Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.184
Cevap
252
Favori
672.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RobinHood35

Eskiden 25 mbit 75 gb kullanırdık akk sonrası hız 20mbit civarlarında kalırdı şimdi sözleşme bitti 50gb kota var bittiken sonra 8mbite düşüyüor ne yapsak

25 mbit tarifeler akn sonrası 16 mbit'e düşüyor. 24 mbit tarifeler akn sonrası 8 mbit'e düşüyor. Size muhtemelen 24 mbit tarife vermişlerdir. Superonline'da bir kampanya hariç bütün kampanyalar 24 mbit. Sadece aşağıdaki kampanyada 25 mbit var:

https://www.superonline.net/kampanyalar/cihaz-kampanyalari/konusturan-fiber-internet-kampanyasi

Yeni taahhüt vereli 14 günü geçmediyse cayma hakkını kullanıp iptal edip bu kampanyaya geçebilirsiniz. Akn sonrası 16 mbit'e düşer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:28:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

4x4 lük pakette üst tarife geçince sözleşme 24ay daha uzuyormu
    Cevabı varmı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

.
    Geçtim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:27:25 >
  • Hayır uzamıyor ama düşük pakete tekrar geçmeniz mümkün olmuyor... En azından bende bu şekilde oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Geçtim bakalım

Alıntıları Göster
    Kota dolmuştu zaten 16 Mps e inmişti

ama şimdi 24 Mps diyor

Speedtest 36 Mps gösteriyor

Isik Hizinda Fiber internetinizin adil kullanim kosullarina (AKK) gore kullanim hakkinizin %100luk bolumunu doldurdunuz. Ay sonuna kadar indirme hiziniz 24Mps, yukleme hiziniz 1Mbps olarak degistirilmistir. Son 1 saatlik kullaniminiz dahil olmayabilir. Internet kullanimlarinizi Hesabimdan takip edebilirsinizhttp://turkcell.li/hesabimsb B018

• hocam ben sizin paketinizi gerçekten anlayamadım ve sitede bulamadım , fiyat olarak çok iyi ve şuanda bildiğim kadarıyla superonline 100 mbps hızı akıllı paketler ( kota bittiğinde internette biter) haricinde vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Get_Down

hocam ben sizin paketinizi gerçekten anlayamadım ve sitede bulamadım , fiyat olarak çok iyi ve şuanda bildiğim kadarıyla superonline 100 mbps hızı akıllı paketler ( kota bittiğinde internette biter) haricinde vermiyor.
    Bana veriyor.

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Kontratım Ağustos'ta bitecek ama ben birkaç güne iptal ettirip başka bir ISS'e geçeceğim kesin karar verdim... Superonline kafa bulur gibi bana 24Mbps 200 GB AKN (AKN sonrası 8Mbps) 90 TL ye öneriyor...

Vodafone 100Mbps 100GB AKN Fiber 75TL ortalama ile 2 yıl
    Turk Telekom 50 Mbps 300GB AKN VDSL 96 TL ile 2 yıl (2-3 ay içinde taşınacağım ve yeni adresimde fiber olacağı için VDSL fibere dönüştürülecekmiş)

Deneyimi olan arkadaşlar, bu ikisinden hangisini tavsiye edersiniz...?

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Get_Down

hocam ben sizin paketinizi gerçekten anlayamadım ve sitede bulamadım , fiyat olarak çok iyi ve şuanda bildiğim kadarıyla superonline 100 mbps hızı akıllı paketler ( kota bittiğinde internette biter) haricinde vermiyor.
    1.5 sene önce vardı

Çoğu arkadaş ta var

• benimde şuanda 100 mbps işte üniversiteli paketim var önümüzdeki ay tahattütüm bitiyor , yerine aynı hızda paket bulamıyorum , koskoca superonline 100 mbps hızı akıllı paket( kotan biter internetin kesilir) haricinde vermiyor gerçekten inanılmaz bir durum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustimixfb55

benimde şuanda 100 mbps işte üniversiteli paketim var önümüzdeki ay tahattütüm bitiyor , yerine aynı hızda paket bulamıyorum , koskoca superonline 100 mbps hızı akıllı paket( kotan biter internetin kesilir) haricinde vermiyor gerçekten inanılmaz bir durum....

2019'da akn kaldırılınca kalan taahhüt süresince akn'li paketlerin sınırsıza döneceği hakkında söylenti var. Şu anda superonline'da 100 mbps sınırsız 299 tl. Eğer gerçekten akn'li paketler 2019'dan itibaren sınırsıza dönerse ve şu anda 100 mbps akn'li paketler satsalar(75-85 lira civarındaydı önceden 100 mbps akn'li paketler) 2019 sonrasında 100 mbps sınırsızı 75-85 liraya vermiş gibi olacaktılar.(299 liradan yaklaşık 4 kat ucuza) Bu da superonline'ın istemediği bir şey. 2019'da ne olacağı belirsiz. Bu yüzden superonline riske girmeden 50-100 mbps akn'li paketleri kaldırdı.

Bu arada vodafone fibermax superonline altyapısı üzerinden 100 mbps akn'li verebiliyor. Ondan hizmet alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 16 Haziran 2018; 0:16:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

benimde şuanda 100 mbps işte üniversiteli paketim var önümüzdeki ay tahattütüm bitiyor , yerine aynı hızda paket bulamıyorum , koskoca superonline 100 mbps hızı akıllı paket( kotan biter internetin kesilir) haricinde vermiyor gerçekten inanılmaz bir durum....

2019'da akn kaldırılınca kalan taahhüt süresince akn'li paketlerin sınırsıza döneceği hakkında söylenti var. Şu anda superonline'da 100 mbps sınırsız 299 tl. Eğer gerçekten akn'li paketler 2019'dan itibaren sınırsıza dönerse ve şu anda 100 mbps akn'li paketler satsalar(75-85 lira civarındaydı önceden 100 mbps akn'li paketler) 2019 sonrasında 100 mbps sınırsızı 75-85 liraya vermiş gibi olacaktılar.(299 liradan yaklaşık 4 kat ucuza) Bu da superonline'ın istemediği bir şey. 2019'da ne olacağı belirsiz. Bu yüzden superonline riske girmeden 50-100 mbps akn'li paketleri kaldırdı.

Bu arada vodafone fibermax superonline altyapısı üzerinden 100 mbps akn'li verebiliyor. Ondan hizmet alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Valla Kasım a kadar gider..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:27:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Valla Kasım a kadar gider..

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

Evet Gittiği yere kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 16 Haziran 2018; 1:05:47 >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    anladım , bilgi için teşekkürler peki ben şuan tahattüdüm bitiyor yaklaşık 30 lira fazla ödeyeceğim fakat bu sorun değil , halihazırda bu tarife ile 2019 a kadar devam edebilirim değil mi ? superonline beni başka bir tarifeye geçirebilir mi isteğim dışında ?
  • quote:

anladım , bilgi için teşekkürler peki ben şuan tahattüdüm bitiyor yaklaşık 30 lira fazla ödeyeceğim fakat bu sorun değil , halihazırda bu tarife ile 2019 a kadar devam edebilirim değil mi ? superonline beni başka bir tarifeye geçirebilir mi isteğim dışında ?

Evet. Superonline sizin isteğiniz dışında başka tarifeye geçiremez. Arada bir yeni kampanyaya geçirmek için arayabilirler, reddederseniz sıkıntı olmaz.
  • java kullanıcısına yanıt
    Ben 25mbit 100gb akk'li 64tl kullanıyordum 6 ay sonra bitecekti bayram için yaptıkları 24mbit 200gb akk olan hesaba geçtim 69tl size neden bu şekilde onu anlamadım internet sitesinden bayram kampanyasından yararlanın daha iyi
  • Bence büyük hata olmuş sizinki... Neden derseniz 25 Mbps ile kotayı geçtiğinizde hızınız 16 Mbps'ye düşerken 24 Mbps kampanyasında kotayı geçtiğinizde hızınız 8 Mbps'ye düşecek...

Yıl olmuş 2018 ve Fiber internet için 8 Mbps hız resmen hakarettir insanlara... Superonline'ın insan aklıyla oynayan saçma sistemine devam etmeyeceğim kesin ama Vodafone ile TTnet arasında karar veremedim...
  • java kullanıcısına yanıt
    Hız konusunda haklısınız ona birşey demem dediğinizi bu kampanya ya geçmeden önce düşünmüştüm amam 100gb bana ucu ucuna yetiyordu şimdi 200gb olunca akk düşmeden yetmesi lazım yetmezsede yapacak bir durum yok
  • 4 4 lük paket telefon fiber üyesiyim yokmu aynı pakette olup teklif alan 1 ayım kaldı ne yapsam diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.