Şimdi Ara

Superonline'ı THH ne verebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 teki taahhütlü aboneliğimi 2016 da 2. kez uzatmak istemiştim. Ancak 2 yıl boyunca kullandığım internet hizmetinde AKK sınırlamam olmamıştı. 2016 Nisanda aboneliğim bitecekti ve bana yenileme esnasında AKK dan bahsettiklerinde süre sonunda aboneliğimi sonlandıracağımı söyledim.Bunun üzerine MH den bir yetkili beni arayarak aynı şartlar altında hizmet alabileceğimi söylemişti, bende sözlü onay verdim ancak herhangi bir belge imzalamadım. 2016 nın 10 ayında 50 gb tan sonra 8 mbit hızım 3 e düşünce şikayet kaydı açtım ve bana dönen yetkili taahhütümü yenileyen personelin hata yaptığını istediğim zaman herhangi bir ceza ödemeden ayrılabileceğimi belirtti. Ben de son 15 ay daha kullandım ve 2 ay kala yani şubat 2018 de başka iss ye geçtim. Şimdi bana cayma bedeli vs 96 tl fatura çıkartmışlar. Durumu belirttim almayacaklarını söylediler ama hala borç olarak duruyor. Bugün ise 2 kez kayıt bırakmak istedim sistem her ne hikmetse kayıt bırakmıyor. Yani ortada bir şikayet yokmuş gibi. Art niyeti farkettim bende yasal olarak 6 ay verdikleri hizmeti personel hatasından dolayı veremiyorlarsa veremedikleri ayların indirim bedellerini (15 ay 40 küsür TL) talep ettiğimi belirtir yazıyı email ve internet şikayet biriminden ilettim. BTK şikayet kaydını da yaptım. Kullandığım ayın fatura bedeli dışında olumlu dönüş olmazsa THH ne gidip dava açacağım.

düzenleme: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 5 Mart 2018; 23:11:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sozlesmelerde 2. Kez uzatma sozkonusu oldugunda kurulum ve aktivasyon hizmetleri farkli iss lere gecince dahi aboneye yansitilir diye bir madde var mi? Ben boyle bir madde bulamiyorum. İlk hizmette kurulym ve aktivasyon var ama 2 .sinde zaten halihazirda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.