Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
25.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

Biraz önce başka bir arkadaş yine Superonline'dan geldi. Bu sefer kampanya değişmiş.
    Cayma bedeli + Turkcell T20 + 150 TL nakit ücret vaadediyorlar.

Notebook kampanyasından yararlanıyorum dedim. O zaman olmaz dedi.
    Kısa bir sohbet açıldı; TTNet'ten kaç Mbps alıyorsun gibi sorular.
    Cevabım 14 Mbps oldu tabi ki. İmkansız desede 1 sn. bekler misin diyerek içeriden notebook'u kaptım ve hız testini açtım.
    Görüntü bu :

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de !

Peki sizde birde adil kullanım kotası varmış, o ne alemde dedim ?
    TTNet'te de var dedi. Yine 1 sn. bekleyin diyerek şu görüntüyü gösterdim :

ve ardından "Ama işlemiyor" diyerek noktaladım.

Oh be dünya varmış.

Keske o 14 un 4 unu alabilsem nalet ttnet surunduruyor su gariban ogrenciyi.. Superonline a gecicektim hatta gidip konustum iste yonetici ile konusmaniz gerekiyor sonra binadakileri ikna etmeniz gerekiyor falan filan dediler. Sonra onay alindiktan 2 3 ay sonra binaniza gelir falan dedi. Son noktayi adil kullanim hakkini soylerek koydum ve evet var dediler bende tamam diyip ciktim. TTNET ne desem az sana 1600 metre var santralle aramda ama hiz 2 mb

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Orijinalden alıntı: besirnt

quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Kutudan kabloyu daireye nasıl çekiyorlar? Apartmanın sağını solunu deliyorlar mı? Eğer öyle ise bizim apartmandakiler kabul etmez bunu...

bende onu merak ediyorum nasıl cekıcekler eve gerci herhangi bir borudan cekerler illaki telefon k kabloların olduğu ınternetın felan olduğu borunda cekebilirler ama belliki binaya giden yoldan kucuk bi kısmını kırabilirler ki öyle gözküyor

Apartmanınızın neresinde boşluk varsa oradan dairenizin girişine oradan buat yolu ile istediğiniz odaya çekerler genelde router ı kapı girişlerine yerleştiriyorlar direk. Tabi apartmana göre değişiyor daha farklı yöntemler uygulanabilir. Ama herhangi bir delme işlemi yapmıyorlar.

kat arası ise kat arasın da 40x40 kanalet içerisinde daire kadar çıkıyor dairenin dışarıdan girişi varsa boat olarak giriş oradan sağlanıyor yoksa 4 lük matkap ucu ile giriş yapılıyor evin içerisine aparmanların bazıları havalandırma boşluğundan kat arasından ve boat sistemi olan binalar oldukça az sayıda şuanda

• Yar saçların lüle lüle Süperonline sana güle güle... Apartmana sistemi döşemişler beyefendiler onay vermek için bekliyor. Adamları aradım kayıt yaptırmak istiyorum dedim. Onay verilmedi bekleyin, ne zaman verileceği belli değil dediler. Ben ve bir komşum gittik TTNET'ten hizmet aldık.
  • quote:

Yar saçların lüle lüle Süperonline sana güle güle... Apartmana sistemi döşemişler beyefendiler onay vermek için bekliyor. Adamları aradım kayıt yaptırmak istiyorum dedim. Onay verilmedi bekleyin, ne zaman verileceği belli değil dediler. Ben ve bir komşum gittik TTNET'ten hizmet aldık.

Aradan bir yıl geçmiş ama şu an aynı durumu ben yaşıyorum. Telefon üstüne telefonla, 4-5 defa gelip her defasında "bu sefer tamam" deyip işi yarım bırakan, "sinyal bekleyin" diyen taşeron ekibi sonunda galiba gerçekten binanın alt yapı işini tamamladı. Şimdi sinyal ne zaman gelecek diyoruz, tabi ki cevap yok. İşlerimiz aksamasın diye vodem aldık. Onun dandik paketlerindeki 1-4gb lara harcadığım para bir ayda 100tl yi geçti. Tttnet'i aradım, arayacağım, az kaldı.

• Sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenghis

Sonunda

Uçuyorsun bro... hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tenghis

Sonunda

Uçuyorsun bro... hayırlı olsun

Sağol dostum

• Mail attım Superonline'a ve bizim Toroslar Belediyesine takmayacaklarını biliyorum ama yinede şansımı denedim. şu TTnet'den kurtulabilsem keşke
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.