Şimdi Ara

Superonline modemi kullanmadan Turkcell TV+ kutusunu kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
242
Cevap
19
Favori
46.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 85
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 6 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ajekdo (24 mesaj) fhrstw (23 mesaj) volcano2K (11 mesaj) byorkouk (11 mesaj) guvvventr (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (148 mesaj) Mobil (48 mesaj) Tablet (12 mesaj) Uygulama (29 mesaj) (2 mesaj) (8 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Turkcell TV+ >> Superonline modemi kullanmadan Turkcell TV+ kutusunu kullanmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    311 Mesaj
    Huawei wifi 6 plus AX3 router ile internet çalışıyor ancak TV+ çalışmıyor. IPTV ve port yönlendirme menüleri Huawei HG255s kadar detaylı değil. TV+ cihazım Huawei STB Q11, modemden IP alamadığı için port yönlendirme deneyemedim bile. Ayrıca SNTP menüsü olmadığı için superonline ntp sunucusunu da ekleyemedim. Halbuki Huawei HG255s ile 60mbit civarı görebildiğim hız AX3 ile 93mbit değerine çıkmıştı. Her iki modemin de wifi özelliği kapalı. Wifi için Huawei AirEngine 5760-51 Access Point kullanıyorum. Bu hız farkı HG255s’in sadece wifi tarafında değil wan tarafında da yetersiz bir cihaz olduğunu gösteriyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Tplink Acher C80 ile internet ve TV+ çalıştı. Burada paylaşılan benzer ayarları uyguladım. TV+ tüm fonksiyonları ile güzel çalışıyor. Tek sıkıntı TV+ cihazını tamamen (elektriksel olarak) kapatılıp açtığımda her açılışta kullanıcı tel no ve şifresini soruyor. Bunları girdikten bir kaç dakika sonra yayın geliyor.

Bir de TV+'nın hangi ip'yi aldığı panelde gözükmüyor. Dolayısı ile ip sabitleme veya port yönlendirme yapamadım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/21/48/f4/2148f4efa51e398da8f6cb3eb5ba0b12.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faithless35 -- 18 Ekim 2021; 0:33:11 >
    |
    |
    byorkouk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.