Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Tvplus kullanıyorsanız

25 mbps 50 gb + tv plus + 6 kanal = 64.90 ( 16 mbps düşüyor )

Seçebilirsiniz, kullanmıyorsanız tvplus iptal isteyip 59,90tl fiyat isteyin.

Ben de 10gün önce superonline 25/75 54tl ye kullanıyordum, bana 25mbit teklif sunmadılar, Vodafone 50/50 3ay 32tl 21ay 65tl olan tarifeye geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba,

Tvplus kullanıyorsanız

Seçebilirsiniz, kullanmıyorsanız tvplus iptal isteyip 59,90tl fiyat isteyin.

Ben de 10gün önce superonline 25/75 54tl ye kullanıyordum, bana 25mbit teklif sunmadılar, Vodafone 50/50 3ay 32tl 21ay 65tl olan tarifeye geçtim.

Tv 4k 50 gb aslında yok gibi bişey yani aslında 16 mbps alacağım hızı sürekli olarak .Yeterli olur mu acaba daha uygun teklif alan yok mu. Tv plus ayda 5 tl ye geliyor çok ta şart değil aslında . Vodofone da ıyiymis , sizin ki

• Tabletsiz , apple tvsiz güzel uygun bi paket varmı ben göremedim.

Bir de türknete geçilirmi sizce?
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Ben sol u kapatmadan Türk net bağlattim 1 hafta dayanamadım Türkneti kapattirdim, superonline ile 2 yıllığına 25 mbps 50gb hız kotası limitsiz,(akn sonrası 16mbps), tv+aile paketi 3 ay ücretsiz 24 ay 64.90 a anlaştım aylık 57 tl ye geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalli2

Ben sol u kapatmadan Türk net bağlattim 1 hafta dayanamadım Türkneti kapattirdim, superonline ile 2 yıllığına 25 mbps 50gb hız kotası limitsiz,(akn sonrası 16mbps), tv+aile paketi 3 ay ücretsiz 24 ay 64.90 a anlaştım aylık 57 tl ye geliyor.

O kadar kötü mü ya türknet.

Beni 3 4 kez aradı superonlinedan bi kadın. Sitedeki paketleri söylüyor. Bu sefer dicem çıkıyorum neyin varsa ver.

Benim tv ile işim yok. En uygun senin paket mi? Bi de 50gb akn az geldi. 100 ü falan varmı onun 5 10 tl fazla veriyim

Bi de bu tv plustan korkuyorum ben. 3 ay bedava sonra geçirirler eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 20 Ekim 2017; 14:6:40 >
    Tv+27 ay hediye olarak tanımlı online işlemlerde. faturada da aynı şekilde 27 aylık hediye olarak geçiyor. 75 100 gb akk ler var ama bana stabil 16 yetiyor download da 2 mb saniyede gayet yeterli olduğu için düşük akk sectim. Türknet vdsl olarak hizmet başlardım sözleşme imzaladım adamlar adsl bağladı günde 2 defa kopuyor filan hat sapa sağlam hemen kapattirdim. Şuan SOL dan memnunum.

• quote:

Tv+27 ay hediye olarak tanımlı online işlemlerde. faturada da aynı şekilde 27 aylık hediye olarak geçiyor. 75 100 gb akk ler var ama bana stabil 16 yetiyor download da 2 mb saniyede gayet yeterli olduğu için düşük akk sectim. Türknet vdsl olarak hizmet başlardım sözleşme imzaladım adamlar adsl bağladı günde 2 defa kopuyor filan hat sapa sağlam hemen kapattirdim. Şuan SOL dan memnunum.

4 senedir soldeyim. 50mb hızım var. Bende memnunum. Kopma falan nedir unuttum. İstemem açıkçası. Acaba bulunduğun konumla mı alakalı.

Şimdi aradı tekrar sol. 2 paket var elimde dedi.
    50 mb 150 gb aknli 3 ay 25 tl 24 ay 94 tl
    25 mb 75 gb aknli 3 ay 25 tl 24 ay 70 tl

Tv+ dahil bunlara. Ama giriş paket. Bi cacığa yaramaz o tv+. Onu almıyım 5 tl düşürün dedim yok dedi.

Yukarıda arkadaşın yazdığı 50mb hız 100 gblık paketi sordum. Geçtiğimiz ay bitti elimde sadece bunlar var dedi.

Adamla 15 dk konuştuk. İçten konuştu. Türkneti , vodafone u sordum. Türknetteki bazı problemlerden bahsetti hız düşümü vs. Sonra dedim peki vodafone sizle aynı altyapıyı nasıl daha ucuza veriyor. Onu bende anlamıyorum dedi

Bu laftan sonra sanki en cazibi vodafone. En son dedim ben düşünücem bir süre aramayın.

• Adsl aboneliğinin süresi bitiyor, 30 kusur fatura verirken şimdi 65 mi ne istiyorlar. Fiberinde en düşük tarifeleri buralarda sanırım. Bu adamların başka düşük tarife vs si yok mu yahu minimum buralardan mı başlıyor?

Internetin olduğu yerde kullanım çok düşük miktarlarda, bu kadar para vermeye değmiyor :(
    6 yıldır SOL kullanıyorum, 25 mbps kullandım bu zamana kadar. Bana verilen tv+ aile paketi ama kullanmıyorum. Hatta temsilci benim geçtiğim paketin son katılım tarihini Aralık 2018 gibi birşey demişti.
    Ben tv+ kullanmıyorum benim maksadım 25mbps hız kotası doldugunda hız 16 ya düşsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laazzz -- 20 Ekim 2017; 15:22:16 >
  • quote:

6 yıldır SOL kullanıyorum, 25 mbps kullandım bu zamana kadar. Bana verilen tv+ aile paketi ama kullanmıyorum. Hatta temsilci benim geçtiğim paketin son katılım tarihini Aralık 2018 gibi birşey demişti.
    Ben tv+ kullanmıyorum benim maksadım 25mbps hız kotası doldugunda hız 16 ya düşsün.

16 yetiyorsa mantıklı zaten. 16 banada yeter ama o kota çok az. Tüm ay da 16 olmak istemem.
  • Benimde taahhüdüm 12 Kasım'da bitiyor.50Mb gece kuşu tarifesi kullanıyorum.SOL az önce arayıp 2 tane şaka gibi teklif sundu.
    24mb-35gb akk = 69 lira ve 24mb-50gb akk = 79 lira

Bunlar enayi arıyor sanırım:)
  • Aralık'ta kota mi , Akn mi ne kalkacak diyorlar onu mu beklesek acaba son bir fatura daha var benim bitmesine

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Aralık'ta kota mi , Akn mi ne kalkacak diyorlar onu mu beklesek acaba son bir fatura daha var benim bitmesine

2019da kalkacak. Onu mu diyorsun? Bir de bittikten sonra nasıl beklicen , paket yokken çok fena geçiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Aralık'ta kota mi , Akn mi ne kalkacak diyorlar onu mu beklesek acaba son bir fatura daha var benim bitmesine

2019da kalkacak. Onu mu diyorsun? Bir de bittikten sonra nasıl beklicen , paket yokken çok fena geçiriyorlar.

SOL mh bu aralık dedi ama çok bilgili değildi sanki . Eğer bu sene ise 1 ay sadece bekleyebilirim.. Normal tarifeniz 84 olacak dedi . 64 idi.

• Satış temsilcisi sayesinde superonline sevindirdi beni. Bugün 60 liraya ilk 6 ay 100mbit sonrası 50mbit/100gb şeklinde 24 aylık taahhüt imzaladım. Bana önerdikleri bu kampanya bölgeye özelmiş. Satış temsilcilerinin kendi ayarlamaları sonucunda teklif ediliyormuş. Sıkıntı olursa kendisini arayabileceğimi söyledi. Ayrıca bizim binada Fibermax için verdikleri kiranın sonlandığını da belirtti. Daha önceden varmış. Zaten vodafone mh bana kesin var cevabı vermemişti. Her sol fiber binasında fibermax yok ona göre düşünmenizi öneririm.

Bana göre önce bölgenizin satış temsilcisine ulaşın, ona göre karar verin.

• Merhaba Superonline'ın olduğu yerde Vodafone'dan da yararlanılma imkanı varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Satış temsilcisi sayesinde superonline sevindirdi beni. Bugün 60 liraya ilk 6 ay 100mbit sonrası 50mbit/100gb şeklinde 24 aylık taahhüt imzaladım. Bana önerdikleri bu kampanya bölgeye özelmiş. Satış temsilcilerinin kendi ayarlamaları sonucunda teklif ediliyormuş. Sıkıntı olursa kendisini arayabileceğimi söyledi. Ayrıca bizim binada Fibermax için verdikleri kiranın sonlandığını da belirtti. Daha önceden varmış. Zaten vodafone mh bana kesin var cevabı vermemişti. Her sol fiber binasında fibermax yok ona göre düşünmenizi öneririm.

Bana göre önce bölgenizin satış temsilcisine ulaşın, ona göre karar verin.

Aynen bölgeye özel şeyler oluyor. Iyiymiş o ya. Bir daha ararsa sorarım. Üniversiteli kampanyası mı o?

• 25 mbit vermiyorlar artık nasıl alıyorsunuz? 24 olmasın onlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bir fikir verin lütfen

Şimdi ilk kez aradılar gelen teklifler şu ;

25 mbps 75 gb + tv plus + 6 kanal = 69.90 ( 16 mbps düşüyor)

50 mbps 100 gb + tv plus + 6 kanal = 74.90 ( 16 mbps düşüyor dedi ısrarla 25 değil miydi )

100 mbps 150 gb + tv plus = 94.90 ( 24 mbps düşüyor dedi )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Şu an 25 mbps 75 gb + türkcell tv plus 64 tl idi ( ay sonu 84 olacakmış tahattut bitince )

-Çok yoğun kullanan birisi değilim aylık kullanımım 100 gb ile 150 gb arası ( ara sıra geçiyor )

-Cep telefonu hattımı telekomdan faydası olacaksa taşıyabilirim eşim Türkcell ( Aralıkta olabilir dedi mh niyeyse şimdi olursa kotalı tarifeler var dedi )

-Fiber kullanıyorum. Tv+ ta var . ( Cüzi fark yada bedava olacaksa kalabilir )

- 4k Tv ve PS var.

- Aylık + 5 TL 4k tv kutusu , modem yenileme ise yok galiba gecen yenileme de 2.el modem verdiler hiç memnun değilim

Vodafone yada Turknet e taşımayı düşünüyordum . Başka varsa bilmiyorum.

Yardımcı olup fikir verenlere şimdiden teşekkürler. Detaylı yazdım diğer arkadaşlara da faydası olsun .

100 mbps 150 lik paketin adını öğrenebilir miyim ? Mh yi aradığımda böyle bir paketimiz yok diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim gecen haftaki anlasmam 25 mbps uzerinden 24 degil. Online işlemlerde de 25 gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.