Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.213
Cevap
253
Favori
673.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toytonum

quote:

Orijinalden alıntı: EDD.tr

hocam çok teşekkürler
    24 mbit superonline almak yerine 10 lira fazla verip 100 mbit hız alabiliyorum değerlendireceğim

Benimde haftaya bitiyor sol da taahhütüm ben de vodafone düşünüyorum sol a göre tarifeleri gayet iyi

Vodafone iyi ama kapasiteler hep 100 GB ben SOL da 150GB kullanıyorum ve 100 GB ı geçiyorum hız 50mbps Vodafone da limitsiz var 50mbps hızında o da pahalı. Nasıl bir pakete geçebiliriz orada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

quote:

Orijinalden alıntı: toytonum

quote:

Orijinalden alıntı: EDD.tr

hocam çok teşekkürler
    24 mbit superonline almak yerine 10 lira fazla verip 100 mbit hız alabiliyorum değerlendireceğim

Benimde haftaya bitiyor sol da taahhütüm ben de vodafone düşünüyorum sol a göre tarifeleri gayet iyi

Vodafone iyi ama kapasiteler hep 100 GB ben SOL da 150GB kullanıyorum ve 100 GB ı geçiyorum hız 50mbps Vodafone da limitsiz var 50mbps hızında o da pahalı. Nasıl bir pakete geçebiliriz orada?

Valla kişinin internet kullanımına göre değişir.. 25 mbit kullanıyorum, kotayı aşarsam 16ya düşüyorum, adamlar yeni tarifeleri 24 yapıyorlar bilerek, bu sefer 16ya değil 8e düşüyor kota.. Senden 1 mbit alarak, kotayı aşarsan yarı yarıya bir hız düşüklüğü veriyorlar.. Resmen dalga geçer gibi..

50mbitten kaça düşüyor bilmiyorum ama Vodafone güzel duruyor şuan için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_wright

Taahhütüm bitti, verdikleri teklif kötüydü. Vodafone'a başvurdum, ertesi gün gelip kurdular. Zaten aynı kabloya kendi modemlerini takıyolar. Fiyat çok daha uygun. 100 mbps 100 gb akk, ilk üç ay 39 daha sonra 79 lira.

benimde bitiyor bu ay sonu fakat Vodafone daki tarifelerde genelde 100 GB AKK var benim SOL da 100 ü geçiyorum Vodafone 100 GB üstü paketler de pahalı. Sizin SOL da kaç GB idi? 100 GB yetecek mi?

Sol'da 50 mbps/150 kullanıyodum. Akk bitince 16 oluyordu. Şimdi Akk bitse bile 24 mbps oluyor.

• Apartmanda sadece superonline fiber var. Taahüdüm bitti. Malum abuk subuk teklifler...vodafone a gecmeyi düsünüyorum. Sizin uygun dediginiz tarifeler hangileri? Bana aynı gibi geldi de. Superonline da 25mb 75gb 49tl kullanıyordum. Bu 24mbit verme durumundan dolayı da iyice sogudum. Vodafone superonline altyapısını mı kullanıyor du?

• quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Apartmanda sadece superonline fiber var. Taahüdüm bitti. Malum abuk subuk teklifler...vodafone a gecmeyi düsünüyorum. Sizin uygun dediginiz tarifeler hangileri? Bana aynı gibi geldi de. Superonline da 25mb 75gb 49tl kullanıyordum. Bu 24mbit verme durumundan dolayı da iyice sogudum. Vodafone superonline altyapısını mı kullanıyor du?

100 mbps 100 gb akk ----> ilk üç ay 40, sonra 80
    50 mbps 100 gb akk ------> ilk üç ay 35, sonra 70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methamz -- 17 Ekim 2017; 18:52:1 >
  • quote:

quote:

Apartmanda sadece superonline fiber var. Taahüdüm bitti. Malum abuk subuk teklifler...vodafone a gecmeyi düsünüyorum. Sizin uygun dediginiz tarifeler hangileri? Bana aynı gibi geldi de. Superonline da 25mb 75gb 49tl kullanıyordum. Bu 24mbit verme durumundan dolayı da iyice sogudum. Vodafone superonline altyapısını mı kullanıyor du?

Teşekkür ederim. 50Mbit uygun gibi. Peki vodafone, superonline altyapısı mı kullanıyor? Öyle bişey hatırlıyorum ama emin degilim.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. 50Mbit uygun gibi. Peki vodafone, superonline altyapısı mı kullanıyor? Öyle bişey hatırlıyorum ama emin degilim.

Ben de altyapıyı merak ediyorum. Apartmanda superonline var. Vodafone aynı altyapıyla oluyorsa superoline'ı iptal edeceğim. Böyle saçmalık olamaz, 24 mbps bütün paketleri. AKK sonrası Hız 16 mbps kalsın bari. Resmen soygun.

• quote:

quote:

quote:

Aynı altyapı. Sadece modem değişiyor. Ping filan da aynı kaldı bende.

• Az önce iptal işlemini başlattım. Fibermax 70 liralık 50/100 tarifesine geçeceğim. 7 gün sonra taahhüt bitecekti ama işim çıkar da internetsiz kalırım diye şimdiden iptale başlattım. Yarın modemi götürüp teslim edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 19 Ekim 2017; 19:59:33 >
  • onur289 O kullanıcısına yanıt
    hocam o hangi tarife benim superonline universiteli paketi vardi. 2 yillik tahhut disinda super online de tarife yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar.burasi aktif oldugu icin burdan sormak istedim

Superonline faturanin son odeme gunu gectikten sonra kac gün icerisinde baglantiyi kesiyor acaba?

• Arkadaşlar bir fikir verin lütfen

Şimdi ilk kez aradılar gelen teklifler şu ;

25 mbps 50 gb + tv plus + 6 kanal = 64.90 ( 16 mbps düşüyor )

25 mbps 75 gb + tv plus + 6 kanal = 69.90 ( 16 mbps düşüyor)

50 mbps 100 gb + tv plus + 6 kanal = 74.90 ( 16 mbps düşüyor dedi ısrarla 25 değil miydi )

100 mbps 150 gb + tv plus = 94.90 ( 24 mbps düşüyor dedi )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Şu an 25 mbps 75 gb + türkcell tv plus 64 tl idi ( ay sonu 84 olacakmış tahattut bitince )

-Çok yoğun kullanan birisi değilim aylık kullanımım 100 gb ile 150 gb arası ( ara sıra geçiyor )

-Cep telefonu hattımı telekomdan faydası olacaksa taşıyabilirim eşim Türkcell ( Aralıkta olabilir dedi mh niyeyse şimdi olursa kotalı tarifeler var dedi )

-Fiber kullanıyorum. Tv+ ta var . ( Cüzi fark yada bedava olacaksa kalabilir )

- 4k Tv ve PS var.

- Aylık + 5 TL 4k tv kutusu , modem yenileme ise yok galiba gecen yenileme de 2.el modem verdiler hiç memnun değilim

Vodafone yada Turknet e taşımayı düşünüyordum . Başka varsa bilmiyorum.

Yardımcı olup fikir verenlere şimdiden teşekkürler. Detaylı yazdım diğer arkadaşlara da faydası olsun .

• Az önce müşteri temsilcisi kapımı çaldı. Üniversitelilere özel 60 liralık 50 mbit/100 gb kotalı paketi 24 ay taahhütle önerdi. Kabul ettim. Yukarıda bahsettiğim üzere iptal işlemim vardı ama onu müşteri temsilcim gününde halledecek, modemi vermemiştim. Cazip bir teklif açıkçası ve böylece Vodafone'a geçmekten vazgeçtim. En azından Superonline benim için garanti servis sağlayıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Az önce müşteri temsilcisi kapımı çaldı. Üniversitelilere özel 60 liralık 50 mbit/100 gb kotalı paketi 24 ay taahhütle önerdi. Kabul ettim. Yukarıda bahsettiğim üzere iptal işlemim vardı ama onu müşteri temsilcim gününde halledecek, modemi vermemiştim. Cazip bir teklif açıkçası ve böylece Vodafone'a geçmekten vazgeçtim. En azından Superonline benim için garanti servis sağlayıcı.

100 gb akn değil bildiğimiz kota. Biliyorsunuzdur herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alın size başıma gelenler

Merhaba umarım bu yazdıklarım boşa gitmez.
    4 ekim tarihinde 27 aylık aboneliğim bitti 1 gün sonra taahhütsüz fiyat çıkmasın diye abone merkezinize gittim iptal işlemlerini başlattım ama ekipman ve abonelik için imza atmadım abone merkezinizde superonline merkezinden aranacaksınız size uygun teklifler sunarlar dendi bende tamam dedim bugün saat 12 civarı aradım ismini sonradan öğrendiğim TUĞÇE hnm bana isterseniz teklifimiz var dedi bende anlatın dedim teklif 25mb.75gb akk. +turkcell tv 3 ay ücretsiz 24 ay 64.90 tl dedi bende tamam dedim arkadaş 15 dk filan sisteme yazdı telefonunuza onay msj gelecek dedi o an geldi onaylıyormusunuz dedi evet dedim yaklaşık 3 saat sonra tekrardan arandım ve başka biri bu kampanya size olmuyor dedi nedenini sordum size olmaz başkasına olur gibi dalga geçer halde cevap verdi bende TUĞÇE hnm nasıl onayladı ve tlf onay msj geldi dedim yok size yanlış bilgi vermişler falan filan peki dedim sizde yanlış bilgi veriyorsanız ne olacak yok efendim ben 1 yıldır burdayım ben yalan söylemem tuğçe hanm yalan söylüyor dedi belkide o an için ruh hali bozuktur ondan kampanyayı yanlış söylemiş size bende sizinde belki şu an ruh haliniz bozuk bana verilen teklifi siz iptal ediyorsunuz cevap yok,
    Kısacası bana sizin tarafınızdan verilen 25mb.75gb akk. +turkcell tv 3 ay ücretsiz 24 ay 64.90 tl belirtmiş olduğum abonelik devamını talep ediyorum

Sonuç koca bir sıfır sözde kurumsal şirket demekki çalışanlar müşterilere YANLIŞ BİLGİ VEREBİLİYORLARMIŞ....SUÇ BENDEYMİŞ...

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Az önce müşteri temsilcisi kapımı çaldı. Üniversitelilere özel 60 liralık 50 mbit/100 gb kotalı paketi 24 ay taahhütle önerdi. Kabul ettim. Yukarıda bahsettiğim üzere iptal işlemim vardı ama onu müşteri temsilcim gününde halledecek, modemi vermemiştim. Cazip bir teklif açıkçası ve böylece Vodafone'a geçmekten vazgeçtim. En azından Superonline benim için garanti servis sağlayıcı.

Biliyorum hocam. Kotayı genel yazdım. Teklif sabit fiyatlı limitsiz, 100 gb aknlı.

Sitesinde bu fiyata ilk 6 ay 100mbit sonra 24 mbite düşüyor ama bana 50 mbite düşüyor dendi. Herhalde kişiye özeldir, bilemiyorum. 2009'dan beri üyeyim. Yarın kuruluma geldiklerinde üstünden tekrar geçeceğim, hatta sözleşmeye yazdırarak imzalatmayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Biliyorum hocam. Kotayı genel yazdım. Teklif sabit fiyatlı limitsiz, 100 gb aknlı.

Sitesinde bu fiyata ilk 6 ay 100mbit sonra 24 mbite düşüyor ama bana 50 mbite düşüyor dendi. Herhalde kişiye özeldir, bilemiyorum. 2009'dan beri üyeyim. Yarın kuruluma geldiklerinde üstünden tekrar geçeceğim, hatta sözleşmeye yazdırarak imzalatmayı düşünüyorum.

Akn olmasına dikkat edin. Çok çakallık yapıyorlar. Eğer bildiğimiz kota ise vodafone fibermax var mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 ekimde taahhüdüm bitecek. Bana ekstra bir masraf çıkarmamaları için ne zaman iptal başvurusu yapmalıyım . Bir de modemi de iade etmem lazım. Süreç nasıl işleyecek , ne yapmam lazım bilgi verebilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: polatlili06

2 ekimde taahhüdüm bitecek. Bana ekstra bir masraf çıkarmamaları için ne zaman iptal başvurusu yapmalıyım . Bir de modemi de iade etmem lazım. Süreç nasıl işleyecek , ne yapmam lazım bilgi verebilecek var mı?

Bunu 850 li numaradan öğrenirsin.. İptal birimine baglamalarini iste..

Sana teklif falan verecekler, gun içerisinde arayacaklar falan.. Vodafone a basvuracaksan da başvur, 30 Ekim son o tarife fiyatları.. Sitesinde öyle yazıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Arkadaşlar bir fikir verin lütfen

Şimdi ilk kez aradılar gelen teklifler şu ;

25 mbps 50 gb + tv plus + 6 kanal = 64.90 ( 16 mbps düşüyor )

25 mbps 75 gb + tv plus + 6 kanal = 69.90 ( 16 mbps düşüyor)

50 mbps 100 gb + tv plus + 6 kanal = 74.90 ( 16 mbps düşüyor dedi ısrarla 25 değil miydi )

100 mbps 150 gb + tv plus = 94.90 ( 24 mbps düşüyor dedi )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Şu an 25 mbps 75 gb + türkcell tv plus 64 tl idi ( ay sonu 84 olacakmış tahattut bitince )

-Çok yoğun kullanan birisi değilim aylık kullanımım 100 gb ile 150 gb arası ( ara sıra geçiyor )

-Cep telefonu hattımı telekomdan faydası olacaksa taşıyabilirim eşim Türkcell ( Aralıkta olabilir dedi mh niyeyse şimdi olursa kotalı tarifeler var dedi )

-Fiber kullanıyorum. Tv+ ta var . ( Cüzi fark yada bedava olacaksa kalabilir )

- 4k Tv ve PS var.

- Aylık + 5 TL 4k tv kutusu , modem yenileme ise yok galiba gecen yenileme de 2.el modem verdiler hiç memnun değilim

Vodafone yada Turknet e taşımayı düşünüyordum . Başka varsa bilmiyorum.

Yardımcı olup fikir verenlere şimdiden teşekkürler. Detaylı yazdım diğer arkadaşlara da faydası olsun .

Sizce nasıl teklifler uygun mu ? Yok mu fikri olan. Birisi burda 25 mbps 75 gb ve tv yi 59 aldım yazmış mesela doğru mudur

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.