Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stubburn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
673.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #34
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gecem1903

arkadaşlar taahhüt vermem için arayıp duruyorlar,
    tekrar aradıklarında soracağım lakin tabi bildiğiniz gibi yanıltıcı cevap verme durumları da var,
    bir de buradan sorayım dedim,
    taahhüt verdiğim takdirde mayıs sonrası akk dolduktan sonraki hızım bu güne göre mi devam edecek, yoksa yeni akk kararlarına göre mi düzenlenecek,

Yeni kurala göre düşecek. Eskiden AKK sonrası hız 1 mb'e düşerdi. Sonra gelen tepkiler üzerine 3 mb'e yükselttiler ve tüm abonelere yansıtıldı. Yine öyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeNTiLMeN

neden 250 akk 99 tl gözüküyormuş? cevabı bellimi?

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

nedenini bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepestlove

50 Mbit
    150GB Kota
    + Aile Paketi

79 TL kabul ettim artık

usta ses yokmu evelce ses de varmış yenisinde ses vermedilermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 3 Mart 2017; 18:21:59 >
  • hayırSÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER
  • benim de sol fiber 100/250 taahhütüm bitmek üzere, 5 i 1 yerde ye geçmek istiyorum ama kotaları en fazla 125 gb. bu kota bize yetmez. mayıs ayına kadar kotayı aştığımızda ne gibi ek paketler kullanabilirim? her ay 200 gb ı geçiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stuka

benim de sol fiber 100/250 taahhütüm bitmek üzere, 5 i 1 yerde ye geçmek istiyorum ama kotaları en fazla 125 gb. bu kota bize yetmez. mayıs ayına kadar kotayı aştığımızda ne gibi ek paketler kullanabilirim? her ay 200 gb ı geçiyoruz.

hocam apple kampanyasına geçin 175 akk + apple tv niz olur :D
  • merhaba

yeri burası değil biliyorum, ama görüntü kirliliği olmasın diye konu açmak istemedim

şuan superonline adsl kullanıyorum uzun bir süre taahhütüm var, fakat apartmana fiber geldi. şimdi fibere geçmek istesem sıkıntı olur mu?

taahhüt falan ödemem heralde?
  • 5 1 yerdeye bugünlerde eski fiyatlardan abone alıyorlar mı?
  • Selamlar,
    yakın zamanlarda ne gibi teklifler aldınız?
    Nisan ayı sonunda taahhüdüm bitiyor, en iyi teklifi almak için bir tavsiye var mıdır? Herkese aynı teklifimi sunuyorlar?
  • Akli olan 25/50 paketine gecsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Akli olan 25/50 paketine gecsin.

Taahhüt yine 2 yıl mı?
    AKK sonrası 16' ya düşecek, avantajlı, gece açık bırakma derdin de olmayacak fakat 50 ile 16 arasındaki fark günlük kullanımda da kendini gösterir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

quote:

Taahhüt yine 2 yıl mı?
    AKK sonrası 16' ya düşecek, avantajlı, gece açık bırakma derdin de olmayacak fakat 50 ile 16 arasındaki fark günlük kullanımda da kendini gösterir diye düşünüyorum.

2 yıl evet.

Çok abartılı sitelere girmediğiniz sürece farketmez. Ayrıca 50mbit yine 16 ya düşecek :)

• Lucifer kullanıcısına yanıt
    @ lucifer taahhüt kaldığı yerden devam edip fibere geçersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adige13 -- 18 Mart 2017; 0:38:51 >
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de sözleşme bitti.Aynı paketi kullanıyorum 50/150 69 lira veriyordum.89 lira teklif ettiler.Onun dışında bi teklifte bulunmadılar.Siz nasıl bi yol izlediniz memnunum çünkü şu an bu paketten.
  • selam arkadaslar. benimde sozlesme az kaldi superonline acaba akk siz hangi tarifeye gecebilirim 1 ay sonra gecmeyi dusunuyorum. Verdikleri modem cok kotu hizmetleri cok cok kotu neredeyse 1 ay aramamiza ragmen ilgilenmemislerdi.. halbuki eskiden boyle degildi aradigimizda gelirlerdi. 50 mbps min olmak uzere akk siz hangi nete gecebilirim.. modemi kendim alacagim bunuda goz onunde bulundurmak lazim para cok sorun degil abartili fiyat olmadigi surece yeterki akk siz 50 mbps ustu hizi olsun. ve upload u yuksek olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMakavelix

Hocam benim de sözleşme bitti.Aynı paketi kullanıyorum 50/150 69 lira veriyordum.89 lira teklif ettiler.Onun dışında bi teklifte bulunmadılar.Siz nasıl bi yol izlediniz memnunum çünkü şu an bu paketten.

Önceki sayfada yazmıştım. Bana da önce 89 lira önerdiler. İptal edelim deyince iptal birimine bağladılar ve orası 69 önerdi. Fazladan ilk 3 ay ücretsiz kullanım verdiler. Onun da ilk ayı yarım aylık fatura geldi zaten. Taahhüdü ay ortası yenilediğim için. Bunun haricinde bir şey önermediler. Ben ev telefonu için dakika paketi veya Turkcell Tv web giriş paketi kopartmaya çalıştım ama olmadı.

• quote:

bu paketi sitelerinde bulamadım linki var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: varslan

quote:

bu paketi sitelerinde bulamadım linki var mı acaba?

Aciklamasini yukarda yaptim.

• Bugün üyeliğim bitiyor,fiber gece kuşu tarifesinde idim. 1 ay önce arayıp teklifte bulunmuşlardı. 5'i 1 yerde kampanyasına geçmek istedim kabul etmediler. O gün bugündür arayıp soran yok, bu arada kampanya fiyatlarıda değişti. Kimse aramayınca internetten 5'i 1 yerde devam kampanyasına başvuru yaptım,sırf arasınlar diye. Bugün aradılar durumu anlattım 1 ay önce ben geçmeyi kabul ettim beni o günkü fiyatlar üzerinden 5'i 1 yerde kampanyasına alın diye,herkes birbirine aktardı,6.görüştüğüm temsilcide başka birine aktarmaya çalışınca yeter dedim,tamam istemiyorum. 15 dakikadan fazla telefon görüşmesi sürdü,evet demelerini geçtim,birisi çıkıp hayır kesinlikle olmaz bile demedi. Dsmart üyeliğimi 1 sene önce sonlardırdım,her hafta arayıp teklif sunuyorlar. Superonline'nın umrunda değil. Bu işin bir yolunu bilen varsa söylesin,kızıpta tekrar Türktelekom'a dönmek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

Bugün üyeliğim bitiyor,fiber gece kuşu tarifesinde idim. 1 ay önce arayıp teklifte bulunmuşlardı. 5'i 1 yerde kampanyasına geçmek istedim kabul etmediler. O gün bugündür arayıp soran yok, bu arada kampanya fiyatlarıda değişti. Kimse aramayınca internetten 5'i 1 yerde devam kampanyasına başvuru yaptım,sırf arasınlar diye. Bugün aradılar durumu anlattım 1 ay önce ben geçmeyi kabul ettim beni o günkü fiyatlar üzerinden 5'i 1 yerde kampanyasına alın diye,herkes birbirine aktardı,6.görüştüğüm temsilcide başka birine aktarmaya çalışınca yeter dedim,tamam istemiyorum. 15 dakikadan fazla telefon görüşmesi sürdü,evet demelerini geçtim,birisi çıkıp hayır kesinlikle olmaz bile demedi. Dsmart üyeliğimi 1 sene önce sonlardırdım,her hafta arayıp teklif sunuyorlar. Superonline'nın umrunda değil. Bu işin bir yolunu bilen varsa söylesin,kızıpta tekrar Türktelekom'a dönmek istemiyorum.

Merhaba ttnet fiber varsa ona geçin nasıl olsa bir farkı yok.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.