Şimdi Ara

SuperOnline Fiberde Upload'ı 10 Mbit'e Çıkarabilir. [CEO'dan Istendi - Cevap Bekleniyor] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan özgüvenine hayran kalmamak elde değil.Adam bir mesajıyla superonline herşeyi yaptırabileceğini düşünüyor.Ulan valla helal olsun rica etsem şu akkyi de kaldırtabilir misini hiç 2019'la felan uğraşmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • twitterdan kişiye özel indirim yapıp aynı indirimi biz isteyince twitterdan engel atan ceo değilmi o?
  • Antlion A kullanıcısına yanıt
    Ne destek ama (!) Bizim aklımıza gelmemişti hocam Ceo'ya DM atmak. Sanki aylardır yürütülen kampanyayı sen başlatmışsın gibi konuşuyorsun. Yok iyilik yaramazmış da bilmem ne. Yaptığın bir mesaj atmak , bu kadar yükseklerde görme kendini. Bu işler öyle umutla , ümitle olacak işler değil. Ceo'ya Twitter'dan mesaj atarak olacak işler hiç değil. İnsanlar aylardır emek veriyor. Seslerini o kadar duyurdular ki bir milletvekili bu kampanyayı görüp çıkıp mecliste bu konuyu dile getirdi.

Kişiye özel bir jest olan indirimli internetini güle güle kullan. Beklediğin şekilde bir ilgiyle karşılaşamayınca saçma sapan yerlerden vurmaya başlayıp kendince hava atmaya çalışmışsın. Yalnız TR'de bir tek sen 100 Mbps kullanmıyorsun. Hem kullandığın servis sağlayıcı (SuperOnline) hem de KabloNet (eski adıyla Uydunet) aboneleri bu hıza istedikleri zaman ücreti karşılığında geçebiliyorlar. Aynı şekilde bulunduğu bölgede Turk Telekom fiber altyapısı bulunan müşteriler de...

Mavi tik olduysa kesin 10 Mbps olur upload hızları , hadi yine iyisin kaptın 10 Mbps UL hızını...

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

dostum aldığın hızı sürekli insanların gözüne sokup duruyorsun küçük çocuklar gibi "haha bende var sizde yok haha" kendin hariç kimseye bir yararın olmadı birde bunu sizin için yapıyorum demen ayrı yüzsüzlüktür yani hümiyettin ve bir çocuk vardı vdsl upload kotası için hakkımızı arayan arkadaşlar bile bu kadar dile getirmedi ki binlerce milyonlarca kişiye şükürler olsun dedirtmelerine rağmen bizi düşünüyorsun ama gelen özel teklifi kabul ediyorsun birde utanmadan benden destek bu kadar yazıyorsun ardından kendi işini halledince kaçıp gidiyorsun görüş ve isteklerinizi iletiriyorum diyorsun kendi istediğin 10mb upload fikrini bizim istediğimiz şeymiş gibi gösterip çıkar sağlıyorsun kendine yani o kadar yapmacıkkı sadece fibere istemen bile kişisel düşündüğünün kanıtı

Acaba neden fiber diyor. Çünkü fiber sol un kendi çöplüğü vdls için bişey yapamaz tt yapıyor onu

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

dostum aldığın hızı sürekli insanların gözüne sokup duruyorsun küçük çocuklar gibi "haha bende var sizde yok haha" kendin hariç kimseye bir yararın olmadı birde bunu sizin için yapıyorum demen ayrı yüzsüzlüktür yani hümiyettin ve bir çocuk vardı vdsl upload kotası için hakkımızı arayan arkadaşlar bile bu kadar dile getirmedi ki binlerce milyonlarca kişiye şükürler olsun dedirtmelerine rağmen bizi düşünüyorsun ama gelen özel teklifi kabul ediyorsun birde utanmadan benden destek bu kadar yazıyorsun ardından kendi işini halledince kaçıp gidiyorsun görüş ve isteklerinizi iletiriyorum diyorsun kendi istediğin 10mb upload fikrini bizim istediğimiz şeymiş gibi gösterip çıkar sağlıyorsun kendine yani o kadar yapmacıkkı sadece fibere istemen bile kişisel düşündüğünün kanıtı

+1 ama yüzsüzlük değil görmemişlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Neyse arkadaşlar benden destek bu kadar ben 100 mbit akk siz netimi paşa paşa kullanır geçerim. Anladım ki çoğu kişiye iyilik yaramaz. İnternetin gelişmesi için bende katkıda bulunmaya çalışıyordum CEO'ya upload hızlarının da arttırılması gerektiği konusunda mesaj göndermiştim hala yok clickbait , yok reklamdan kazandığın iyi mi , yok bir senin demenlemi yapacaklar gibi laflar ediliyor. En azından CEO'ya kullanıcı görüş ve isteklerini elimizden geldiğince bildiriyordum daha ötesi var mı ? [Bu arada mesaj görüldü mavi tık bu bile güzel bir gelişmedir]. Diğer yöneticiler mesajlarınıza bile bakmazlar. Fakat sizin kadar umutsuzluğunuza zaten yapmazlar. Umarım herkes bir gün bu hzları görür.

SuperOnline Fiberde Upload'ı 10 Mbit'e Çıkarabilir. [CEO'dan Istendi - Cevap Bekleniyor]

Dünya'nın onun etrafında döndüğünü Türkiye'de tek 100Mbit kullanıcısının o olduğunu ve mecliste dahi ele alınan konuyu tek bir DM ile kendisinin yapabileceğini sanıyor boşverin hiç ellemeyin kendi haline bırakalım bence (Allah kimseyi egosuyla sınamasın.)

SuperOnline Fiberde Upload'ı 10 Mbit'e Çıkarabilir. [CEO'dan Istendi - Cevap Bekleniyor]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 24 Nisan 2017; 18:53:28 >

• En fazla hızı 100 mbps zanneden arkadaşlar benim hızlarada baksınlar hocam . Madem hava atılıyor bizde böyle atarız

İnanmayanlar için alta linki de bırakıyorum. Bağlantı kablosuz

Edit: Hocam sizi ezmedim malum arkadaşa gönderme yapıyorum.

Turk.net Fiber 500/500 simetrik 2 kanal 500 Down 500 UP

http://www.speedtest.net/my-result/6247429570

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsozen -- 25 Nisan 2017; 21:4:3 >

• Bu kadar hızı nasıl alabiliyorsunuz şirket mi
  • DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    Evimdeki fiber ağı ile 250 mbps simetrik alıyorum. Şuan şirketteyim şirketim ayrıca ücretsiz olarak Türk.net ile anlaşmalı evime interneti sağlıyor. Telekom çalışanı değilim.

• Ping neden bu kadar yüksek çıkmış birde fiber ağı derken türk telekom'un fiberimi turknet nasıl hizmet veriyor o altyapıya
  • Şirket te ve ev de akk var mı
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    İndirme yapıyorum + şuan burada hâlâ çalışanlar var birde wifi yerine ethernet ile bağlasaydım Routerda öncelik alıp 400-450 çekiyorum.

Evde 2 TB 'dan sonra şirket ile son hız diğer sitelere 75 mbps

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Evimdeki fiber ağı ile 250 mbps simetrik alıyorum. Şuan şirketteyim şirketim ayrıca ücretsiz olarak Türk.net ile anlaşmalı evime interneti sağlıyor. Telekom çalışanı değilim.

Fiber altyapı sı sol mu
    Türk Telekom F/O

• En fazla hızı 100 sandıgım yok ben 1 gbitlik hızlarda gördüm üstelik simetrik ben sunucu işleriyle ilgienen biriyim sonuçta fakat sabit internet olarak düşüneceksek 100 ü son paket olarak görebiliriz şu an 1000 mbps de var fakat alan biri yok ztn sol de platin paketlerde en son paketi 100 olarak duyurdu yeni kampanyalarda senin aldığın kurumsal net ve metro internet deniyor bu zaten orta-büyük ölçekli şirkete sağlanabiliyor
  • 400 mbit upload speed alıyor adam. kalbim sıkıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

En fazla hızı 100 mbps zanneden arkadaşlar benim hızlarada baksınlar hocam . Madem hava atılıyor bizde böyle atarız

İnanmayanlar için alta linki de bırakıyorum. Bağlantı kablosuz

Edit: Hocam sizi ezmedim malum arkadaşa gönderme yapıyorum.

Turk.net Fiber 500/500 simetrik 2 kanal 500 Down 500 UP

http://www.speedtest.net/my-result/6247429570

lanet olsun böyle hayata..Kaç tl bunun aylığı bağcılarada verirlermi bu hizmeti? Parası neyse vericem

• Betfair kullanıcısına yanıt
    Bizde 20.000 lira yurtdışında 180 dolar

• Bu arkadas cevabini almis mi Ceo dan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.