Şimdi Ara

Superonline Fiber Kullananlar Paket Yükseltme Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı fiber kullanan arkadaşlar bu kısımda uygun fiyatlar olabildiğini söylüyorlar. (25mbps Akksiz internet 84tl gibi)

O yüzden kullanan arkadaşlar:

1- şuan kullandıkları tarife
    2- taahhüt bitiş tarihleri
    3- hız kota değişikliği seçeneklerini atabilirler mi?

Şuan kullandığınız tarife ve taahhüt bilgisinehttps://www.superonline.net/hesabim/urunler/fiber/ adresinden erişebilirsiniz. Hiz kota degisikligi sayfasida orada.

Benim taahhutum 10 gun icinde bitiyor ama fiber 3lu yeniden kampanyasina paket yukseltme tanimlanmadigi icin goremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Informed -- 2 Ekim 2016; 18:30:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Informed

Bazı fiber kullanan arkadaşlar bu kısımda uygun fiyatlar olabildiğini söylüyorlar. (25mbps Akksiz internet 84tl gibi)

O yüzden kullanan arkadaşlar:

1- şuan kullandıkları tarife
    2- taahhüt bitiş tarihleri
    3- hız kota değişikliği seçeneklerini atabilirler mi?

Şuan kullandığınız tarife ve taahhüt bilgisinehttps://www.superonline.net/hesabim/urunler/fiber/ adresinden erişebilirsiniz. Hiz kota degisikligi sayfasida orada.

Benim taahhutum 10 gun icinde bitiyor ama fiber 3lu yeniden kampanyasina paket yukseltme tanimlanmadigi icin goremiyorum.

25 mb akksız 99 tl degıl mı hocam fazla mı oduyoruz :)

• Genelde aboneligi iptal ettireceginizi soylediginizde size ozel teklifler sunabiliyorlar. Digiturk bunu cok yapiyor ama superonline yapiyor mu bilmiyorum. Denemek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Genelde aboneligi iptal ettireceginizi soylediginizde size ozel teklifler sunabiliyorlar. Digiturk bunu cok yapiyor ama superonline yapiyor mu bilmiyorum. Denemek lazim.

Turk telekom ve diğer firmalarda bu "ikna" tarifeleri çokca var ve sunulduğunu görebiliyoruz ancak superonlineda çok az rastladım. Sitedeki tarifelerden başka tarifeler çok zor sunuyorlar. O tarifelerde genelde 27 ay taahhütlü ilk 3 ay bedava olanlar oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.