Şimdi Ara

Superonline taahhüt bitmesi ve fiyat artışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline'da 24 mbps sınırsız paket kullanıyorum. Yenilemek için aradığımda altyapının artık vdsl desteklemediğini 16 mbps hız verebileceklerini söylediler. Bende taahhüt yenilemeden şuan kullandığım paketi kullanmaya devam etmeye karar verdim. Yenilesemde en uygun paket 99 tl yenilemesemde 99 tl çünkü. 2-3 defa aradım bu 99 tl benim haberim olmadan 150-200 tlye çıkabilirmi taahhüt olmadığı için dedim. Hespi ayrı bişey diyo iptal edene kadar 99 tl kalır diyende var fiyat artışı olabilir bunun sözünü veremeyiz diyende. Başına böyle bi olay gelen varmı arkadaşlar. Taahhüt yenilemeden taahhütsüz fiyattan kullanmaya devam eden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redtoblack -- 16 Mart 2018; 15:25:10 >

• Altyapı desteklemiyorsa nasıl 24 alıyorsunuz o zaman? Yüksek fiyata düşük paket kakalamak için iyice saçmalamaya başladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 16 Mart 2018; 15:33:46 >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Bende aynısını söyledim. Saçma değilmi desteklemiyorsa ben nasıl 20-24 mbps hız alabiliyorum dedim. İlginç dedi sadece. Dönüyor bişeyler ama anlamadım. Ttneti aradım onlarda 24 mbps veremiyormuş. Sizin altyapınızla şuan 24 alıyorum nasıl veremiyosunuz dedim malesef dedi. Gidip 16 ya geçecem ondada akk geçince hız düşecek 5 mbpse 3 kişi var evde video bile izlenmez 8 zor yetiyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.