Şimdi Ara

Superonline Iptali ve modem teslimi hakkında acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
6.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Superonline ile uzun süren bir iptal süreci sonrası mutlu sona yaklaştım. Iptal gerçekleşti ancak benden verdikleri dandik modemi geri istiyorlar. Ben çekim gücü zayıf diye hiç kullanmadım bu modemi.. ev taşırken de sanırım kayboldu bugün her yeri aradım bulamadım. Üzerinde Superonline yazan herhangi bir modem versem olur mu? Letgo da 30-40 tlye satılıyor.

Kaç gün süresi vardır?

Veremezsem ne kadar cezası vardır?

Tecrübesi olan varsa çok hora geçer gençler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla verdikleri modemin seri numarası alınıyor. Sizin vereceğiniz modemin seri numarası, size verdikleri ile uymazsa sorun çıkabilir. 10 gün içerisinde modemin iade edilmesi gerekiyordu sanırım. İade edilmezse taahhütünüzde yazan miktar kadar ceza çıkıyor (güncel taahhütnamelerde 250 lira yazıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 22 Şubat 2018; 23:36:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri no olayı varsa yandık. Var mı bilgisi olan?

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, modem kurulumunda servis formuna seri no yazıyorlar
  • Bir güncelleme ile konuyu sonlandırayim başkalarına da faydalı olsun.

Bugün bayiye gittim. Dediğiniz gibi seri no uymuyorsa almayiz dediler.. ben de letgodan modem almaktan vazgeçtim.

Sonra eve geldim ve 2. Aramada modemi buldum :) 200tl ödemem gerekecekti. Derin bir oh çektim.

• cem yılmaz ın esprisi gibi yere dökülse tenezzül etmyeceğin portakal suyu

50 liraya mal ettikleri router,

200 lira bedel istiyorlar adamlar superonline ile taahhüt yapılmaz adamın ocağına incir ağacı dikerler.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    durum aynen öyle, vdf da 400tl istiyor sözleşmeye bakın , soygunculuk bunların yaptığı.

verdikleri router de düzgün çalışsa bari baştan sorunlu.
    Tüm hg255s kullanıcılarının dikkatinehttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131523340

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 24 Şubat 2018; 18:35:30 >
  • modem yoksa parasını ödeyeceksin ne yazakki.
    seri numaradan kontrol ediyorlar.
    kötü olmuş....
  • modem kutusu kayıp ev taşımadan dolayı ama diğer bütün malzemeler var sıkıntı olur mu kutusu yoksa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.