Şimdi Ara

Süperonline sakın geçeyim demeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 ekim ayında süperonline 200gb akn 50mb hız için 2 sene taahhütlü 4 bir arada kanpanyasına katıldım ..vdsl modem verdiler evim telekom internet sağlayıcı biriminde olduğu binaya 150m mesafede ölçüm yapıldı vdsl modem ile 83 hıza kadar alabiliyorum..10 gün önce hızım 3mb indi aradım günceleme yapıldığı söylendi 5 gün üst üste aradım modeme uzaktan erişom sağlayıp hat değerlerimin mükemmel olduğu söylendi gerekli ayarlamalar vs yine aynen devam ilginç olan gece saat 00:30 da hız hop 48mb çıkıyor son 3 geçe bu şekilde neyse tekrar aradım servis gelip dış hat kontrolü yapmış sorun yok..bende daha 8 aylık binamda kabloları ölçtürdüm sorun yok tekrar aradım bu sefer hala güncelleme vs deyip salladılar ..sonra şikayet var sitesine baktım aman ALLAH IM 10 binlerce benim gibi insan var ..esas sorum şu arkadaşlar ben bu taahhütü nasıl iptal ederim almadığım hizmet için kime nereye başvuraçağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Btk'ya şikayet edebilirsin.Btk online şikayet sitesine üyelik aç oradan şikayetinizi yazabilirsiniz
  • yapacak hiçbirşey yok kötü hizmet veriyorlar deyip iptal edeceğini sanmam taahhütü anladıgım kadarıyla altyapı türk telekom sizin hizmet aldıgınz şirket turkcell sorun bundan dolayı çıkıyor bence turkcell verse bu sıkıntıya düşeceğinizi sanmam
  • sorunun kaynağı TT sabote eden o... SOLNet ile alakası yok... zaten VDSL alt yapısıda yok...
  • komedi ya valla bu ülke..
  • http://beta.speedtest.net/result/6127255693
    dene de hızın düzelmiş mi gör...
  • Şuan AKK Sistemlerinde düzenleme var 1 Mayıstan sonra komple düzelecek az sabır.

• Keşke Akk yi kademeli olarak aktifleştirseler

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    kalksın diyoruz sen istiyorsun linç ederler...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Ben kalkmasın demiyorum yeni sisteme geçen isp ler ar tt de en azından bölge bölge yeni sistemi uygulasın yoksa bana da 24mbps akk yetmez

• Süper online servis geldi iç tesisata bakıldı hiç bir sorun yok denildi gittiler 2 saat sonra 50mbs gelen hız evde 55 mbs ölçtüm bilgilendirme için arandım telekomun süper online portuna ayrılmış alanı yerine ttnet portuna geçiş yapılmış sorun çözüldü denildi şuan iyi gidiyor maaşallah diyelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.