Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rameowerr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
673.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: varslan

quote:

Akli olan 25/50 paketine gecsin.

bu paketi sitelerinde bulamadım linki var mı acaba?

Aciklamasini yukarda yaptim.

açıklamasını yukarıda yaptım derken bu mu

Akli olan 25/50 paketine gecsin.

ben de diyorum ki sitede yok, zahmet olucak ama biraz daha açıklayıcı olsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckul

quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

Bugün üyeliğim bitiyor,fiber gece kuşu tarifesinde idim. 1 ay önce arayıp teklifte bulunmuşlardı. 5'i 1 yerde kampanyasına geçmek istedim kabul etmediler. O gün bugündür arayıp soran yok, bu arada kampanya fiyatlarıda değişti. Kimse aramayınca internetten 5'i 1 yerde devam kampanyasına başvuru yaptım,sırf arasınlar diye. Bugün aradılar durumu anlattım 1 ay önce ben geçmeyi kabul ettim beni o günkü fiyatlar üzerinden 5'i 1 yerde kampanyasına alın diye,herkes birbirine aktardı,6.görüştüğüm temsilcide başka birine aktarmaya çalışınca yeter dedim,tamam istemiyorum. 15 dakikadan fazla telefon görüşmesi sürdü,evet demelerini geçtim,birisi çıkıp hayır kesinlikle olmaz bile demedi. Dsmart üyeliğimi 1 sene önce sonlardırdım,her hafta arayıp teklif sunuyorlar. Superonline'nın umrunda değil. Bu işin bir yolunu bilen varsa söylesin,kızıpta tekrar Türktelekom'a dönmek istemiyorum.

Merhaba ttnet fiber varsa ona geçin nasıl olsa bir farkı yok.

ttnet fiber hem performans olarak rezalet, hem upload hızı 2mbit.

@sanri12 bugun kapanan arıza kaydı ile ilgili bayi aradı, telefonunuz turkcell 5.1 ile ilgili sizi arasın mı arkadaşlar diye sordu. bana iki bayi denk geldi, istanbul göztepe, antalya interant, ikiside çok ilgili çıktı. özetle ben olsam direk bayi gidip bir konuşurum, merkezden daha ilgili yardımcı olabiliyorlar.

• varslan kullanıcısına yanıt
    Üstüme vazife değil ama yardımcı olmaya çalışayım. Anladığıma göre bunun gibi bir tarifeden bahsediliyor. AKK ne kadar düşük olursa fiyatta o kadar düşük olur. AKK hızı 16 Mbit olacağı için 25 den 16 ya düşmek çok sorun yaratmaz.

http://www.superonline....aketler-fiber-kampanyasi
  • 25 den 8 e dusururler 16 ya degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

quote:

Orijinalden alıntı: ckul

quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

Bugün üyeliğim bitiyor,fiber gece kuşu tarifesinde idim. 1 ay önce arayıp teklifte bulunmuşlardı. 5'i 1 yerde kampanyasına geçmek istedim kabul etmediler. O gün bugündür arayıp soran yok, bu arada kampanya fiyatlarıda değişti. Kimse aramayınca internetten 5'i 1 yerde devam kampanyasına başvuru yaptım,sırf arasınlar diye. Bugün aradılar durumu anlattım 1 ay önce ben geçmeyi kabul ettim beni o günkü fiyatlar üzerinden 5'i 1 yerde kampanyasına alın diye,herkes birbirine aktardı,6.görüştüğüm temsilcide başka birine aktarmaya çalışınca yeter dedim,tamam istemiyorum. 15 dakikadan fazla telefon görüşmesi sürdü,evet demelerini geçtim,birisi çıkıp hayır kesinlikle olmaz bile demedi. Dsmart üyeliğimi 1 sene önce sonlardırdım,her hafta arayıp teklif sunuyorlar. Superonline'nın umrunda değil. Bu işin bir yolunu bilen varsa söylesin,kızıpta tekrar Türktelekom'a dönmek istemiyorum.

Merhaba ttnet fiber varsa ona geçin nasıl olsa bir farkı yok.

ttnet fiber hem performans olarak rezalet, hem upload hızı 2mbit.

@sanri12 bugun kapanan arıza kaydı ile ilgili bayi aradı, telefonunuz turkcell 5.1 ile ilgili sizi arasın mı arkadaşlar diye sordu. bana iki bayi denk geldi, istanbul göztepe, antalya interant, ikiside çok ilgili çıktı. özetle ben olsam direk bayi gidip bir konuşurum, merkezden daha ilgili yardımcı olabiliyorlar.

Samsundayım, önce gidip bayi ile görüştüm,standart fiyatlar dışında birşey söylemediler. Artık bir kampanyaya geçeceğiz,bu ay sözleşme bittiği için biraz fazla fatura gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

25 den 8 e dusururler 16 ya degil

24 ustune 16 veriliyor. Alanlar da var zaten. Yanlis bilgi vermeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

24mbit 8'e düşecek, 25mbit'e 16 verecekler öylemi :) bu iyimserlik polyanna'da yok. Uydunet nasıl hızları kağıt üzerinde 24'e düşürdüyse superonline da aynısını yapacak.
  • quote:

quote:

quote:

24mbit 8'e düşecek, 25mbit'e 16 verecekler öylemi :) bu iyimserlik polyanna'da yok. Uydunet nasıl hızları kağıt üzerinde 24'e düşürdüyse superonline da aynısını yapacak.

Taahhut var 25 mbit diye. Kolaysa dusursunler hizimi.

• 100 Mbit/ 250 GB AKK fiber kullanıyorum. Mayıs'ın 15'inde bitiyor 2 yıllık sözleşmem. Mart'ın başından beri arayıp saçma tekliflerini iletmeye devam ediyorlar. Şu anda bu pakete 109 TL ödüyorum ki bu paketin kotası bana yetmiyor. Netflix, Amazon Video ve Spotify üyeliklerim var. Hulu dizilerini de internetten indiriyorum. Aylık kullanımım 450-500 GB arası. Bu nedenle her ay Joker AKK alıyorum 2 tane. Adamların bana ilettiği en iyi teklif 114 TL. Gülüyorum tabii.

Mayıs'tan sonra Apple TV 100 Mbit/175 GB kotalı pakede geçeceğim. Netflix, Amazon Video zaten 3 Mbit'te bile güzel gösteriyor ki yeni tarifelerde AKK tükenince 24'e düşeceğim, o da 4k için bile fazlasıyla yeterli. Üstelik gece de kotadan sayılmayacağı için hulu ve benzeri platformlarda yeralan dizi ve filmleri de o aralıkta indireceğim. Bu paket 99 TL hem de. Üstüne bir de Turkcell TV var, Apple TV var. Enayimiyim ki gidip 114 TL' ye kendimi bağlayayım? :)

Mayıs'ın 10'una kadar asla sözleşmeye imza atmam. Onlar düşünsün.

• quote:

quote:

quote:

Bügün tahahüt yeniledim.25 Mbit 25 gb akk özellikle 3 defa sordum hızım 25 mbit olcak 24 e düşmeyecek dedim evet dedi sorun yok

İlkten kapıyı 75akk 25 mbit 59 liradan açtılar,50 lira 25 mbit istiyorum 50'nin üstü teklif yapacaksanız iptal ediyorum mh dedi olmaz falan sonra tekrar aradılar 35 akk 54 lira hayır,en son bügün 25 akk 25 mbit 50 lira 1 yıl tahhahüt bu saaten sonra bana 1 gb akk versen nolcak 16 ya düşecek hızım

• 50 ve 100 mbit hızları için yakın zamanda iyi bir teklif alan oldu mu? Diğer yandan AKK nin tamamen kalkacağı şeklinde bir konu var popülerde.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Biraz pahalı olmuş sanki. 1 ay önce 25 Mbps 75 GB AKK ilk 3 ay 4,99 , daha sonra 24 ay 54 tlye anlaştık biz. Yaza merhaba kampanyası. Aylık 48.5 tlye denk geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir de kullandığımız ve taahhüt verdiğimiz superonline fiber int ve tcell tv+ aboneliğimiz var.
    Denizli ye taşınacağım ancak orada fiber alt yapısı yokmuş.
    Ne yapmam gerekiyor ? Alt yapı olmayınca taahhüt gereği yine de kalan ayları ödemek zorunda kalır mıyım ?

Tv+ için de alt yapı gerekiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

İzmir de kullandığımız ve taahhüt verdiğimiz superonline fiber int ve tcell tv+ aboneliğimiz var.
    Ne yapmam gerekiyor ? Alt yapı olmayınca taahhüt gereği yine de kalan ayları ödemek zorunda kalır mıyım ?

Taşındığın yerde altyapı olmadığı için iptal edilecek Tv+ da fiber gerektiyor oda iptal edilecek seni adsl yapmak istiyebilirler kabul etme ben fiber dışında kullanmam de ceza ödemeden iptal etme hakkın var cihazları Superonline bayisine teslim etmen lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

İzmir de kullandığımız ve taahhüt verdiğimiz superonline fiber int ve tcell tv+ aboneliğimiz var.

Taşındığın yerde altyapı olmadığı için iptal edilecek Tv+ da fiber gerektiyor oda iptal edilecek seni adsl yapmak istiyebilirler kabul etme ben fiber dışında kullanmam de ceza ödemeden iptal etme hakkın var cihazları Superonline bayisine teslim etmen lazım.

Tşk ediyorum.
    Ancak para ödemeden iptal edemeyiz derlerse ne yapmam gerekiyor ? Onlara belge olarak sunabileceğim bir yönetmelik, yasa bir şey var mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Tşk ediyorum.
    Ancak para ödemeden iptal edemeyiz derlerse ne yapmam gerekiyor ? Onlara belge olarak sunabileceğim bir yönetmelik, yasa bir şey var mı ?

Resmi Gazete’de 24.01.2015 yayınlanan yönetmelik madde 16 ;

MADDE 16 – (1) Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin süresinden önce taahhütlü aboneliğini sonlandırması halinde, satıcı veya sağlayıcının talep edeceği bedel, tüketicinin taahhüdüne son verdiği tarihe kadar tüketiciye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı ile sınırlı kalmak zorundadır. Ancak, tüketiciden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamının, bu tutardan düşük olması halinde sınır değeri olarak tüketici lehine olan tutarın esas alınması zorunludur.

(2) Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin yerleşim yerinin değişmesi ve taahhüt konusu hizmetin tüketiciye yeni yerleşim yerinde aynı nitelikte sunulmasının fiilen imkansız olması durumunda, tüketici birinci fıkrada belirtilen tutarları veya herhangi bir bedeli ödemeksizin taahhütlü aboneliğini feshedebilir.

Yasal hakkınız biliyorlar zaten zorlamadan iptal ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

Biraz pahalı olmuş sanki. 1 ay önce 25 Mbps 75 GB AKK ilk 3 ay 4,99 , daha sonra 24 ay 54 tlye anlaştık biz. Yaza merhaba kampanyası. Aylık 48.5 tlye denk geliyor

hocam 4 yıllık üyeyim diye kitliyorlar ama yapacak birşey yok uğraşılırsa indirilir daha fazla

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    tşk ediyorum
  • bu ayın sonunda bitiyor tahaütüm 25 mbit 75akn 54 ödüyorum geçen aylarda aramışlardı aynı kullandığım tarifeyi 59 tl ye yenilemek istiyorlar, bende aynı fiyata vermiyorsanız düzgün bir teklif verene kadar aramayın dedim kimse aramıyor :) ne yapmalıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.