Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Eoudoxias , xxpp , xxpp Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zaten bugün randevu saatinde gelmedi Superonline.

Aradım nerdesiniz diye. Sizin randevuyu almadık dediler. İstersem akşam 17.30 gibi gelebiliriz belki dediler.

Randevumu silip başkasına gitmişler yani, ayak yapıyorlar. Gerek yok iptal ediyorum dedim.

Bu kadar profesyonellikten uzak, mantık ötesi hizmetle güzelim fiberi de ziyan ediyorlar ve müşteri kaçırıyorlar ya, ona yazık.

Bu güzelim altyapı yatırımına rağmen batacakları günleri de görürüz bu gidişat ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prestiggge P kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum hocam. Hatta Superonlinedan daha iyi gibi

• Hocam d smart 50 50akk paketin linkini atabilirmisiniz.Ben de kapattırmayı düşünüyorum.
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Hocam d smart değil benimki. Vodafone. D smart olanda 50mbit e kadar diyor. Orası tehlikeli. Vodafone da fibermax tarifelerine bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: kronin

Hocam d smart değil benimki. Vodafone. D smart olanda 50mbit e kadar diyor. Orası tehlikeli. Vodafone da fibermax tarifelerine bakın

Nasıl vodafone yada telekom vs neler tavsiye edersiniz.

Benim de 3 aya bitecek , superonline in tarifeleri inceledim , yani pazarlık yapsamda alınacak gibi değil , çok pahalı , bu sene hizmeti de rezaletti ( cok cok menmun olup birçok arkadaşima aldiran biri olarak soyluyorum ) coğu zaman 10 mbps veriyor. 25 mbps olmasına rağmen. Tv im 4k ama türkcell tv trt4k ya bile para istiyor , tv kutusu çok çok yavaş , kalitesiz , eskiden böyle değildi. Net te ise pirelli modem vardı 2 yil once , yenileyince sözleşmeyi onu alip beyaz 2.el bi modem verdiler dandik ötesi. Pirelli modem varken 25 mbps hız alıyordum. Ayrıca şimdi tarifelerde 25 mbps yok. 24 te alınmaz , tüketiciye karşı hoş bir davranış değil 25 ten 24 e düşürmesi beni daha da soğuttu markadan . Adam gibi olması için 50 mbps hiz ile 150 gb en az almali , oda sanırım 100 tl civarı . İnternet için bu ücret bana çok geldi. 25 mbps + 4k tv ile , en az 150 gb bir paket olsa alırım. Taşınacak telefon hattım da var şu an ( telekom ) ikisine 83 tl veriyorum 25 mbps hız ( az alsam da ) net + 4k sız türkcell tv + telekom . Vadofone da telefon hattı taşımalı fiber tavsiye var mi tada baska

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: kronin

Nasıl vodafone yada telekom vs neler tavsiye edersiniz.

Benim de 3 aya bitecek , superonline in tarifeleri inceledim , yani pazarlık yapsamda alınacak gibi değil , çok pahalı , bu sene hizmeti de rezaletti ( cok cok menmun olup birçok arkadaşima aldiran biri olarak soyluyorum ) coğu zaman 10 mbps veriyor. 25 mbps olmasına rağmen. Tv im 4k ama türkcell tv trt4k ya bile para istiyor , tv kutusu çok çok yavaş , kalitesiz , eskiden böyle değildi. Net te ise pirelli modem vardı 2 yil once , yenileyince sözleşmeyi onu alip beyaz 2.el bi modem verdiler dandik ötesi. Pirelli modem varken 25 mbps hız alıyordum. Ayrıca şimdi tarifelerde 25 mbps yok. 24 te alınmaz , tüketiciye karşı hoş bir davranış değil 25 ten 24 e düşürmesi beni daha da soğuttu markadan . Adam gibi olması için 50 mbps hiz ile 150 gb en az almali , oda sanırım 100 tl civarı . İnternet için bu ücret bana çok geldi. 25 mbps + 4k tv ile , en az 150 gb bir paket olsa alırım. Taşınacak telefon hattım da var şu an ( telekom ) ikisine 83 tl veriyorum 25 mbps hız ( az alsam da ) net + 4k sız türkcell tv + telekom . Vadofone da telefon hattı taşımalı fiber tavsiye var mi tada baska

Hocam Superonline bence kalite olarak en risksiz ve en iyisi. Ancak telefonda müşteri hizmetlerine defalarca söylediğim gibi yaptıkları tarifeler etik değil.

Vodafone dan aldığım internetin bağlanmasını Superonline bayii organize ediyor. Vodafone nın kendi elemanları bu bayiye bağlı çalışıyor. Gelen elemanlara bu nasıl iş Superonlinedan hizmet alıp nasıl daha ucuza veriyor dedim, cevap veremediler.

Ben de telefon olmadığı için sadece internet baktım, telefonlu tarifeleri bilmiyorum. Vodafone şu an fiber anlamında en ucuzu. Bir tık pahalıya turktelekom ve d smart var. D smartı hızları garanti etmediği için ve Telekom ile aynı para olduğu için eledim.

Vodafone konusunda bazı riskler olduğunu okumuştum. Yeterli hız alamayan sürekli hızı düşen vs. Ben bi şekilde bunu çözerim diyip bağlattım. Karar verecekseniz bu şekilde vermeniz gerekiyor.

Yeni olduğu için ara ara hız kontrolü yapıyorum. Akşam gündüz en yoğun saat farketmeden 50mbiti alabiliyorum.

Hatta gelen modem Superonline ile aynı marla modeldi. Kurulun yapan eleman 2 hat wifi kurdu. Niye 2 tane var dedim boyle değildi bu dedim. Sanırım bi hat ac destekli olan. İki hat wifi de farklı hız alıyorum. Superonlinedan daha iyi hissiyatının sebebi bu olabilir

• kronin K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bende geçebilirim ama ttnet veya uydunete de bir bakayım

• Hocam kullandığınız vodafone paketinin linkini atabilirmisiniz.Vodafonun sitesinde hangisi superonline fiber altyapısı kullanıyor bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen312

Hocam kullandığınız vodafone paketinin linkini atabilirmisiniz.Vodafonun sitesinde hangisi superonline fiber altyapısı kullanıyor bulamadım.

Hepsi kullanıyor hocam. Fibermax tarifelerinin hepsi geçerli. Vodafonenun kendi altyapısı olan yerlerde de bu tarife geçerli. 50-50 olan en ucuz paket benimki:) ilk 3 ay 30 lira ayrıca.

http://www.vodafone.com.tr/Net/fibermax-anahtar-teslim-tarifeler.php

• Turkcel süperonline fiber + türkcell tv plus üyeliğimi tahhütten kapatamıyorum 50 mb hız 100 akk tüm spor sinema kanalları ayda 80 90 tl ödüyorum 11 ay tahüt var iptali için 900 tl istiyorlar. Eyer devir almak isteyen olursa 250 tl nakit verebilirim.

• Hocam bu 50-50 tarifesi 59 tl en iyisi o galiba bana da en max 59 tl'lik 25mbit üstü internet lasım.
  • Merhaba bende 2 yıldır YALIN ADSL 16mbps 50gb akk 65tl kullanıyorum hiç problem yaşamadım 2yıl boyunca ortalama 10-12 arası alıyordum hız. Şimdi gelelim konuya türknete baktım 150gb akk 100mbps hız ayrıca telefon hattınıda ücretsiz bağlayıp konuşmada veriyorlarmış amcam ve bir arkadaşım memnun ben baktım bulunduğum yerde altyapı 16 destekliyor yine hız eskisi gibi olacak ama bu sefer tahatüt ve 50gb akk derdim olmayacak diye düşünüyorum çok cazip gözüküyor. Tek sıkıntı şimdi ben türknete geçerken tahatüt bitince direk arayıp geçmek istiyorum dersem geçebilirmiyim yani ilk önce superonlineyi iptal ettirmek gerekirmi onu merak ediyorum.
  • Taahüt bitimine 30 gün kaldı ne arayan var ne soran. 6 yıllık sol fiber kullanicisiyim.

• Taahhütümün bitmesine son iki gün.

Gece kuşu tarifesiyle 100 gb akk (00:00-08:00 arası akk'ye dahil değil) 50 mbit paketi 69 liraya kullanıyordum.

En aklıma yatan paket bu oldu. Mecburen buna geçeceğim istemeye istemeye

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

• kronin K kullanıcısına yanıt
    Bu kampanyalara TURKCELL in yaptığı gibi cep telefonu dakikası, internette ilave etseler ne iyi olur. Dört dörtlük tarifeler gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

Taahhütümün bitmesine son iki gün.

Gece kuşu tarifesiyle 100 gb akk (00:00-08:00 arası akk'ye dahil değil) 50 mbit paketi 69 liraya kullanıyordum.

Hocam 10 TL daha ver, Fiber Platin Pakete geç derim. 25 mbit ve AKK komple yok, aylık 89 TL... Mevcut paketler içerisinde en mantıklısı bu bence. Ama gün içinde 150 GB bana yeter dersen o başka tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Hocam 10 TL daha ver, Fiber Platin Pakete geç derim. 25 mbit ve AKK komple yok, aylık 89 TL... Mevcut paketler içerisinde en mantıklısı bu bence. Ama gün içinde 150 GB bana yeter dersen o başka tabi :)

Bence de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Bence de.

son 1 yıldaki kullanımlarıma baktım. fifa vs'nin çıktığı eylül ekim ayları dışında kullanımlarım hep 100 gb civarı. bahsettiğim aylarda da 152-154 gb falan harcamışım. 150 gb yeter diye düşünüyorum. çok ekstrem ve büyük boyutlu indirilecek bir şey çıkarsa da haftasonuna bırakıp 02:00-08:00 arası indiririm.

ayrıca bahsettiğim pakette 79.90 x 24 / 27 yaparsak 71 liraya geliyor. şu an verdiğim tutardan 2 lira fazla. 10 lira olarak bakmamak lazım diye düşünüyorum.

• ADSL için en karlı paket nedir sizce? Üniversiteli 16 mbps 59 liraya kullanıyordum o 69 lira olmuş. Nabayım?

• Ya bu akk kalkti daha beter oldu tam cakallar ya?!!!

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.