Şimdi Ara

Superonline Soygunculugu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar superonline ile yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.

Hizmetinden memnun kalmadigim için bu firmadan ayrılmak istedim ocak 2017 de sözleşmem bitmişti ve bende uzatmadim Turknete geçtim sonra beni aradılar ve sistem sozlemenizi otomatik uzattı. İptal için arayın dediler neyse aradım iptal ettik dediler.Meğersem iptal etmemişler. İptal etmek için fax ve mail atın dediler. Dediklerini yaptım ve beni aradılar iptal ettik diye ama iptal etmemişler bunun üstüne defalarca fax ve mail çekme me rağmen 3 ay sonra iptal ettiler. Üstüne birde kullanmadığım haldr benden 3 aylık fatura aldılar. Geçen aradılar ve bu seferde modemi istediler yoksa onunda parasını alacaklarmis 2 yıl dolduğu için benim olması gerekiyor mu. Şimdi ne yapmam gerekiyor arayıp geri vermek istemiyorum desem ne derler. Ayrıca benden habersiz uzatma hakları da varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiber modem mi ?

• Superonline ne fiberde ne de dsl'de hediye modem vermiyor. İmzaladığınız taahhütnamede modem mülkiyetinin onlara ait olduğu, abonelik sonunda teslim edilmezse xxx lira olarak fatura edileceği koyu harflerle yazıyor. Taahhütnamenin otomatik uzaması mümkün değil. Sizin ayrıca imza/onay vermeniz gerekiyor, otomatik uzatıyorsa suç işliyor demektir. Hiçbir firma ıslak imza olmadan abonelik iptali yapamaz. Dalavereci müşteri hizmetlerinin hatalı bilgilendirmesi sonucu mağdur olmuşsunuz.
  • 1.senden habersiz uzatma hakları yoktur.

2.modemler fiber ise iadesi sarttır.cunku sana satılmamıstır.

• @half life 3

Hayır hocam normal modem

@Dr. Boone

Sözleşmede yazıyormu bilmiyorum ttnet böyle bişey yapmamıştı. Sözleşme uzatma konusu böyle süresi bitince kendi otomatik uzatıyor dediler

@SOLF

Valla hocam başıma gelen bunlar modem fiber değil
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    ttnet ayrı, superonline ayrı. Millet olarak okumadan imza atma huyumuz var maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

ttnet ayrı, superonline ayrı. Millet olarak okumadan imza atma huyumuz var maalesef.

o zaman böyle bişey söylememişlerdi peki bu uzatma konusu için ne yapabilrim
    https://sikayet.btk.gov.tr üzerinden şikayet edin.

Sözleşme ve taahhüt farklı şeylerdir. Süresi biten sözleşme değil, kampanya taahhütnamesidir. Taahhüt süresi bitiminde sözleşme kazık liste fiyatından devam eder. Abonelik iptali için ıslak imza ile başvurmak şart, bütün firmalarda böyle.

Kafalarına göre taahhüt (kampanya) süresini uzatıyorlarsa bunu yapmaları suç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 16 Mart 2017; 16:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

https://sikayet.btk.gov.tr üzerinden şikayet edin.

Sözleşme ve taahhüt farklı şeylerdir. Süresi biten sözleşme değil, kampanya taahhütnamesidir. Taahhüt süresi bitiminde sözleşme kazık liste fiyatından devam eder. Abonelik iptali için ıslak imza ile başvurmak şart, bütün firmalarda böyle.

Kafalarına göre taahhüt (kampanya) süresini uzatıyorlarsa bunu yapmaları suç.

Teşekkürler hocam 2 yıllık anlaşma yapmıştık ocakta bitmişti kendisi tekrar uzamış 3 ay sonra iptal ettiler işte

• Telefondanda sesli onay alma hakları vardır.onun için emin olman lazım telefondan onay vermediğine dair.

Uzun suredir modemler sartımaz.eskiden olanlarda satılmış modemleri istemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Telefondanda sesli onay alma hakları vardır.onun için emin olman lazım telefondan onay vermediğine dair.

Uzun suredir modemler sartımaz.eskiden olanlarda satılmış modemleri istemezler.

Onay ilk aldığım zaman vermiştim 2 yıllık aldığıma dair

• türk telekom gibi bunlarda başlamış soymaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swat123456789

türk telekom gibi bunlarda başlamış soymaya

Evet hocam iyiki Turknete geçmişim

geçtiğin ADSL değil mi ne + var yapa varsa VDSL ile daha iyi hızlı internet kullanımı dışında ne var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

geçtiğin ADSL değil mi ne + var yapa varsa VDSL ile daha iyi hızlı internet kullanımı dışında ne var?

Akk mız yok hocam hızı 16 bit ve hizmetleri daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.