Şimdi Ara

Superonline Nasıldır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turknet kullanıyorum oturduğum yere adsl 8 mbit hız geliyor max turknet 6 mbit hız veriyordu geçen hafta itirabiyle 2mbit hız geliyor bana ankastreden kaynaklanıdığını söyleyerek geçiştiriyorlar
    superonline nasıldır tavsiyeniz nedir hangi paketi seçmeliyim mix 150 akn olucak

• Sorun yaşamazsanız iyidir. Sorun yaşarsanız, çakallıklarını görürsünüz.
  • Tavsiye etmem turktelekomun alt yapısını kiraladığı için ttnet bilerek yavaşlatıyor kendilerine geçmediklerine pişman etmek için, bence TTnet al keyfine bak...
  • TTNeti kullandım 2012 yılında birleşmedenki dönemde çok berbatti her hafta her ay internetimiz kesilirdi onun yüzünden geçmiyorum TTNet'e. bu dedigin olayı yaşayan tanıdığın var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exommas

TTNeti kullandım 2012 yılında birleşmedenki dönemde çok berbatti her hafta her ay internetimiz kesilirdi onun yüzünden geçmiyorum TTNet'e. bu dedigin olayı yaşayan tanıdığın var mı peki?

Ben 3 sene Superonline kullandım. 1 kere bile internet kesildi diye aramadım. Sadece geceleri 1 gibi kesiliyordu, yarım saat içinde düzeliyordu.
    Türk Telekoma geçtim 5 ay oldu. Ve bugün internet kesildi. Öğlenden beri düzelmedi.
  • 8MB AGP 8 kullanıcısına yanıt
    Bende superonlineye gecicem zaten 2 haftadır hız problemi çözmeye issyi nabayim ben

• Superonline tavsiye etmiyorum paketleri aşırı pahalı ve kotalı interneti destekleyen bir şirket olduğu için.Unutmayın ki AKK denilen olay superonline adlı firmanın bir fikridir. Bunları bilipte superonline kullanmak olmaz.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    TTNet haricinde bir şirket söyleyinde hocam onuda araştıralım

• quote:

TTNet haricinde bir şirket söyleyinde hocam onuda araştıralım

Konu superonline konusu yalnız.

Kafam allak bullak yeni gelmiştim eve Superonline harici yazicaktim Superonline tavsiye etmiyorsun bende TTNet kullanmak istemiyorum ne tavsiye edersin hocam

• quote:

Kafam allak bullak yeni gelmiştim eve Superonline harici yazicaktim Superonline tavsiye etmiyorsun bende TTNet kullanmak istemiyorum ne tavsiye edersin hocam

Türknet deneyim derim. Arkadaş kampanyasıda var 1 er ay karşılıklı ücretsiz kullanabiliriz dilerseniz. Pm den iletişime geçebilirsiniz yararlanmak isterseniz.

Konunun başını kacirmissin hocam turknet kullanıyorum şuan dünyanın en hızlı netini veriyor Allah razı olsun müşteri hizmetlerinide kapatmış Allah razı olsun perşembe gününden beri ne arayan ne soran var iptal ettiricem bildirim yapicam

Superonline Nasıldır???

• quote:

Konunun başını kacirmissin hocam turknet kullanıyorum şuan dünyanın en hızlı netini veriyor Allah razı olsun müşteri hizmetlerinide kapatmış Allah razı olsun perşembe gününden beri ne arayan ne soran var iptal ettiricem bildirim yapicam

Superonline Nasıldır???

Okumuştum aslında konuyu baştan itibaren ama bir sürü konu gezince şaşırıyor insan. Arıza kaydı bırakın.

3 defa ağrıza kaydı bıraktım be hocam yeter diye düşünüyorum
  • quote:

3 defa ağrıza kaydı bıraktım be hocam yeter diye düşünüyorum

Modem arayüzünde hat değerleriniz nasıl ?

• Superonline Nasıldır???
  • Uzak dur

• classlord kullanıcısına yanıt
    neden ki hocam çözüm sunamıyor mu süperonline?
  • http://beta.speedtest.net/result/6869219223
    SOLNet fibere geç rahat et... opendns ve google dns sızıntı yapıyor gibi gözüküyor alternatif kullan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.