Şimdi Ara

SUPERONLINE KULLANANLAR İÇERİ... (DAN DAN DAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 mbps ''AKK’sız Süper Paket '' 'i almayı düşünüyorum.

Youtube ve onlinefilmdizi sitelerinden yüksek kalitede (1080p) yararlanmam önemli. Ayrıca steam + torrent kullanıyorum aktif olarak.

24 ay taahhüt var bunları baştan yapabileceğimi öğrenmem lazım.

Bir süre sonra zart zurt sebepten internet hızım düşecekse veya en başta 1080p film dizi izleyemeyeceksem hiç bulaşmak istemiyorum.

Teşekkürler cevaplar için.

Özet
    Youtube/dizi/film (1080p) kalitesinde kesintisiz açabiliyor musunuz?
    25mbps'ye denk gelen 3-4 mb'lık indirme hızını kesintisiz kullanabiliyor musunuz?

NOT:Başlıktaki (dan dan dan) yazısı dikkat çekmek içindi itiraf ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YBK_ -- 12 Ocak 2017; 17:11:10 >

• ilerde taşınma gibi bir durumun yoksa ya da iptal ettirme gibi bir durum

geçebilirsin

ayrıca bu hızı almak için binanda turkcell superonline fiber alt yapısı olması gerekiyor

turkcell superonline fiber de hızın neyse onu alırsın

kısıtlama olmaz. Neyse onu verir.
  • 3-4 mbden ziyada 2.5-3 mb arası indirme hızı kullanıyorsun. düşmüyor
  • Teşekkür ederim.

Fiber altyapısı var, apartman bağlantısı hazır.
    Şuan ttnet indirme hızım 200kb/s falan. Şimdiye kadar en fazla 1 mb/s indirme yapabildim. Bu bile geçen yaz çok kısa bir süreliğine oldu. O yüzden 2.5 bile benim için çok büyük bir şey (neredeyse 15-20 kat hızlanmadan söz ediyoruz. 20dk=1dk)

Video izleme soruma cevap gelmemiş.
    1080p sıkıntısız yükleniyor mu? Yoksa online sitelere ve youtube'a gelen her hangi bir kısıtlama var mı?
  • YBK_ kullanıcısına yanıt
    1440p bile sıkıntısız yükleniyor youtube'da, diğer sitelerin kapasitesi neyse artık
  • YBK_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 4k'yı takılmadan izliyordum fiber 25mbit kullanırken.
  • +
    detay dmz ayarlarsan torentlerde ve steamde tam hız kullanırsın... steamde bugün ( yada bir kaç saat önce ) 4.4MB/s minimum 5.7MB/s maksimum hızla 5GB Dirt bilmem ne indirdim 15 dakikadan az sürdü...
  • adsl kullanıyorum, akk dolduktan sonra bile youtube'da 720 p video açıyor kesintisiz çözemedim.ancak son 2haftadır kopmalar yaşıyorum ve m.h. çok bilgisiz.
  • 25mbps al kotalı.
    1 mayıstan sonra akn sonrası hız 16mbps olacak.

veya 100mbps bir paket al. akn sonrası 24e düşecek hızın zaten.
    ama 3 ay sabretmen lazım
  • Süperonline geçerek pişman oluruyum..

Apartmanda ankastre fiber var..apartman içinde bakır..kablo eve kadar..

Fiber optik tarifede 50 mbit hızın ne kadarını alırım

Acil cevap bekliyorum kullanan arkadaşlar
  • fx500 F kullanıcısına yanıt
    FTTH verirler tarifede yazan hız neyse o sadece wifi ile biraz kayıp oluyor modemde dmz ayarı var yaparsan torentlerde hız kaybı olmadan tam hız indirirsin... 50Mbps wifi ile 47~50Mbps ile 40Mbps gibi değerlerde oluyor...
  • Hocam fiber varsa 100mbit 100gb falan al 1 mayıstan itibaren 100mbit paketler 24mbite düşecek zaten en azından 100gb dolana kadar 100mbit kullanırsın

Tavsiyem :http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/5i-1-yerde-turbo-ekstra-4-gb-kampanyasi

Burdan Turbo 4gb + 100mbit 75gb 99₺ veya Turbo 4gb 100mbit 125gb 109₺
    hem telefon hemde ev internetini 100-110 liraya çıkartırsın gayet mantıklı tv de veriyorlarmış yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dmrl -- 15 Ocak 2017; 21:26:15 >
  • 25 mbps AKK'siz 100 TL iken (2 yıl boyunca kullanım zorunluluğu var)
    100 mbps 50gb AKK'li 80 TL (2 yıl boyunca kullanım zorunluluğu var)

1 Mayıstan sonra 100 mbps'lik paket AKK'li olduğu için hızı 24 mbps'e düşecek. (sadece 50gb'lık AKK'li kısmı 100 mbps hızında kullanabileceğiz)

İki paket arasında 20 TL farktan başka bir fark yok bence. Eğer aceleniz var ise AKK'siz olanı alın.

Zaten 2019'un başlangıcında AKK tamamen kalkacak. Yani şuan paket yaparsanız 2 yıl boyunca kullanırsınız, paketiniz biter bitmez AKK'siz internet ülkemize gelmiş olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.