Şimdi Ara

Superonline'nin akıllara zarar internet tarifeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunlar adsl ve kotalı paketler, inceleyin :

​Hız ​Kota ​Tarife Fiyatı (TL)
    ​1 Mbps 1 GB​ ​32
    ​1 Mbps​ 2 GB​ ​32
    ​1 Mbps​ 4 GB​ ​32
    ​1 Mbps​ ​6 GB ​38
    2 Mbps​ 4 GB​ ​32
    2 Mbps​​ ​6 GB 45​
    4 Mbps​​ ​4 GB ​31
    ​8 Mbps'e kadar ​4 GB 36​
    8 Mbps'e kadar​ ​6 GB​ ​39
    16 Mbps'e kadar​ ​5 GB ​40
    16 Mbps'e kadar​ ​6 GB ​42

Yıl olmuş 2017 ve 1 mbit paketler 1 gb kota ile 30 tl gibi bir ücrete satılıyor en üst paket göründüğü gibi 16 mbit ve verilen kota ise 6 GB, yani saniyede 2 mb download garantisi veren paket mobil internet tarifesi gibi bir kota ile satılıyor

Bunlar da limitsiz paketler :

Hız Kota AKK Tarife (TL)
    1 Mbps Limitsiz Limitsiz 69
    2 Mbps Limitsiz Limitsiz 89
    4 Mbps​ Limitsiz Limitsiz​ 109
    8 Mbps'e kadar Limitsiz 50 GB 76
    8 Mbps'e kadar Limitsiz 100 GB 91
    8 Mbps Limitsiz Limitsiz 129
    16 Mbps'e kadar Limitsiz 50 GB 78
    ​16 Mbps'e kadar ​Limitsiz ​75 GB ​83

1 mbit hıza 70 tl fiyat Limitsiz olması da şahane olmuş 4 mbit hıza da 100 tl fiyat biçilmiş. Bu paketlerle birşeyler indirebilirsiniz limitsiz

• Bunlar taahhütsüz fiyatlar olabilir
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Zaten bu fiyatları şişirmelerinin sebebi indirim palavrasıyla taahhüt dayatmak. Liste fiyatlarında insancıl bir üst sınır olmadığı sürece firmalar bizi daha çok yolar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar gerçekten komik. Kotalar ise ayrı bir komik. 1990'larda olsak ancak bu kadar olurdu.
  • Welcome to Turkey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadigim 1GB kotanin da 4GB kotanin da ayni fiyata satilmasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Superonline kafayı yemiş. 16mbit e kadar adsl kullanıyordum. Taahhütüm bitince 8 mbit teklif ettiler, altyapım yetersizmiş, ulan o zaman 3 senedir 16 mbit hızı nasıl veriyordun demezler mi? Allah'tan turk.net e geçtimde 24mbit hıza kavuştum.
  • Çok pahalı gerçekten ttnet 50 mbiti 77 tl ye veriyor.
  • Süperonline zaten neyin kafasını yaşıyor hiç bilmiyorum. Paketim bitmek üzeri TT belasından kurtulayım diye bütün firmaların paketlerine baktım. Paketler uçuk fiyatlara birde türknet bakıyorum arada uçurumlar var. Diğer firmalar türknete çalışıyor yoksa bunun başka bir açıklaması olamaz.
  • Artık diğer ülkeler internet erişiminin bir insanin hakkı düşüncesiyle vatandaşlarina bedava sunmaya çalişirken, bizim ülkemizde vatandaşımızı nasil dolandiririz düşüncesi zirvelerde..

Bunun sebebi ise ülkenin internet, telefon ve diğer tüm iletişim olanaklarini sağlayan kurumun yabanci ellerde olmasi üstelik bir arap firmasinda olursa böyle olur.
  • arkadaslar superonlıne fıber sozlesmem 10 gun sonra bıtıyor verdıklerı teklıf 25mbıt 75gb akk 3 ay ucretsız 24 ay 55 tl sızce uygunmu daha ıyı teklıf alan arkadaslar varmıdır yardımcı olursanız sevınırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.