Şimdi Ara

Superonline fiberde anlamadığım garip sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben 35 mbps superonline fiber kullanıyorum, alalı yaklaşık 8 ay oldu. Hiçbir sorun yoktu ancak son 1 aydır anlamdıramadığım bir sorun var. Sorun şu şekilde, internetteki sitelere çok yavaş giriyor hatta bazen açmıyor kablolu veya kablosuz ikisindede aynı sorunu yaşıyorum. Instagram olsun youtube olsun videolar resimler yüklenmiyordu. Müşteri hizmetlerini fazlaca aramama rağmen ayarladık sorun çözüldü mü diyorlardı kontrol ettiğimde sorun olmuyordu fakat aradan 6-10 saat geçtikten sonra tekrar aynı sorun ortaya çıkıyordu. Benimde aklıma modemin arkasından resetlemek geldi. Düğmeye iğne yardımıyla basılı tutup sıfırladım ve sorun düzeldi ancak modem 1 saniyeliğine bile kapatıp açıldığında tekrar sorunlar devam ediyor sitelere girmiyor yeniden resetlediğimde düzeliyor. Bu neden olabilir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Bu arada modem huawei wifi 6 destekli olan gpon u içinde olan model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• modemi kapatma 7/24 açık dursun... sistem bakımı mı ne yapıyorlardı ondan bağlantıda sıkıntı yaşıyordur...

• kardeşim sorun internette değil so nun ultra dandik modemlerinde kullanıcı şifre almayı başarabilirsen başka bir router kullan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.