Şimdi Ara

Superonline Hg253S fiber şifresi öğrenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
17.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, bir arkadaşımın evinde modem değişikliği için chrome daki öğrenme yoluyla fiber şifresini bulmaya çalışıyorum fakat oradan bulduğum şifreyi kullandığımda hatalı şifre uyarısı veriyor ve superonline sitesine yönlendiriyor. bilen varmıdır acaba ?

• galiba asterisk reveal yöntemiyle öğrensek bile şifreyi vermiyormuş. Bu superonline şifremizi öğrenmek için başka bir yol bilen var mı acaba ?
  • chakkale kullanıcısına yanıt
    http://192.168.1.1 'den giriş yapın.
    Üstte WAN Ayarları sekmesi var oraya gelin.
    Sayfada boş bir yere sağ tıklayıp "Çerçeve kaynağını görüntüle" deyin.
    ctrl+f komutuyla şu kelimeyi aratın: @fiber
    @fiber'den sonraki rakamlar fiber şifrenizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 5 Ekim 2014; 15:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

http://192.168.1.1 'den giriş yapın.
    Üstte WAN Ayarları sekmesi var oraya gelin.
    Sayfada boş bir yere sağ tıklayıp "Çerçeve kaynağını görüntüle" deyin.
    ctrl+f komutuyla şu kelimeyi aratın: @fiber
    @fiber'den sonraki rakamlar fiber şifrenizdir.
    Güncel FW de (V100R001C01B030) maalesef o yöntem işe yaramıyor.. Source da şifre kısmı kaldırılmış :/
  • Ranilin kullanıcısına yanıt
    Benim surumum 052 ve bu şekilde bakabiliyorum. Fakat eski hg253 modeli. Hg253s ile sadece kasa farkı olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Benim surumum 052 ve bu şekilde bakabiliyorum. Fakat eski hg253 modeli. Hg253s ile sadece kasa farkı olduğunu düşünüyorum.
    Geçenlerde uğraşırken ufak bi script yazıp şifreyi almıştım (hg253s modeli) fakat başka router ve direk ethernetten pppoe ile internet bağlantısı yapamamıştım.
    Ip alıyor fakat kullanıcı adı - şifre hata sayfası açılıyordu. Umarım senin işine yarar.

192.168.1.1 adresinden admin ve şifren ile modem web arayüzüne giriş yap.

sonra tarayıcı adres kısmına
    http://192.168.1.1/html/wizard/quickwan.asp
    adresini yapıştır.

Son olarak; alttaki scripti tarayıcı adres kısmına yapıştırıp enter yap. (En baştaki javascript'i tarayıcılar kabul etmiyor. Elle yaz)
    quote:

javascript:function show(n) {window.prompt("", getElementById('password').value)} show(getElementById("password").type="text");

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtreme -- 12 Ekim 2014; 1:24:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maxtreme

Geçenlerde uğraşırken ufak bi script yazıp şifreyi almıştım (hg253s modeli) fakat başka router ve direk ethernetten pppoe ile internet bağlantısı yapamamıştım.
    Ip alıyor fakat kullanıcı adı - şifre hata sayfası açılıyordu. Umarım senin işine yarar.

adresini yapıştır.

Son olarak; alttaki scripti tarayıcı adres kısmına yapıştırıp enter yap. (En baştaki javascript'i tarayıcılar kabul etmiyor. Elle yaz)
    quote:

javascript:function show(n) {window.prompt("", getElementById('password').value)} show(getElementById("password").type="text");

Farklı router kullanınca giremiyormusunuz nete ?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

adresini yapıştır.

quote:

Farklı router kullanınca giremiyormusunuz nete ?

Alıntıları Göster
    maxtreme şifreyi verdiğiniz kod la elde edemedim tekrar bi bakar mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdm44

şifreyi veriyor ama yalış bir şifre veriyor yeni sürümde gizlemişler farklı bir yöntemle bulabilen varsa yardımlarını bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: Rdm44

şifreyi veriyor ama yalış bir şifre veriyor yeni sürümde gizlemişler farklı bir yöntemle bulabilen varsa yardımlarını bekleriz

Alıntıları Göster
    Pirelli modemde de bu crypted olayı var şifreyi görünür hale getirseniz bile sembollerden oluşan bir sıralama gösteriyor. Bunu aşabilen birileri varsa yardım etsin. Kod yazabilen bir babayiğit için zor olmasa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Pirelli modemde de bu crypted olayı var şifreyi görünür hale getirseniz bile sembollerden oluşan bir sıralama gösteriyor. Bunu aşabilen birileri varsa yardım etsin. Kod yazabilen bir babayiğit için zor olmasa gerek

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu yöntem eski versiyonlarda işe yarıyordu. Son versiyonlarda işe yaramıyor. Şifrenin nasıl alındığında başka bir başlıkta anlatacağım.
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer. Benim gibi birçok kişinin sorununa çözüm bulmuş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer. Benim gibi birçok kişinin sorununa çözüm bulmuş olursunuz.
    Aynı dertten muzdaribim,takip
  • quote:

Arkadaşlar bu yöntem eski versiyonlarda işe yarıyordu. Son versiyonlarda işe yaramıyor. Şifrenin nasıl alındığında başka bir başlıkta anlatacağım.

Hocammm, aynı dert var bende de:(

Çözüm yolunu buldu iseniz konu açtınız mı?

pm'den de paylaşabilirsiniz.

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Hocammm, aynı dert var bende de:(

Çözüm yolunu buldu iseniz konu açtınız mı?

pm'den de paylaşabilirsiniz.

Çok teşekkürler

Alıntıları Göster
    Bir de arkadaşlar Hg253S de bridge olayını çözebilir miyiz?

Menülerinde bridge olayı yok, sanırım gizlemişler.

Başka fw falan atabilen var mı?

• Fiber şifremi superonline vermiyor ...

Modemden script ile aldığım şifre hatalı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechnicaL

Fiber şifremi superonline vermiyor ...

Modemden script ile aldığım şifre hatalı çıkıyor.
    şifremi öğrenip bir an önce bu modemden kurtulmak istiyorum sabrım kalmadı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

şifremi öğrenip bir an önce bu modemden kurtulmak istiyorum sabrım kalmadı artık.

Alıntıları Göster
    Şifre için tüketici mahkemesini denemek lazım aslında. Mantık olarak parasını veriyorum ve bana ait olan bir şifreyi istiyorum. Sözleşmelerde böyle bir madde yoksa bence mahkeme ile alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Şifre için tüketici mahkemesini denemek lazım aslında. Mantık olarak parasını veriyorum ve bana ait olan bir şifreyi istiyorum. Sözleşmelerde böyle bir madde yoksa bence mahkeme ile alınabilir.

Alıntıları Göster
    Şimdi Superonline bu şifreyi kesinlikle ver(e)miyor mu? Eğer öyle ise, aboneliği iptal ettireceğim de. Turkcell yine yanıltmadı beni. İyi ki taahhütlü pakete girmemişim.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Bu linkte şifreyi nasıl alacağınız hakkında yeteerli bilgi mevcut,baktınız mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_99599747/tm.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.