Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FBlegend , WoLeRiNe Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.183
Cevap
251
Favori
672.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay mecburen 50 mbit 150 gb kotalı akıllı pakete geçmiştim.

Dün 150 gb kotayı geçtim normalde internetin kesilmesi gerekiyordu ama kesilme olmadı, hiçbir hız düşümü veya kesinti olmadan kullanabiliyorum.
  • bigben33 B kullanıcısına yanıt
    merhaba

öncelikle hayırlı olsun netspeep aboneliğiniz. Merak ettiğim, SOL da hangi altyapı ve tarife kullanıyordunuz (fiber veya vdsl) ? NEtspeed sonrası kıyasladığınızda performansta çok fark hissediyor musunuz? Hız testi görüntülerinizi de paylaşırsanız sevinirim

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

merhaba

öncelikle hayırlı olsun netspeep aboneliğiniz. Merak ettiğim, SOL da hangi altyapı ve tarife kullanıyordunuz (fiber veya vdsl) ? NEtspeed sonrası kıyasladığınızda performansta çok fark hissediyor musunuz? Hız testi görüntülerinizi de paylaşırsanız sevinirim

Teşekkürler

Superonlineda 6 senelik fiber internet aboneliğim vardı 25 mb 25 gb akk sınırsız idi 50 tl idi.Şimdi neredeyse 2 katı fiyat bide 24 mb veriyorlar.Netspeed haftasonu aktif olacak hafta sonu SOL ve Netspeed görüntülarını atarım.Netspeed tarife 58 tl 100 mb 200 gb akk....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigben33 -- 31 Ocak 2018; 19:33:31 >
  • Arkadaşlar turkcell superonlıne sozlesmem bıtıyor 50 mbit 100gb (kota dolarsa net duruyor) 1ay ucretsız 11 ay 69.90 tl teklıf ettıler 12 aylık sozlesme karsılıgı. sızce fıyat ıyı mı goruslerınızı yazarsanız sevınırım
  • lazzzkopat L kullanıcısına yanıt
    Fiyat bence ben Ocak ayı basinda superonline 75 gb 24 mbit 64 tl ye kabul ettim 50gb da olabilir emin olamadım

• Yazin taahhutum bitiyor... gerci taahhutum de yok kendi yanlislarindan ama indirimler bitecek diyelim. Su an israrla 24 mbps + 75 gb akk ayni fiyata verelim diyorlar. Ben 50 mbps + 150 gb akk kullaniyorum.

1) Cok salaklar, ayni fiyata yari kalitede hizmeti 2 kat daha fazla hakki olan uyelikle degistirmeye calisiyorlar.... ya da
    2) Musterilerini salak goruyorlar yani kotu niyetliler...

Ikisi de cok tehlikeli. Bu yuzden zamani geldiginde farkli bir alternatif bakacagim. Bir de telefondaki bazi musteri hizmetleri temsilcisinin salakca ukala tavirlari iyice superonline`dan soguttu
  • 7 Mart'ta benim de sürem doluyor.
    25 Mbps 25 GB AKN için 50 TL ödüyordum.

Saçma sapan tarifeler önerdiler. Hatta aynı fiyata 24 Mbps 50 GB önerdiler. Ben de telefonda açık açık 1 Mbps için hızımın 16 yerine 8'e düşürmek istiyorsunuz öyle mi diye sorduğumda, bir yanlışlık olduğunu 25 Mbps'ni de 8 e düştüğünü söylediler, güldürdüler :))

VodafoneNet geçiş yapacağım. Superonline altyapısı ile (Fiber) hizmet veriyorlar. 50 Mbps, 50 GB AKN ilk sene 55 TL, ikinci sene 65 TL.
  • Superonline taahhütümü 2 ay önce yeniledim. Bu ay taşınacağım ve yeni evde SOL fiber yok. İptal ettirmek istersem 2 aylık taahhüt indirimini mi öderim yoksa "Aktivasyon ücreti 96 TL, kurulum bedeli 225 TL" vs diye sitelerinde yer alan bedelleride isterler mi, bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar bu tuzaga düşmeyin 24 megabit alanlar için hala süperonlineda 25 megabit bir paket var onu alın 24 de akk sonrası hız 8 e düser 25 de 16 ya düser

25 megabit 50 gb akk 200 dk ev telefonu artı eve normal telefon hediyeli 70 tl kaçırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: fkaplan

Superonline taahhütümü 2 ay önce yeniledim. Bu ay taşınacağım ve yeni evde SOL fiber yok. İptal ettirmek istersem 2 aylık taahhüt indirimini mi öderim yoksa "Aktivasyon ücreti 96 TL, kurulum bedeli 225 TL" vs diye sitelerinde yer alan bedelleride isterler mi, bilgisi olan var mı ?

Tasinacagin adreste hizmet veremiyorlarsa normalde bir bedel almamalari lazim. Ama bedel alacaklari bir durum varsa o zaman bu saydiklarindan hepsini talep edebilirler.

Nakil olarak talep acmayi deneyebilirsin.
  • Bu kan emici süperonline da artık Türk Telekom un izinden gitmeye başladı. Geçen aradılar utanmadan 50 mbit 150 gb akk kullanıyorum yarısını aynı fiyata teklif ediyorlar. Bu gerizekalılardan internet almayın. İmkanınız varsa NetSpeed veya TurkNet e geçin. Adi kan emiciler.
  • 50 mbit 150gb AKK'Lı, Limitsiz taahhüdüm bitiyordu, geçen ay konuştuk aynı tarifeyi yenilediler zannediyordum meğer 50 mbit - 150 gb "Kotalı" - Turkcell Tv plus aile ve telefonlu pakete aylık 89 TL'ye geçirmişler.

Bu pakette gece 2-8 arası indirmeler de kotadan yiyormuş, ben böyle bir pakete neden geçmek isteyeyim anlamadım gitti. Telefonla aradım, şikayet kaydı oluşturdum en kötü komple iptal edip, sıfırdan daha işe yarar bir paket seçerim diyorum ne dersiniz arkadaşlar?
  • Fliusit kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim 2-8 arası artık hiçbir paket kotadan yemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

benim bildiğim 2-8 arası artık hiçbir paket kotadan yemiyor.

Telefonda da aynı şeyi söyledim, hatta ben bir anda yüksek kota kullanımı görünce superonline'ı aradım(bütün indirmeleri gece 2-8 arası yapmıştım), bir yanlışlık var diye, onlar "gece 2-8 kotalı tarifelerde geçerli değil" dediler.

Hepsini geçtim ben niye durduk yere kotalı pakate geçeyim? Muhtemelen yanlışlık var, şikayet kaydı oluşturdular da bakalım sonuç ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fliusit -- 6 Şubat 2018; 22:10:33 >
  • 25mbit 75 gb AKK paketim 4 gün önce bitti. Superonline MH iptal birimi burnundan hiç kıl aldırmıyor bana internet sitesinde olan paketleri sanki sadece onların yapma yetkisi barmış gibi davranıyorlar. 24 mbit 100gb ilk 3 ay ücretsiz 69.90 diyorlar. Zorladım iptal edicem bi daha düşüneyim dedim ama nafile. Hiç sallamıyorlar. Vodafone internete geçesim var ama bilemiyorum onu da. Tavsiyeniz var mıdır dostlar?

• babylonweb kullanıcısına yanıt
    netspeed e bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babylonweb

25mbit 75 gb AKK paketim 4 gün önce bitti. Superonline MH iptal birimi burnundan hiç kıl aldırmıyor bana internet sitesinde olan paketleri sanki sadece onların yapma yetkisi barmış gibi davranıyorlar. 24 mbit 100gb ilk 3 ay ücretsiz 69.90 diyorlar. Zorladım iptal edicem bi daha düşüneyim dedim ama nafile. Hiç sallamıyorlar. Vodafone internete geçesim var ama bilemiyorum onu da. Tavsiyeniz var mıdır dostlar?

Hocam insanlar vazgecmezse zaten burunlarindan kil aldirmayacaklar. Cok uckagitci olmuslar... alternatif illaki bulunur.. benim uyeligim 50 mbps ama kullandigim hiz cogunlukla 20-25 mbps... eminim diger firmalarda da buna benzer degerleri daha uygun fiyata alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fliusit

50 mbit 150gb AKK'Lı, Limitsiz taahhüdüm bitiyordu, geçen ay konuştuk aynı tarifeyi yenilediler zannediyordum meğer 50 mbit - 150 gb "Kotalı" - Turkcell Tv plus aile ve telefonlu pakete aylık 89 TL'ye geçirmişler.

Bu pakette gece 2-8 arası indirmeler de kotadan yiyormuş, ben böyle bir pakete neden geçmek isteyeyim anlamadım gitti. Telefonla aradım, şikayet kaydı oluşturdum en kötü komple iptal edip, sıfırdan daha işe yarar bir paket seçerim diyorum ne dersiniz arkadaşlar?

Kendi mesajıma alıntı yapmış oluyorum ama son durumu paylaşayım. Durumu incelemişler ve haklı olduğuma karar vermişler, çözüm olarak ise hiçbir şekilde 50mbit'li bir AKK'lı limitsiz paket önermiyorlar, 24 mbit AKK'lı paketlerden birine geçiriyorlar.

"Yıllardır kullandığımdan daha düşük bir hıza neredeyse aynı veya daha fazla paraya üye yapmak istiyorsunuz" dememe rağmen 24 mbit'liklerden farklı bir paket önermediler, ben de mecburen 24 mbit, 200 gb AKK'lı bir pakete geçtim. Evde 4k TV, aynı anda telefon, tablet, farklı bilgisayarlar interneti kullanıyor ve 24 mbit günümüzde yetersiz kalabiliyor. Açıkçası çok memnun değilim bu durumdan, yeni ve hemen hemen her tür internetin bağlanabildiği bir sitede oturuyorum, 50 mbit ve üstü, Limitsiz veya makul AKK'lı geçebileceğim farklı bir firma ve/veya paket tavsiyesi olan var mıdır?

• Fliusit kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom var 100 mbps 50 gb akn li 83 lira her şey dahil. Sabit hat ya da yalin adsl erişim ücreti içinde toplam fiyat 83 lira. Akn sonrası hız 24 mbps

Netspeed var. Onunda 100 mbps tarifeleri 60 lira. Türk Telekom alt yapısı üzerinden.

Vodafone var. Superonline fiber alt yapısı üzerinden hizmet veriyor. Aynı şekilde 100 mbps 60 lira civarında.

Kararini bir an önce vermen lazım. Çünkü ne kadar çabuk cayarsan o kadar düşük cayma bedeli ödersin. Superonline da taahhütlü hat iptali çok zor.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.