Şimdi Ara

Superonline Huawei HG255s 5ghz router ana konu (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.434
Cevap
99
Favori
360.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı modem var ve sizin belirttiğiniz band steering diye bir ayar yok!
  • WLAN Settings de gordum, ekran goruntusu ekte..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lone_star kullanıcısına yanıt
    İlginç. Benim arayüz türkçe ve sadece 2.4 ve 5 ghz etkinleştirme kutucukları mevcut. Sizde ki diğer ayar kutucuğu bende yok!
    Hangi güncelleme var sizde atarmısınız rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aardayucel A kullanıcısına yanıt
    Aksam eve gidince bakip atarim, dun aksam oldu bi anda net gitti fln sonra wifi baglanmamaya basladi bende tahmin ettim guncelleme vs geldigini cunku superonline bi guncelleme vs yapinca kapattigim 5G tekrar aktif oluyor ordan anliyorim :))

Eve kadar gponmu kullanıyorsunuz bide bu olay yenimi yapıldı bende root yetkisini sıfırlayıp güncelleme alıcamda

• Yok gpon kullanmiyorum, ethernet kablosu ile geliyor daire icine, valla ben dun aksam farkettim tam ne zaman oldu bilmiyorum

• bu modemle 4. seneyi doldurmak üzereyim,önceden hg253s vardı ve sürekli sorun çıkartıyordu.Üşenmedim,her sorunda eve teknik ekibi çağırdım ve artık gelmekten bıktıkları için modemi değiştirdiler,bu modemden taktılar.Madem daha iyisi var niye millete kötüsünü iteliyorsunuz dedim,sorun yaşayanlara bundan veriyoruz bu daha iyisi demişlerdi o zamanlar.Bu da bana az çektirmedi de son 2 senedir ayar tuttu,kesilme vs yaşamıyorum.Ama yine de superonline'ı TurkNet varken tercih etmem.Kendi modemimi alıp kullanmak istesem kullanamıyorum,bu kötünün iyisini kullanmaya mahkumum.
    bende deniycrm güncellemeyi bekliyorum güncelleme versiyonunu

33 güncellemesini yollamışlar 2 yıl sonra

• güncellemeyi nasıl alıcaz anlatırmısınız

Normal şartlarda gelmiş olması gerekti, dağıtım manürl değil güncellemelerin acs üzerinden. hg255s i ağa bağladıktan 10 dk sonra acs bağlantısının ardından reset attı ve yükledi. Panelde yazılım versiyonu ne olarak gözüküyor cihazınızda?

• HG255sC163B029

Şu anda bu güncellemedeyim her türlü ağa bağladım mutfakta dahil, Gponlu evimdeyim ama güncelleme versiyonunu alamadım superonline sitesinden kablosuz ağımı iyileştirede bastım değişen birşey olmadı
    Kablosuz ağ iyileştir acsden sadece kablosuz ayarlarını resetliyor. Cihazın son kapanışından bu güne kaç gün geçmiş? Belki server a bağlanmamıştır.

• Bir şekilde alıcam o güncellemeyi fakat bu yeni sürümün getirdiği özellikler neler? Kablosuz ağda iyilşeme var mı?
  • Birde root yetkisi akıp deniyeyim diyecem ama bu sefer uzaktan yönetimi kapatmam gerekecek o zaman hiç almayacak güncellemeyi.
    Bilmiyorum ben farklı bir router kullanıyorum, konu yukarı çıkınca çıkardım uçan tabutu ama kablosuz ağ performansı tasarımsal bir problemi bu router ın. Yazılımla çözüleceğini sanmıyorum. Sonline ı arayıp acs üzerinden güncellemelerini talep edebilirsiniz.

• Abi deliricem tr069 dan veri alınıyor ama güncelleme yapılmıyor kafayı sıyırmak üzereyim.
  • Ben VodafoneNet kullanıyorum nasıl güncelleyebilirim ?
  • Superonline gpon kullanıyorum ama bana güncelleme gelmedi. Modemi ve ont cihazı sıfırladım gene olmadı. Nasıl güncelleyebilirim. Müşteri hizmetlerini arasam yazılım gönderebiliyorlarmı.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.