Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
25.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tarsus'a uydunet veya superonline geldi mi?
  • kuatromen : Sizin durumunuzda elbette durum farklı biraz..

Gecmeniz elbette faydanıza olabilir.. Hem su da var, adil kullanım aktif olsa bile sonucunda 100kb/sec downloada devam edersiniz 50 GB'dan sonra..

50 GB

= 10 adet 720p Bluray (mkv.)
    = 30 adet 480p DivX
    = 70 adet izle sil DivX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrafrozen -- 23 Mart 2011; 14:24:36 >
  • ttnette de adil kota var ancak geçsende hız düşmüyor. Superonline ile de konuştum 50gb ı geçsende düşmüyor dediler tabi ne kadar doğru söylüyorlar orası tartışılır (ttnette benim hız düşmüyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLGR

ttnette de adil kota var ancak geçsende hız düşmüyor. Superonline ile de konuştum 50gb ı geçsende düşmüyor dediler tabi ne kadar doğru söylüyorlar orası tartışılır (ttnette benim hız düşmüyor)

50 GB'mi ?

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de !
  • TTNET su an icin uygundur

• quote:

Orijinalden alıntı: xtrafrozen

TTNET su an icin uygundur

Hocam senin uploadun kadar benim downloadum oluyor 50-70gb arası

• quote:

quote:

TTNET su an icin uygundur

Hocam senin uploadun kadar benim downloadum oluyor 50-70gb arası

Adam aşmış artık , baksana indir-izle-at filmleri indiriyor yazık valla millet o filmlere dünya kadar para bayılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen
    Adam aşmış artık , baksana indir-izle-at filmleri indiriyor yazık valla millet o filmlere dünya kadar para bayılıyor

Zaman hızlı tüketim zamanı kullan at
  • indir-izle-at filmleri indiriyor kısmını anlayamadım ?

• quote:

indir-izle-at filmleri indiriyor kısmını anlayamadım ?

Yukardaki Mesajında yazmışsın ya hani , o bakımdan dedim Filmden kastım , vizyon filmer yani

quote:

= 70 adet izle sil DivX [
  • izle-sil ile kastettigim filmler dusuk çözünürlüklü avi. ler arkadasım

Baska yerlere cekmeyelim postu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrafrozen -- 25 Mart 2011; 16:41:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Evet geçen süpriz oldu bana. Mersin'de 1 aydır doğalgaz döşeme çalışmaları vardı. Heryerde çalışma vardı yani. Geçen eve giderken apartmanın önündeki çalışmanın yine doğalgaz döşeme çalışması olduğunu sandım. Tabelayı okuyunca şok geçirdim. Hayallerimi süsleyen fiber internet sonunda apartmanımızın önüne bile gelmiş. Resim de çektim (Mezitli Migros karşısı) :

Dostum bu dediğin çalışmanın aynısı 2 sene kadar önce Superonline tarafından Diyarbakır'da yapıldı ve bitti. Halen süperonline fiber internet hizmeti vermiyor...

• Şuanda yanlış görmüyorsam karşı binanın bahçesi kablo geçecek kadar eşilmiş ve apartmanın eşiğine kadar gidiyor. Aynı zamanda kaldırımdaki Fiberoptik kapağından bahçenin kazılan kısmıda içine alınarak güvenlik şeridi çekilmiş. Bu hafta içinde işlerin tamamlanması muhtemeldir. Darısı bizim binamıza.
  • Komşu başvuralı (sözleşme imzalayalı) 9 gün oldu ancak daha bağlamaya gelen giden yok
  • Ben az önce kabloları ve kutuları döşeyen firmanın e-posta adresine mail attım artık bizim siteyede gelin diye , bizim sitenin yöneticiside uzun zaman önce imzaladı anlaşmayı onay verdi ancak daha ne gelen var ne giden

Bakalım bu hafta attığım maili kayleye alıp geleceklermi görücez
  • quote:

Ben az önce kabloları ve kutuları döşeyen firmanın e-posta adresine mail attım artık bizim siteyede gelin diye , bizim sitenin yöneticiside uzun zaman önce imzaladı anlaşmayı onay verdi ancak daha ne gelen var ne giden

Hayır hocam bizim siteye kutuyuda bıraktılar kabloyuda çektiler yapacakları tek şey gelip sözleşme imzalayanların evlerine kutudan fiber kabloları çekmek ve bağlantıyı vermek ancak gelen giden yok

• quote:

Ben az önce kabloları ve kutuları döşeyen firmanın e-posta adresine mail attım artık bizim siteyede gelin diye , bizim sitenin yöneticiside uzun zaman önce imzaladı anlaşmayı onay verdi ancak daha ne gelen var ne giden

Yaklaşık 10 gün kadar önce mail atmıştım gelen cevabı aynen yapıştırıyorum.

quote:

Mersin genelinde şu an ekiplerimiz kutu montajına devam etmektedirler.Binalara dağıtıcı kutular yerleştirildikten sonra bireysel abonelik sistemine geçilecektir.Şu an Güvenevler mahallesinde Güven sitesi ve civarına sinyal verildi bu sinyal kısa zamanda genişleyerek tüm Mersine yayılacaktır.Kutu montajı ve İkamet ettiğiniz bölgeye sinyal ulaşmasından sonra bireysel abonelik için arkadaşlarımız tek tek anlaşma imzalayan binalardaki aboneleri gezip talepleri cevaplayacaklardır.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Bilgilerinize

İyi günler.

Tufan TUTKAL

Mersin Protokol Ofis Elemanı

Tam tarih verebilir misiniz ? Şeklindeki sorumada bu şekilde cevap geldi.

quote:

Bulunduğunuz bina imalatı ve abonelik için net bir tarih veremiyorum.Fakat imalat ekipleriyle görüşmem sonucu; Nisan ayı içerisinde binanızdaki imalat tamamlanmış olacaktır.Mayıs ayı başlangıcı ile Mezitli ‘ nin tamamına sinyal verilmiş olur bireysel aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerinize.

Tufan TUTKAL

Mersin Protokol Ofis Elemanı

• Arkadaşlar bunuda yeni öğrendim Sitenin %60 a yakını bağlatmaz ise oraya bağlantıyı vermiyorlarmış :S
  • quote:

Arkadaşlar bunuda yeni öğrendim Sitenin %60 a yakını bağlatmaz ise oraya bağlantıyı vermiyorlarmış :S

Aman vermesinler hatrımız kalır.. Kimi kandırıyorlar

Pazarlama stratejileri..

• quote:

quote:

Arkadaşlar bunuda yeni öğrendim Sitenin %60 a yakını bağlatmaz ise oraya bağlantıyı vermiyorlarmış :S

Aman vermesinler hatrımız kalır.. Kimi kandırıyorlar

Pazarlama stratejileri..

+1

Sende gidip apartmanda kapı kapı gezip noluuurrr superonline bağlatınn diye yalvarıcaksın çocuk gibi , onlarında parayla eleman tutup kapı kapı gezmelerine gerek kalmadan sen işlerini halletmiş olucan

Geçecen hocam bu ayakları

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.