yok iptal edeceğiz derken günde yarım saat mutlaka bunlarla konuşuyoruz. 1 hafta zor bela fax mail uğraştık 3-4 kişiyle konuştuk iptal etmek için zor bela kabul ettiler şimdi de aramışlar neden iptal ediyorsunuz teknik ekip gönderelim diyorlar. Tamam da kardeşim 3 kere gönderdin çözemedin sorun bende değil kabul etti ekibiniz diyorum kim diyor ne zaman diyor 15 kere ne zaman dedi ne bileyim kardeşim her gün sizinle yarım saat konuşuyorm nerden bileyim yani dakika dakika? Hala saçma sapan konuşuyor yok sorununuz çözülebilir bilmem ne falan modemlerini kargolamışım 2 gün önce aklınca beni geri alacak istemiyorm kapatın yeter çektiğim dedim anca kabul ettiler

• Superonline'in paralı elemanlarının burada gelip iftira atması da ayrı güzel bir olay

Bana ttnet çalışanı diyen arkadaş benim hangi mesajımı ttnet övgüsü olarak aldı merak ediyorum

Bana cahil diyen adam superonline şikayetleri yazıp google da aratti mi acaba?

Ben kendi görüşümü söyliyim o kadar az abone sayısına o kadar şikayet sayısı bence fazla bu da şirketin başarısız olduğunu gösterir burada para alıp kafa ütülemek yerine patronlariniza bunları iletin

Ha ayrıca saçma sapan tanitim/reklam benzeri işleriniz için milletin kapısını çalıp rahatsız etmeyin bunuda iletin

Sevgili nirvana08

Aydınlattığıniz için teşekkür ederim superonline sorunsuz bir kurum değil zaten bunu bana kanıtlamış oldunuz diğer arkadaşların da araştırması dileğiyle

İyi forumlar dilerim hakkınızı kimseye yedirmemeniz ve kiralık vermemeniz dileğiyle sevgili Dh ailesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 28 Nisan 2017; 19:17:52 >

TT parasız elemanlarından iyidirler sazan gibi her yerde çıkıyorlar... hepte mağduru oynuyorlar... iss=mağdur edici diyecekler ama TT SUPERONLINE'na sarmalarını emretmiş... AKK masalındada esas suçlu TT... + para göz diğer issler... konu sahibi sadece çamur atması için tutulmuş tiki...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.