Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TaKo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
673.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #34
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50/150 + Turkcell TV+ Ev Paketi + Ses için 74 ödüyorum.

79 TL teklif edildi.

Düşüneyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: exper2006

50/150 AKK'lı 3 ay ödemesiz 27 ay taahhütlü 69 TL'lik teklifden daha iyi teklif alabilen var mı arkadaşlar

mevcudum 50/250 AKK'li 63 TL idi. Bunu istedim vermediler.

Saygılar
    exper2006

Hocam 50/250 için fiyat teklifinde bulundular mı?
  • 24/75e 59 tl teklif ettiler yani mevcut paketimin aynısı napmalı millet.
  • Turkcell tv plus net large paketi herhangi bir şekilde kullanılmıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

24/75e 59 tl teklif ettiler yani mevcut paketimin aynısı napmalı millet.

24/75 mi 25/75 mi?
  • Valla fiber işte hocam 24 diye aklımda kalmış ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl yeni akk ile uploadlar ne olacak bir türlü cevap bulamadım

• 50 Mbit
    150GB Kota
    + Aile Paketi

79 TL kabul ettim artık
  • 100Mbit
    250GB AKK
    99TL gözüküyor şu an hesaba giriş yaptığımda,

kanalların hepsi açılmış discovery nba vs

yan oda için 15+kdv
    4k kutu için 5tl

istiyorlar,
  • 100mbit 175gb,Apple TV,100dakika ev telefonuna 99tl dediler kabul ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 25mbit 25gb akk'lı internet kullanıyorum 54 lira veriyorum aylık. Mart 18'de bitiyor taahhüt. Taa ilk quiknet zamanından beri kullanıyorum superonline'ı ama fahiş fiyatlarından dolayı son 2 taahhütümde üzdüler beni. Güzel bir tarife bulamazsam kapattırmayı düşünüyorum. Cep telefonum da Turkcell ve ona da 25-30 lira civarı para ödüyorum her ay. İkisinin birlikte olduğu şuankinden daha avantajlı bir tarife var mıdır acaba? Yüksek hızlı düşük AKK'lı olursa daha iyi olur malum yeni kararla birlikte daha verimli kullanabiliriz.

Edit: konuda iptal isteyip çok iyi teklifler alan arkadaşlar gördüm. Kablonet olsa saniye düşünmeden geçerim ancak şuan bizim durumumuz için en mantıklısı superonline görünüyor. İptal talebi istesem kesin daha iyi bir teklifle geliyorlar mı? O riski almaya değer mi? Yani iptal etmek istiyorum demedikçe bu adamlar doğru düzgün teklif yapmıyor belli ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KilliKarpuz -- 24 Şubat 2017; 17:53:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

Arkadaşlar 25mbit 25gb akk'lı internet kullanıyorum 54 lira veriyorum aylık. Mart 18'de bitiyor taahhüt. Taa ilk quiknet zamanından beri kullanıyorum superonline'ı ama fahiş fiyatlarından dolayı son 2 taahhütümde üzdüler beni. Güzel bir tarife bulamazsam kapattırmayı düşünüyorum. Cep telefonum da Turkcell ve ona da 25-30 lira civarı para ödüyorum her ay. İkisinin birlikte olduğu şuankinden daha avantajlı bir tarife var mıdır acaba? Yüksek hızlı düşük AKK'lı olursa daha iyi olur malum yeni kararla birlikte daha verimli kullanabiliriz.

Edit: konuda iptal isteyip çok iyi teklifler alan arkadaşlar gördüm. Kablonet olsa saniye düşünmeden geçerim ancak şuan bizim durumumuz için en mantıklısı superonline görünüyor. İptal talebi istesem kesin daha iyi bir teklifle geliyorlar mı? O riski almaya değer mi? Yani iptal etmek istiyorum demedikçe bu adamlar doğru düzgün teklif yapmıyor belli ki

Benim de temmuzda bitiyor hat turkcell kontörlü aylık 30 tl veriyorum kontor , güzel bi tekluf alan var mi 65 de net ve turkcell tv 75 gb 25 mbps + ses hizmeti

• derya78 kullanıcısına yanıt
    16
  • Benim sözleşme bitti de yeni modem istiyorum şuanki huawee fakat wifi pek iyi çekmiyor acaba yeni modem talep edebilirmiyim ?
  • deepestlove D kullanıcısına yanıt
    Bende ayni paketteyim fiyatta ayni 79tl olanda turkcell tv tum kanallar aciksa geverim tahhut bitecek

• 4k lar hariç açık
    özellikle sorduğun bir kanal var mı

discoveryler animalplanet nba english club eurosport 1-2 ler fln açık
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    bunu BTK denen sansür A.Ş'ye söyle akıllılar sansür tekniği olarak akk ( akn ) kullanıyor...
  • arkadaşlar taahhüt vermem için arayıp duruyorlar,
    tekrar aradıklarında soracağım lakin tabi bildiğiniz gibi yanıltıcı cevap verme durumları da var,
    bir de buradan sorayım dedim,
    taahhüt verdiğim takdirde mayıs sonrası akk dolduktan sonraki hızım bu güne göre mi devam edecek, yoksa yeni akk kararlarına göre mi düzenlenecek,
  • güzel soru. açıkçası benimde kafamı kurcalayan birşeydi. cevabını bende merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 2 Mart 2017; 19:47:40 >
  • deepestlove D kullanıcısına yanıt
    neden 250 akk 99 tl gözüküyormuş? cevabı bellimi?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.