Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xxpp Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaklaşık 4 senedir SOL fiber kullanıyorum, taahutumun bitmesine az kaldı. Şuan 100mbps 250gb akn + turkcell tv paketini kullanıyorum.
    Aylık download genellikle 150gb cıvarı. En az 25mbps olması gerektiğini düşünüyorum. Sizce hangi pakete geçmeliyim?
    Turkcell tv olsa da olur olmasa da olur.
  • İyi akşamlar
    Taahhütüm 2 gün sonra bitiyor.Superonline'a devam etsem bana yeni bir modem verirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 15 Eylül 2017; 21:45:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierra 117

İyi akşamlar
    Taahhütüm 2 gün sonra bitiyor.Superonline'a devam etsem bana yeni bir modem verirler mi?

Neden yeni modem istiyrorsunuz falan derler, sorun yoksa kolay kolay değiştirmiyorlar.
  • Merhabalar,

Bu hafta benimde 2 yıllık sözleşmem bitiyor. Bildiğiniz gibi yıl sonundan itibaren kota kalkacak.
    Bu durumda 24 Mbps / 50 GB AKK / 59,90 TL olana pakete geçmem doğru olur mu?
    2 ay civarı hafif sıkıntı yaşarım ama daha sonrasında kota kalktığında sorun olmaz diye düşünüyorum.

Aydınlatırsanız sevinirim, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ee_ep

Merhabalar,

Bu hafta benimde 2 yıllık sözleşmem bitiyor. Bildiğiniz gibi yıl sonundan itibaren kota kalkacak.
    Bu durumda 24 Mbps / 50 GB AKK / 59,90 TL olana pakete geçmem doğru olur mu?
    2 ay civarı hafif sıkıntı yaşarım ama daha sonrasında kota kalktığında sorun olmaz diye düşünüyorum.

Aydınlatırsanız sevinirim, teşekkürler.

Yanlışıniz var kota kalkışı söz konusu değil.

Nereden duydunuz.
    Ek : turknet kaldiriyormus, darısı solun başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 20 Eylül 2017; 11:7:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.kez aradılar yine aynı teklif 24 mbit 69,9.kabul etmedim

Daha iyi teklif gelmezse artık başka birine geçeriz

• kronin K kullanıcısına yanıt
    Vodafone red abonelerine indirim de var sanırım

• Benim de bu ay 24 aylık taahhüt bitiyor sol da 50 hız 150 akk idi biten, arayıp 99 liraya 100 hız 250 akk ve turkcel tv vaad ediyorlar, kabul etmedim henüz, yoksa vodafone 100 hız 100 akk ye mi geçsem 80 tl ye ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltsry2000 -- 20 Eylül 2017; 14:52:54 >
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    sabah görüştüm daha, şuan sol da 24mbit üzerinde akk li paket yok. 100mbit 250 akk değil kotadır o dikkat edin. şahsen 9 yıllık müşteriyim o pakedi bana teklif etseler düşünmezdim ama akk yerine kota dayatıyolar.
    250 gb nin AKK olduğuna emin misiniz? Müşteri hizmetlerinden benzer tarifeleri defalarca istedim ama vermiyorlar. Size önerdikleri kotadır muhtemelen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

sabah görüştüm daha, şuan sol da 24mbit üzerinde akk li paket yok. 100mbit 250 akk değil kotadır o dikkat edin. şahsen 9 yıllık müşteriyim o pakedi bana teklif etseler düşünmezdim ama akk yerine kota dayatıyolar.

Cumartesi sabahı kampanyalar bölümünden Selda hanım aradı ve akıllı kota değil Akn 100/250 ve akn biterse yani 100 hızım 24 e düşecek diye de konuştuk çok eminim kerizliğime yanayım biraz düşüneyim dedim Pzts arayın dedim, oda pazartesi data arayacak ve benim verdiğim bu teklifi size veremezler dedi blöf yapıyor sandım. hala aramadılar :( Selda hanım ortalama kullanımı kontrol edip 100 civarı olduğunu görünce 100/250 akn verdi.

Birde şu var benim yükseltme bölümünde 100 Mbps Limitsiz 250 GB 99 TL/AY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltsry2000 -- 20 Eylül 2017; 21:58:43 >

• taydag kullanıcısına yanıt
    Cumartesi sabahı kampanyalar bölümünden Selda hanım aradı ve akıllı kota değil Akn 100/250 ve akn biterse yani 100 hızım 24 e düşecek diye de konuştuk çok eminim kerizliğime yanayım biraz düşüneyim dedim Pzts arayın dedim, oda pazartesi data arayacak ve benim verdiğim bu teklifi size veremezler dedi blöf yapıyor sandım. hala aramadılar :( Selda hanım ortalama kullanımı kontrol edip 100 civarı olduğunu görünce 100/250 akn verdi.

Birde şu var benim yükseltme bölümünde 100 Mbps Limitsiz 250 GB 99 TL/AY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltsry2000 -- 20 Eylül 2017; 21:58:1 >
    bende 50/150 kullanıyorum, bende de yükseltme bölümünde aynı şekilde cıkıyor. ayrıca yükseltme bölümünde taahüttünüz süresinde o fiyattan yararlanırsınız tekrardan 24 ay taahhüt yenilenmez yükselttiginizde.

bende müşteri hizmetlerinden birisiyle 100mbit 200 akk şeklinde anlasmıstım 1 ay falan önce. üstüne turkcell tv falan vardı 100tl ye, son onaylama ıcın aradıklarında 200ün akk değil kota oldugu ortaya cıktı. müşteri hizmetlerinde çalısanlar da anlamıyor bu işten yada bizleri uyutup bu paketlere zorluyolar.
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    sol da 100/100 kotalı 80 tl vodafone fibermax da genç aile paketi 100/100 80 lira ama kotalı değil akk akk bitince 24 hızdan devam ediyorsun, 1 güzel tarafı da tamamen sol alt yapısı kullanılıyor hatta gelen servis solun servisi sol modemini çıkarıp vodafone yeni modemini takacak hali hazırdaki ethernet kablosunun ucuna, yani ekstradan modem de yenilenecek ac li modem olacak şu an daki N modem huawei 253s vodafone fibermax genç aileye geçsek sol a göre bu avantajları var yani kotalı değil akk li ve modem yanilenecek mevcut hat üzerine , tek dezavantaj voip yok ve tv yok. ne yapalım arkadaşlar fikir verin 28 i son benim.
    yarın bende bi görüşeyim vodafone ile, altyapı aynı diyorsanız 1 yıl taahhüt verip denenebilir. kullanan arkadaslarında yorumlarını arastırmak lazım tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

yarın bende bi görüşeyim vodafone ile, altyapı aynı diyorsanız 1 yıl taahhüt verip denenebilir. kullanan arkadaslarında yorumlarını arastırmak lazım tabi.
    https://forum.donanimhaber.com/vodafone-supernet-fibermax-ftth-gpon-ana-konu--113242995-78#129011858
    http://www.vodafone.com.tr/Net/fibermax-anahtar-teslim-tarifeler.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltsry2000 -- 20 Eylül 2017; 23:39:56 >

merhaba,

hayırlı olsun diyelim o zaman :)

Aynı tarifeyi talep edebilmem için rica etsem, websitesinde müşteri panelinde yazan tarife tam adını yazabilir misiniz?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

merhaba,

hayırlı olsun diyelim o zaman :)

Aynı tarifeyi talep edebilmem için rica etsem, websitesinde müşteri panelinde yazan tarife tam adını yazabilir misiniz?

Teşekkürler

Merhabalar, istediğin tarifenin sol sitesinde adı yok kendi de yok, biz eski müşteri olduğumuzdan ve devam etmemizi istediklerinden böyle yani 100/250 tarife öneriyorlar, yani pazarlık usulü, elindeki müşteriyi bırakmak istemiyorlar yeni modem gerekmez hat cekmek gerekmez, bir de müşterinin geçmiş aylardaki kullanımı belli, bunlara istinaden tarife teklif ediyorlar, seni ararlar veya sen onları ararsan 100 hız 250 akn diye iste.

Bu arada vodafone fibermaxdan bi arkadaş 200 hız a ilk 12 ay 60 lira 2. 12 ay a 120 lira ile abone olmuş yani aylık 90 tl. ye geliyor ve hız 200 - 200 aknhttps://forum.donanimhaber.com/vodafone-supernet-fibermax-ftth-gpon-ana-konu--113242995-78

Superonline.net müşteri hesabınıza girince ana ekranda tarifenizin ismi yazar. Örneğin bende "Gece Kuşu Fırsat Kampanyası" yazıyor. Onu söyleyebilirseniz işime yarar. Diğer türlü 8 yıllık üye olmama ve defalarca kez arayıp 100 mbit lik akn lı paket istememe rağmen vermiyorlar maalesef. Hizmetten memnun olmasan bırakacağım ancak diğer isp lere geçip risk almak istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

Superonline.net müşteri hesabınıza girince ana ekranda tarifenizin ismi yazar. Örneğin bende "Gece Kuşu Fırsat Kampanyası" yazıyor. Onu söyleyebilirseniz işime yarar. Diğer türlü 8 yıllık üye olmama ve defalarca kez arayıp 100 mbit lik akn lı paket istememe rağmen vermiyorlar maalesef. Hizmetten memnun olmasan bırakacağım ancak diğer isp lere geçip risk almak istemiyorum.

50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet
    3'lü Süper Paket( Sesli )

50 hız/ 150 akn 74 tl 24 aylık Taahhüdümün son haftasındayım, ben galiba risk alıp vodafona geçecem 200 hız /200 akn 90 lira ve aynı alt yapı üzerine, bu sene başında sol hattını diğer iss lere açtı telekom hariç.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.