Şimdi Ara

Superonline Fiber Internet + Sabit Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiber Internet Kullanıcıları 1 Mart 2010 Tarihinden itibaren Türk Telekom üzerinden kullandıkları sabit telefon numarasını Superonline Fiber Hat üzerine taşıyabilecekmiş.
    Sadece müşteri hizmetlerine talimatı veriyorsunuz ve numaranın taşınma işlemini superonline kendisi halledecekmiş.(TT iptali v.b.)
    aylık sabit ücret alınmayacak ve TT sabit hatta göre konuşmalar %40 daha ucuz.
    haberiniz olsun

• iyi güzel de internetin yanında telefona abone olsak sabit ödeme var mı. yoksa konuştuğun kadar mı ödüyoruz....
    örnek veriyorum: ben bu ay sadece internet kullandım telefon hiç kullanmadım. telefon için para ödenecekmi.(belirli bir ücret abonelik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 22 Şubat 2010; 1:10:34 >
  • yazmıştım ilk mesajımda : "aylık sabit ücret yok"
  • quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

yazmıştım ilk mesajımda : "aylık sabit ücret yok"

pardon görmemişim biraz uykuluyum. bu gidişle ttneti adamdan hiç saymıyorum zaten, uydunetide bırakacağız gibi görülüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 22 Şubat 2010; 1:18:32 >
  • aslında çok az da olsa kampanya içeriğinde göz ardı edilen şöyle bir sabit ücret söz konusu arkadaşlar eğer ben yanlış anlamadıysam:

"Diğer SüperNumara’lılar 31 Aralık 2010’a kadar kendi arasında sınırsız ve ücretsiz konuşabilir. Bu tarihten sonra tarife fiyatları geçerli olacaktır. Süper Numara hizmeti içeren aboneliklerde her ay 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır. 4,99 TL’nin altında kalan telefon hizmetleri faturaları 4,99 TL olarak faturalanır. 4,99 TL üzerindeki faturalar konuşulan dakika kadar ücretlendirilir."
  • Sadece telefon hizmeti alırsaız sabit ücret uygulanması normal. Fiber internet ile birlikte aldığınızda sabit ücret uygulanmıyor bildiğim kadarıyla.
  • Bu telefon işi nasıl oluyor acaba..? Yani, ethernet hattında takılan VoIP telefon mu almak gerekiyor..?

Sitede pek detay bulamadım
  • Hayır Fiber Internet abonelerine verdikleri Pirelli router üzerinde telefon hat girişi var bildiğimiz standart telefon girişi. Router hallediyor gerisini ethernet üzerinden iletiyor.
  • evet pirelli routerdaki RJ-11 girişine bağlıyorsunuz telefonu.VOIP hizmeti değil bu.bildiğimiz hatlı telefon tek fark bakır kablo yerine fiber hat üzerinden bağlanıyor olması.fiber hat üzerinden olduğu içinde Pirelli Router üzerinden bağlantı yapılabiliyor.
  • Pardon da VOIP zaten internet üzerinden telefon görüşmesi değil midir?

Pirelli de bu işi yapıyor zaten telefondan gelen bilgileri internet ortamına aktarıyor sonra Superonline tekrar çözüyor vesaire...
  • ah şu süperonline yayılamadı gitti ttnet telekomdan bağımızı bir kessek ne güzel olur
  • Evet VOIP (voice ower internet protocol) ile internet üzerinden telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Superonline kendi voip hizmetini aboneleri isterlerse belirli bir ücret karşılığında veriyor. Yine isterseniz bağımsız bir kuruluştan Voip kredisi satın alarak superonline hizmetini kullanmadan istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Detaylı bilgi için PM atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.