Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CaPAxA Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
11.213
Cevap
252
Favori
673.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben SOL dan VODAFONA geçtim gayet güzel bir hizmeti var. 4.fatura dönemim bir sorun yaşamadım şükür. Bence SOL kafayı bozmayın geçin VODAFON'a 100 Mbit AKK ni alın zaten kotan dolsa düşerse 25 Mbit hıza düşer oda bize alacağınız hız da 20 Mbit olur o herşeye yater arkadaşlar.ki benim çocuklar LOL oynuyolar bide yani.. şuana kadar sıkıntı yaşamadım.. 69TL ödüyorum fazlasına gerek yok hele hele SOL o kadar parayı vermeye gerek yok.
  • Şu anda en iyi aldığınız teklif hangisi beyler ? Bir önceki taahhüt sırasında iptal denildiğinde iyi teklif vermişlerdi.

Şu anda bu şekilde daha iyi bir teklif alan yok mu?

49 liraya 25 Mbps / 75 GB kota kullanıyordum; benzeri her paket işi mi görür !!!
  • türkcell süperonline da 500dk konuşma 500sms 4gb internet ve 100mbps fiber ev interneti için 100tl ödüyordum. aboneliğim bu ay bitiyor. teklif yaptılar 500dk konuşma 500sms 5gb internet ve 24mbps fiber ev interneti 105tl. vodafondan fiyat aldım. 750dk konuşma 1000sms 5gb internet ve 100mbps fiber ev interneti için 95 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanumthe

Taahhütüm bitmek üzere 4 gün kaldı. Vodafone fiber İnternete geçiş yapacağım. 100mbps hızında ve 12 ay taahhütte. 69 tl fiyat ile. Bakalım görüp deneyeceğiz
    Benim iş olmadı tekrar superonlinede kaldım. Baktım kampanyalar en az 2 yıllık müşteri hizmetleri aradı dedi akıllı paketlerimiz 1 yıllık onu verelim dedi tamam dedim 1 yıllık taahhüt yaptım tekrar superonline ile. 50mbps hızında 100gb kotalı internet (1 ay için yetiyor hatta 10gb kadar kalıyor bile) 65 TL ödüyorum. Önceki sözleşmede 90 küsür veriyordum bu 65TL lik pamuk gibi geldi şimdi Aslında ben hep memnundum superonlineden. Faturalari bazen zamanında ödeyemiyorum mesela son ödeme tarihi bu ayın 10unda olsun ama 25inde ödüyorum yani 15 gün geçiyor öyle ödüyorum yinede bir kesinti, ceza falan olmuyor. Tabi 20 günü aşınca hız düşüyor ve gelecek ay için ekstra 25tl ekleniyor o ayrı. Bu yaşanılan sıkıntılar biraz şans işi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanumthe -- 13 Mayıs 2018; 12:20:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akıllı paket dedikleri ne. Kota bitince duran tarife mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Akıllı paket dedikleri ne. Kota bitince duran tarife mi
    Aynen öyle hocam kota bitince duran tarife. Açıkçası hem hızı yüksek 50 mbps (diğer tarifelerde hep 24 mbps olmuş) hemde fiyati uygun diye (65 tl) tercih ettim. Bir de taahhüt sürem 1 yıllık. Bunu özel olarak belirttim sağolsunlar yardımcı oldular. Yalnız az önce baktım da 69 tl olmuş sanırım şuan ki fiyatı. Kota 100gb olmasına bakmayın oldu da arada bi kota bitti o zaman ufak ücretlerle joker kota alabiliyorsunuz. Misal her ay ortalama 90 kusur gb kullanıyorum diyelim. Bu ay 100 gbin hepsini kullandım ihtiyacıma göre 5 tl fazla verip 10gb veya daha fazla işime yarayacaksa internet 5 tl daha fazla verip 10tl ye 25gb daha arttirabilirim. Bu oldukça hoş, tüm aya yansımıyor sadece limiti aştığın bazı aylarda kendi isteğin dahilinde olduğu için sıkıntı çıkarmıyor. Fiyatları da şöyle:
    SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanumthe -- 13 Mayıs 2018; 20:35:32 >

• Eyvallah bilgi için hocam. Teknolojide ilerliyceğimiz yerde geriliyoruz malesef. olaya ufak paralar diye bakmamak lazım. Akk kalksın milletin yararına olsun dedik kalkıyo ama eski usül paralı sisteme geçiyorlar hoş bişey değil. Biz her türlü soyarız kafasındalar. Otobana 50 km hız sınırı koymak gibi bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 13 Mayıs 2018; 22:15:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Eyvallah bilgi için hocam. Teknolojide ilerliyceğimiz yerde geriliyoruz malesef. olaya ufak paralar diye bakmamak lazım. Akk kalksın milletin yararına olsun dedik kalkıyo ama eski usül paralı sisteme geçiyorlar hoş bişey değil. Biz her türlü soyarız kafasındalar. Otobana 50 km hız sınırı koymak gibi bişey
    Türkiye'de yaşıyoruz hocam unutmayın. Soymak isteyen her türlü soyuyor yani. Ayakta uyutulan milyonlarca insan var. Akk kalkacak ama hız düşecek ve fiyatlar katlanacak ne anladım ben bu işten

• Vodafone fibere baksaydiniz keske 1 yil taahutlu 100mbps 100akk li paketleri vardi. 70tl civArina. Sol altyapisini kullaniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Superonline taahhüt sürem bitmek üzereyken bir araştırma yapmıştım. Vodafone de dediğiniz kampanya var evet ama o öğrenci paketiymis. Ve öğrenci belgesi zorunluluğu var. Bende öğrenci değilim, belge yok haliyle. O sebepten alamadım. Diğer kampanyaları da 2 yıl taahhütlü olduğu için almak istemedim. Superonline da 1 yıl taahhüt teklifi sundum ve kabul edildi bu şekilde devam ediyorum

• pritt P kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    (vodafondan fiyat aldım. 750dk konuşma 1000sms 5gb internet ve 100mbps fiber ev interneti için 95 tl.)

100mbps kota ne kadar acaba.teklifi alt bayilerden mi aldın
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

Şu anda en iyi aldığınız teklif hangisi beyler ? Bir önceki taahhüt sırasında iptal denildiğinde iyi teklif vermişlerdi.

Şu anda bu şekilde daha iyi bir teklif alan yok mu?

49 liraya 25 Mbps / 75 GB kota kullanıyordum; benzeri her paket işi mi görür !!!
    ben ttnet 25 mbps 75 kotalı taahhütlü 61 tl oduyorum.

bu fiyat iyimis valla.acaba 60 tl ye 50 mbps li bir tarifeleri var mıdır

demin aradım bizm ttnet çakalları 61 tl ye aynı hız ama bu sefer 75 değilde,35 gb akn li teklif ettiler uyuz oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Mayıs 2018; 19:57:7 >

• İnterneti çok kullanıyor, download vs çok ise aman süperonline da kalmayın.

Yıllarca 50mbit 150gb AKK kullandım. Devamında süre dolduğu için arandım ve 50 mbit 100g kotalı internete geçtim, telefondaki arkadaş 100gb hiç geçmediğimi söyleyince kafam rahattı.

Ay sonuna gelirken %80 kota dolumu ve devamında %100 ile internetsiz kaldım. Nasıl olur ben hiç 100gb limitini geçmemiştim. Oysaki telefondaki arkadaşın söylemeyi unuttuğu önemli bir nokta vardı. Gece 02.00 ve sabah 08.00 arası eskiden kotaya yansımayan kullanımımın hepsi artık kotaya yansıyordu !!!

Ben hiç birşey yapmasam zaten steam oyun güncellemeleri kotayı dolduruyor. Bir oyun satın aldınız internetten, 60gb hadi buyrun !

Benim gibi AKK rahatlığına alışmış arkadaşlar sakın kotalı internete geçmeyin.

Tahahhüt iptalı istedim 1900 TL cayma bedeli istediler, oysaki yeni kullanmaya başladığım bir hizmet ve telefonda eksik bilgilendirme yapıldı. Konu hakkında şikayet açtım cevap bekliyorum.

Kotam dolunca 24mbit 200gb AKK tarifesine geçtim. Yıllarca 50mbit kullandım, mecburen 24mbit'e düştüm ve daha fazla para ödüyorum. Böyle bir saçmalık olamaz zaten 200GB kota var AKK kapsamında, neden 50mbit herhangi bir tarife yok ?

Alabileceğim diğer tarife 100mbit 250gb KOTALI ( AKK'sız, internet direk duruyor) fakat fiyatı çok yüksek.

Tahahhütü biten arkadaşlar benim gibi eşşeklik yapmayın, Superonline fiber kullanan VODAFONA geçin 65 TL'ye 100mbit 100GB ama AKK'lı internetin tadını çıkarın. AKK olunca gece 02.00-08.00 arası AKK saymıyor !!! Hız düşecek dolarsa düşse bile benim şu an kullandığım daha pahalıya 24mbit'e denk geliyor

• Superonline 4x4 lük tarifede 24 ay taahhüt ile,
    500dk konuşma 500sms 4gb internet ve 50mbps limitsiz 75 gb akk lı fiber ev interneti için 80tl civarı ödüyordum. aboneliğim bu ay bitti.
    Teklif yaptılar 500dk konuşma 500sms 5gb internet ve 24mbps fiber ev interneti 105tl.

Fiyatlar uçtuğu gibi, internet için teklifler hız açısından yarı yarıya düşmüş tavsiyesi olan var mı ???

• rezillik yemin ederim. akk diye uğraştık o kadar daha kötü oldu ya şu fiyatlara tarifelere bak.
    vodafone a geçtim 100mbit 100gb 3-4 saat oldu. bakalım neler bekliyor bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icoud

Merhaba Hocam,
    Bu fiyatı Müşteri Hizmetleri vermedi hatta onlar "böyle bir paket yok ki" modunda.
    Turkcell'in android telefonumda kurulu olan "Hesabım" uygulamasında süperonline fiber internet "Kalan kullanımlarım" bölümünde "üst pakete geç" linki üzerinden sunuldu bu fiyat.
    Faturaya yansıttılar, ekranda gösteriyorlar ama 49TL/ay 12 ay boyunca 50 mbps limitsiz 125 AKK sunduklarına halen ikna edebilmiş değilim adamları çözüm merkezinden cevap bekliyorum.
    Bende de aynı durum söz konusu bana verilen yanıt süreniz içerisinde yükseltme gerçekleşiyor sizin süreniz dolduğu için kullanamazsınız şeklinde oldu.
    Sende durum şuan nedir ???
    Geçiş oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

rezillik yemin ederim. akk diye uğraştık o kadar daha kötü oldu ya şu fiyatlara tarifelere bak.
    vodafone a geçtim 100mbit 100gb 3-4 saat oldu. bakalım neler bekliyor bizi.
    Hız, kopma, çekim vs tüm deneyimlerini yazarsan çok güzel olur...
    Güle güle kullan umarım her şey iyi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: witter

Hız, kopma, çekim vs tüm deneyimlerini yazarsan çok güzel olur...
    Güle güle kullan umarım her şey iyi olur...

Alıntıları Göster
    şuan 5 mbit hız alıyorum 100mbit güya . rezillik. 1 2 gün beklicem düzelmezse iptal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: witter

Bende de aynı durum söz konusu bana verilen yanıt süreniz içerisinde yükseltme gerçekleşiyor sizin süreniz dolduğu için kullanamazsınız şeklinde oldu.
    Sende durum şuan nedir ???
    Geçiş oldu mu ?

Alıntıları Göster
    dört dörtlük fiber kampanyasında
    50 Mbps/125 gb AKK kullanıyorum(cep 4 gb/500 dk/1000 SMS)
    89 TL ödüyorum
    11.ay da bitiyor
    -üst pakete geçme şansım var mı?
    gecersem cep ile ilgili sorun çıkar mı?

Turknet veya Vodafone geçsek mi?
    ...

• Vodafone fiber süperonline altyapısını kullanıyor, yani teorik olarak süperonline internetle aynı olmalı.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.