Şimdi Ara

Superonline Fiber ve Twitch stream sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllar önce yayın işine ara vermiştim. Yeni bilgisayarım ile birlikte yeniden başlamak istedim fakat 2500 bitrate üstünde yayın veremiyorum. Upload hızım 6-7 mbit civarı, dün 100 mbit turbo yükle satın almış olmama rağmen 2500 üstünde kayıp sahneler yaşanıyor. Bilgisayar en zorlayıcı preseti bile destekliyor fakat yayın kalitesi hesap makinesi ile çekilmiş gibi.

Superonline arandı, twitch nedir bihaberler. Speedtest ile gerekli lokasyonlara ping attığımda minimum 75-80 mbit Upload hızı almaktayım.

Modemim huawai ilk çıkan model sanırım. 3 yıl önce cam gibi yayın yapıyordum.

• Telefonda modemi hızlandıracak bir sinyal göndermişler. Aksine iyice bozdular :D
  • Kablolu deneyin sorun devam ederse thortling denen olaya maruz kalıyorsunuz demektir.Bende indirme yaparken çokca yaşıyorum hızım 100mbit.Fakat indirmede 24 görünüyor iptal edip tekrar başlatıyorum 50 oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • luzumsuzdur L kullanıcısına yanıt
    Kablolu zaten.
  • Sorun thortling oluyor öyle ise bendede mevcut sanırım converter ile fiber kullananlarda oluyor.Akrabamla yakın konumda oturuyorum onda gpon var onda sorun yok bende var.Sanırım sizdede altyapı bendeki gibi şayet öyle ise boşuna ne solu arayın nede çözüm ben farklı marka converter farklı marka router alıp taksamda durum aynı kabloyuda yeniden döşettim gene aynı.Sanırım tek çözüm vpn oda yasaklı solda kullanılmıyor tek tük bilinmeyen çalışıyor diye okudum forumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gerekli portları mh arayıp portyönlendirmesi yaptırın, birde öyle deneyin.
  • adam twitchde yayın yapacam diye rog router alıyor kuruyorlar biz istiyoruz değiştirin modemi sapıtıyor vs hız düşüyor bilmem ne "cevap YASSAK" superonline ile hiç birşey yapılmıyor wooden internet bro o yazılımla duş almış birşey yapamadığım için bende kafayı yiyorum 100 mb statik ip parası veriyorum sonuç hüsran :S
  • miy mi ne haltsa o personelle konuşmaya çalışma direkt teknik servis elmanı il konuşmak istiyorum de teknik servis elemanlarına ulaşmaya çalış... bu tarz sorunlarda çözüm bu yolla olmuş...
  • baltalı-katil kullanıcısına yanıt
    nediyon sen uslubuna düzgün devam et genç ! , mıy mıy hayırdır senın karşinda lise talebesi yok rahatsızım yanlış yazmış olabilirim veya sen yanlış anlamış olabilirsin sonuçta arıza kaydı açtırıp o şekilde ilerliyorlar adamlarin bir rutini var arıza ekiplerinin numarasının olmadıgını nerden biliyorsun bende ?
  • Superonline nin ultra mega super mükemmel müşteri hizmetleri nasıl çözememis bu işi hayret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ne diyorum sen ne diyorsun telefonda konuştuğun personel taşeron eleman anlamıyor teknik servise teknik elemana bağla onunla konuşmak istiyorum de... çözüme daha kolay erişirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

ben ne diyorum sen ne diyorsun telefonda konuştuğun personel taşeron eleman anlamıyor teknik servise teknik elemana bağla onunla konuşmak istiyorum de... çözüme daha kolay erişirsin...
    onlarda merkez kadar kalitesiz merak etme kardeşim dün kayıt actilar gelmedi ücretli göndereceğiz diyorlar 75 tl ücret cikarmaya calısıyormuş baayii yarın onlar beni arayacak ben biliyorum yapacağimi.
  • Partner olmayanlar maximum 2500 bitrate verebilir.

https://stream.twitch.tv/

Buradaki ayarlardan HD Standart'ı kullan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.