Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.184
Cevap
252
Favori
672.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mobilephone

4 4 lük paket telefon fiber üyesiyim yokmu aynı pakette olup teklif alan 1 ayım kaldı ne yapsam diye düşünüyorum
    4 ay kaldı takipteyim))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4 4 lük paket telefon fiber üyesiyim yokmu aynı pakette olup teklif alan 1 ayım kaldı ne yapsam diye düşünüyorum
    9 temmuzda bitiyor. Arayan soran yok.

Gerçi farketmez.

Haziran başında digitürk ü kapatıp kutuyu iade etmiş adamım.

Eyyy türksel, sen kimsin ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2019 ocak itibariyle zaten akk tamamen kalkmıyor mu? bu turkcell daha neyin peşinde? 25mbps yerine 24 mbps verse ne olacak? ha 50 mbps vermemesini anlarım, üçkağıtçılığı iyi bilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

arkadaşlar 2019 ocak itibariyle zaten akk tamamen kalkmıyor mu? bu turkcell daha neyin peşinde? 25mbps yerine 24 mbps verse ne olacak? ha 50 mbps vermemesini anlarım, üçkağıtçılığı iyi bilirler

25 mbps akn sonrası 16 mbps'e düşüyor. 24 mbps akn sonrası 8 mbps'e düşüyor. 25 yerine 24 vermesi yeni bir şey değil. Geçen sene mayısta akn düzenlemesi olduğundan beri 24 veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    evet işte aslında müşteri kaybediyor, ver 25i gitsin, zaten 6 ay sonra bir şey fark etmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

evet işte aslında müşteri kaybediyor, ver 25i gitsin, zaten 6 ay sonra bir şey fark etmeyecek

Sadece bu kampanyada 25 mbps veriyor:
    https://www.superonline.net/kampanyalar/cihaz-kampanyalari/konusturan-fiber-internet-kampanyasi

Bu kampanyayı da iyi gizlemiş sitelerine. İnternet kampanyaları kısmında gözükmüyor, ev telefonu kampanyaları kısmından bulmak gerekiyor.

• Türk telekomda fiber alt yapısı bulunan kişiler aslında geçmeyi düşünebilirler. Tam olarak 6 aydır superonline'a taahhütsüz olarak ayda 130TL'den ödeme yapıyorum ama doğru düzgün bir paket getirecekleri yok. Türk Telekom'a bakarsanız fiber fiyatları gayet uygun ve yüksek AKN paketleri bulunuyor.
  • quote:

Arkadaşlar aradım size özel diye başladı 24 mbit 50 gb akkli veya 50 mbit 150 gb duran kotalı yani kota bittiğinde parayla yükseltiyoruz 99 lira dedi her ikisinede. eyvallah dedim vodafone a başvuru yaptım bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 21 Haziran 2018; 18:41:56 >
  • quote:

Arkadaşlar aradım size özel diye başladı 24 mbit 50 gb akkli veya 50 mbit 150 gb duran kotalı yani kota bittiğinde parayla yükseltiyoruz 99 lira dedi her ikisinede. eyvallah dedim vodafone a başvuru yaptım bilginize

Alıntıları Göster
    Vodafone link var mı

Nedir.

• Benim de taahhüt bitiyor kafam da superonline ile devam etmek olunca aradım ama çok çok eski bir müşterileri olmama rağmen yeni abone olacak müşterilere göre çok daha yüksek bir fiyat teklif edilince kendimi salak gibi hissettim (aynı tarife icin) ve Vodafone a geçmeyi dusunuyorum

• Benim de son iki ay kaldı taahhüt bitiyor benim istediğim 100mbit 250gb kota ve aile paketli tvplus vermez iseler Türk Telekom da var binada ona bakacağız artık ilk çıktığından beri superonline kullanan birine vermez iseler ayıp zaten çünkü bu paketi benim tavsiyem ile gelen bir arkadaşa verdiler hem de 79 liraya...

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Vodafone link var mı

Nedir.

http://www.vodafone.com.tr/Net/evde-internet.php#fiber

Vodafone fibermax superonline altyapısından hizmet verebiliyor. Superonline'ın vermediği 50-100 mbit akn'li tarifeler var. Fiyatları da superonline'a kıyasla baya uygun.

• Defalarca aramalarım sonrasında 6 ay 100 mbit 100gb akk sonra 24 mbit 100 gb akk ile 24 ay taahhüt verdim 69 tl.. Faturada sürpriz yaşamazsak bu fiyata iyi gibi. Vodafone ile olmadı mecbur superonline ile devam.

• Echoés kullanıcısına yanıt
    evet iyi duruyor, hayırlı olsun. bakalım biz ne yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Defalarca aramalarım sonrasında 6 ay 100 mbit 100gb akk sonra 24 mbit 100 gb akk ile 24 ay taahhüt verdim 69 tl.. Faturada sürpriz yaşamazsak bu fiyata iyi gibi. Vodafone ile olmadı mecbur superonline ile devam.
    Sonuçta size 24 ay taahhütle 24 mbps 100 GB AKK'yi 69tl'ye satmışlar. Verilen hediye ayları dikkate almayın, günün sonunda başbaşa kalacağınız hız 24 mbps
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Sonuçta size 24 ay taahhütle 24 mbps 100 GB AKK'yi 69tl'ye satmışlar. Verilen hediye ayları dikkate almayın, günün sonunda başbaşa kalacağınız hız 24 mbps

Alıntıları Göster
    Farkındayım hocam ama napalım en iyi teklif buydu. 18 ay 24mbit olarak devam edecek. Yetmezse arttırrız

• Arkadaşlar merhaba, Superonline müşteri hizmetleri devletin rekabet ve kota ile alakalı aldığı karardan dolayı 50 mbps ve 100 mbps gibi hizmetleri uygun fiyatla sunamıyor. Ancak yerel bayiler tarafından yapılabildiğine şahitim. Örnek: 100 mbps 69 tl. Bence yerel hizmet sunuculara gidin müşteri hizmetleri ocak ayına kadar sizi memnun etmez.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carym

Arkadaşlar merhaba, Superonline müşteri hizmetleri devletin rekabet ve kota ile alakalı aldığı karardan dolayı 50 mbps ve 100 mbps gibi hizmetleri uygun fiyatla sunamıyor. Ancak yerel bayiler tarafından yapılabildiğine şahitim. Örnek: 100 mbps 69 tl. Bence yerel hizmet sunuculara gidin müşteri hizmetleri ocak ayına kadar sizi memnun etmez.
    Saygılar.
    Kasımda bitiyor

2 ay napcaz acaba..

• Isik Hizinda Fiber internetinizin adil kullanim kosullarina (AKK) gore kullanim hakkinizin %80lik bolumunu doldurdunuz. AKK bitiminde indirme hiziniz 24Mps, yukleme hiziniz 1Mbps olacaktir. Son 1 saatlik kullaniminiz dahil olmayabilir.

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 24 Haziran 2018; 20:19:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Defalarca aramalarım sonrasında 6 ay 100 mbit 100gb akk sonra 24 mbit 100 gb akk ile 24 ay taahhüt verdim 69 tl.. Faturada sürpriz yaşamazsak bu fiyata iyi gibi. Vodafone ile olmadı mecbur superonline ile devam.
    Arkadaşlar, benimde Ağustosta taahüdüm bitiyor. Şuan Superonline Fiber 25mbps 49TL veriyorum, şimdiki sunulan tarifeler şaka gibi hepsi 24Mbps ya da fahiş fiyatlar. Bende uygun bir tarife bulamayınca iptal birime yönlendirdim ve arkadaşa sunulan bu teklif banada sunuldu.

Adresim için Turknet port yok diyor, Kablonet sadece tv ile beraber paket sunabiliyor zaten Digiturküm var. Netspeed daha adresimle ile bilgi bile veremiyor BBK kodunu Turk Telekomdan öğrenmemizi ondan sonra yardımcı olacaklarını söylüyorlar, teknik açıdan Telekoma çok bağlıymış ve arıza gibi konularda çok yardımcı olamayacakları hissiyatını uyandıyor.

TTNET ilk ay 13TL sonrası 67TL 35Mbps(35Mbps e kadar şeklinde ifade ediyorlar) 50Gb AKN 24 ay taahhüt abonelik bitimi modem iade şeklinde kampanya sunuyor.

Arkadaşlar yukarda bahsetmişler Superonline cihaz kampanyaları başlığı altında fiber konuşturan tarife 25Mbps var 70TL. Çağrı merkezine bu kampanyayı sorunca sadece bayilerin yapabildiğini söylüyor. Bayiyi aradığımda telefonda çok yardımcı olamadılar ama genel olarak sıkıntı olmadan geçebileceğimi söyledi. Şimdi bayiye bu kampanyayı yüzyüze görusmeye yine yukarıda bir arkadaşımızın bahsettiği gibi genel merkez harici daha farklı tarife verip veremeyeceklerinide sorucam.

Kafama takılanlar var Superonline ilk 6 ay 100Mbps tarifeyi seçsem zaten 1 0cak itibariyle AKN kalkmıyor mu sonrasında 8mbps e hiç düşme korkusu olmadan sürekli 24mbps sınırsız kullanamayacak mıyım? Ozaman en seçilesi kampyanya bu görünüyor.

Ttnet in kampanyasıda fena değil ama 35Mbps e kadar diyorlar Superonline daki gibi rakamları kesin konuşmuyorlar, Çok daha düşük hızlara mahkum olur muyuz acaba? Fiber olarak altyapı veridklerini söylediler ama Superonline ile konusurken Ttnet in kampanyasında söz edice aynı adrese 2 fiber olmaz ya biz veririz ya onlar gibi bişi dediler aslı var mıdır? Aynı 1 Ocak belirsizliği burda da var 1 ocak sonrası bizi ne bekliyor. Mayısta kademeli AKN hızlarına geçişte internet sağlayıcıları hazırlıksız yakalandı mesela ben bu kanundan önce taahhüt yapmıştım 49TL ye 25Mbps tarifem 3mbps ye inerken bununla beraber 16Mbps den aşağı inmiyor. Şimdi 1 ocak belli bir tarih taahhüt verirken dikkat etmemiz sözleşmede bakmamız gerek önemli şeyler var mıdır?

Gordugum sordugum kampanyalar bunlar arkadaşlar, AKN ile 16Mbps den aşağı düşmeye bilginiz başka tarifeler varsa muhtacım. Superonline ilk tercihim, 4 senedir falan sıkıntısız herhangi bir problemsiz memnun bir şekilde kullanıyorum ama 70 TL den de fazla vermek istemiyorum.
    Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.