Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blue_eagles , MyDonez Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
11.215
Cevap
253
Favori
673.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay kaldı benim paketin bitmesine de. 50 ye 75 kotalı paket kullanıyorum. Artık bu paktte 75gb doldurunca interneti keseceklermiş.

25'e 50 önerdi. Kotayı aşınca hız 8 mpbs'e düşecekmiş. TV aile paketi ile beraber 75 TL dedi. 50 lira ödediğim paket hem zamlanıyor hemde hızımı düşürüyor.

Kanuna göre hızım 24 ise kota bitiminde de 24 olarak kalmayacak mı?

Sadece işyerinde internet kullanırım, bu şartlarda hayatta yenilemem. Birde utanmadan fazla ücret ödememeniz için aradım diyor.
  • Arkadaşlar, Superonline'in internet sitesinden tüketici şikayetleri bölümüne AKN olayı ne olacak diye yazıp cevap alan oldu mu?

Ya da yapabilir misiniz ben yaptım cevap bekliyorum
  • 100bit lik paketi kullanıyordum 80 liraya.sözleşmem bu ay bitiyor.geçen aradılar 100mbit 100 kota 80 lira.kota bitince net kesiliyor.kabul etmedim,vodafone a geçeceğim
  • ​15 Mbps AKK'sız Fiber Paket ​​Limitsiz ​Limitsiz 79 TL​

nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Arkadaşlar, Superonline'in internet sitesinden tüketici şikayetleri bölümüne AKN olayı ne olacak diye yazıp cevap alan oldu mu?

Ya da yapabilir misiniz ben yaptım cevap bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/superonline-akk-akn-kalkacak-diyor--135759104 Bir üye yapmış sanırım. Böyle bir konu var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Hocam iki kutu arasında ne fark var?
    4K olan Sagem kutu daha stabil, kanal geçişleri hızlı, donma takılma kitlenme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Bende tv plus yüzünden tarifeyi yenileyemiyorum hocam günler oldu durumu çözemediler, kutu değişimi bile yapalım dedim gene de olmadı henüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Superonline'dan ( 4-4'lük Turbo 4GB aboneliği ) Vodafone Fibermax'a geçtiğim gün Süperonline çağrı merkezinden arandım. İlk 6 ay ücretsiz bir paket teklif ettiler. Bende o ara bayanın sözünü kesip " Sözleşmem bitmesine yakın 10 kez aradım, hiç iyi teklifiniz olmadı. Bende Vodafone Fibermax'a geçtim" dedim. Teklifin gerisini söyleyemedi :-)

Şimdi çok daha uygun fiyata aynı hat üzerinden fiber internete devam.

Kendileri kaybetti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    superonline uzerinden mi fiber aliyorsunuz su an vodafone aboneligi ile ?
    sikinti yasadiniz mi hic ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

superonline uzerinden mi fiber aliyorsunuz su an vodafone aboneligi ile ?
    sikinti yasadiniz mi hic ?
    Altyapı Superonline,sözleşme Vodafone Fibermax.

Aynı hat olduğu için memnunum diyebilirim...

Sadece Turkcell'den beri devam eden şöyle bir sıkıntı var.

Turkcell Superonline'da gün içerisinde 3-4 kez kopma olurdu. 30-60 sn hat giderdi. Defalarca arıza kaydı açtırdım. Hatta modem dahi değişti ama sorun çözülmedi.

Aynı kopmalar Fibermax'ta da var. Sanırım aynı altyapı olduğu için sorun devam ediyor.

Maalesef aynı modemi veriyor Vodafone...

Bugün Vodafone Çağrı merkezinden memnuniyet bilgisi için aradılar. Bende bu sıkıntıyı söyleyince sistemden kanal değişimi yaptılar. Bir de öyle deneyin. Sonra yeniden bakalım dediler.

• Superonline Adamları bizim buralar da resmen cirit atıyorlar. Bize de geldi.. Bağlayalım diye. Hayır dedim. Sanırım bir an önce sözleşme yapıp Akn yi kitleyecekler..

1 Ocak gününü bekliyorum.. Bakalım ne olacak.

• 1 ayım var aradılar
    24mps +tvplus limitsiz aknsiz = 104 tl
    nasıl sizce
  • orkfey O kullanıcısına yanıt
    Tv+ ihtiyacınız önemli burada. İhtiyacım yok diyorsanız Vodafone 100mbps 200gb akn 79+7=86₺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam vodafone wan şifresini verdiği için istediğiniz modemi alıp kullanabilirsiniz
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    Vodafone a geçince kullanıcı adı ve şifresini alabildiniz mi?

• 20.12.2018'de 100 mbps - 150 gb akn paketimin taahüdü sona eriyor.
    Netflix ve Iptv olduğu için akn'siz / kotasız bir tarife bulmaya çalışıyorum. SOL paketlerinde 25 mbps limitsiz haricinde hepsi kotalı veya akn'li. Ancak 2019 tarifeleri henüz çıkmış değil.
    2019'a kadar bekleyip yeni tarifeleri görmek daha uygun olur gibi.

Burak Bey,
    Vodafon fibermax olarak uygun bir tarifeniz, öneriniz olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arkadaşlar hepinizle aynı durumdayım ve inanın gülüyorum sadece bir de Enflasyonla mücadele falan demişler.

Bundan 2 sene önce daha iyi seçenekler varken şu an aynı şeyi istersem 150 GB sonrasında internetim duracak ve ek joket paket almak zorunda kalacağım.

150 GB'ı aşmıyoruz gerçi ne dersiniz 2 yıl daha uzatmalı mıyım ?
    Yorum yapabilecek var mı ?
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    İsterseniz 24 mbps akksiz vodafone fibermax ı 67.50 tl ye verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Bu mesaj silindi.
    Burak Bey teşekkürler.
    Sanırım 2019'dan itibaren akk'ler kalkacak ve akk dediğimiz şey "kota" olarak değişecek.
    Netflix ve iptv izliyorum. Sıkça da youtube kullanımı var. Mevcutta kullandığım 100 mbps ve 150 gb akn'li tarifem 20 günde doluyor ve hızım 24 mbps'e düşerek ayı tamamlıyorum. Yanlış anlamıyorsam 2019 itibariyle sizin önerdiğiniz pakette 100 gb akk dolduğunda internetim kesilecek.
    Ben bu şekilde değil, kotasız / limitsiz / akk'siz bir internetim olsun istiyorum. Buna uygun bir tarifeniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeqona

Hocam vodafone wan şifresini verdiği için istediğiniz modemi alıp kullanabilirsiniz
    O da ek bir maliyet :-)

Duruma göre ilerde değiştirebilir..

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.