Şimdi Ara

SUPERONLİNE TAAHÜT DOLMADAN İPTAL ETTİRİCEM YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar superonline 25mb fiber kullanıyorum 6seneyi geçti ama bu son taahhüt 1 sene doluyor bu ay ve ben bazı sebeblerden dolayı iptal ettirmek istiyorum iptal ettirirsem indirim bedeli ceza falan alınıyor diye biliyorum ama 1 sene daha kullanmak istemiyorum var mı bildiği bir yöntemi olan ceza yemeden taahhütü iptal etmenin bir yolu teşekkürler...

• fiber olmayan bir yere ikametinizi aldırmak dışında bir yolu maalesef yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

fiber olmayan bir yere ikametinizi aldırmak dışında bir yolu maalesef yok.

taşınmadan aldırılabiliyor mu ?
  • Updateman kullanıcısına yanıt
    ikametgah istiyor diye biliyorum
  • birde şunu merak ediyorum internetim sabahları 2 gündür aynı saatte 2 saat boyunca sabah ve akşam gidiyor ve kendiliğinden geri geliyor hızında hiçbir problem yok ama bundan 2 hafta öncede böyle bir sıkıntı oldu teknik ekip geldi kabloları biribirne tutturan küçük kutucuk var onu değiştirdi düzeldi ama yine devam ediyor ve bana altyapıyla alakalı bir sorun dedi telefondaki teknik görevli şimdi altyapıdansa bunu ben nası ispat edicem yada nasıl çözücez çünkü internet şu an yeniden geldi ve akşam teknik ekip gelecek internet var nası ispat edecez gelen çocuklarda max 20-22 yaşlarında bişey bilmiyorlar benim yüzüme bakıyorlar sanki ben çözücem ne tavsiye edersiniz
  • quote:

İkametgah veya o adrese ayit bir elektrik, su veya herhangi bir fatura olması yeterli ilk önce o adrese nakil alıcaksınız ardından sizi arıycaklar işlem yapılamadı aboneliğinizi taahütsüz iptal edicez diye 10 gün içerisinde aldığın cihazları geri yollaman iptal dilekçesi yazarak durumu orda belirtip taşındığınız adrese ayit herhangi bir faturayı mail olarak yollamanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

quote:

İkametgah veya o adrese ayit bir elektrik, su veya herhangi bir fatura olması yeterli ilk önce o adrese nakil alıcaksınız ardından sizi arıycaklar işlem yapılamadı aboneliğinizi taahütsüz iptal edicez diye 10 gün içerisinde aldığın cihazları geri yollaman iptal dilekçesi yazarak durumu orda belirtip taşındığınız adrese ayit herhangi bir faturayı mail olarak yollamanız gerekir.

tamam teşekkürler sanırım başka bir yolu yok acaba böyle uğraşan arkadaşlar var mı fatura falan alıpta iptal yaptıran falan filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Updateman

quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

quote:

tamam teşekkürler sanırım başka bir yolu yok acaba böyle uğraşan arkadaşlar var mı fatura falan alıpta iptal yaptıran falan filan

Ben bi tanıdığın adresine nakil ettirdim ardından Süperonline'den aradılar falan kargoyla modemi yolladım elektrik faturasının resmini attım ardından iptal edildi abonelik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 11 Eylül 2017; 18:58:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.