Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xxpp , xxpp Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.213
Cevap
252
Favori
673.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toytonum

quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Arkadaşlar bir fikir verin lütfen

Şimdi ilk kez aradılar gelen teklifler şu ;

25 mbps 50 gb + tv plus + 6 kanal = 64.90 ( 16 mbps düşüyor )

25 mbps 75 gb + tv plus + 6 kanal = 69.90 ( 16 mbps düşüyor)

50 mbps 100 gb + tv plus + 6 kanal = 74.90 ( 16 mbps düşüyor dedi ısrarla 25 değil miydi )

100 mbps 150 gb + tv plus = 94.90 ( 24 mbps düşüyor dedi )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Şu an 25 mbps 75 gb + türkcell tv plus 64 tl idi ( ay sonu 84 olacakmış tahattut bitince )

-Çok yoğun kullanan birisi değilim aylık kullanımım 100 gb ile 150 gb arası ( ara sıra geçiyor )

-Cep telefonu hattımı telekomdan faydası olacaksa taşıyabilirim eşim Türkcell ( Aralıkta olabilir dedi mh niyeyse şimdi olursa kotalı tarifeler var dedi )

-Fiber kullanıyorum. Tv+ ta var . ( Cüzi fark yada bedava olacaksa kalabilir )

- 4k Tv ve PS var.

- Aylık + 5 TL 4k tv kutusu , modem yenileme ise yok galiba gecen yenileme de 2.el modem verdiler hiç memnun değilim

Vodafone yada Turknet e taşımayı düşünüyordum . Başka varsa bilmiyorum.

Yardımcı olup fikir verenlere şimdiden teşekkürler. Detaylı yazdım diğer arkadaşlara da faydası olsun .

100 mbps 150 lik paketin adını öğrenebilir miyim ? Mh yi aradığımda böyle bir paketimiz yok diyorlar

Valla hocam biz soru sorunca kimse cevap vermiyor ama herkes soru soruyor Sadece cevap veriyorum

( Diğer konularda da ) tarife adını da bilmiyorum ne yazikki . Herkese ayrı tarife veriyorlar daha aynı teklif alan yok gibi. Bilgi veren mh konuya çok hakim değildi. Eskiden böyle değildi sol, çok müşteri de kazandırdık ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abidig kullanıcısına yanıt
    Sizin tarifenizden mh ye bahsettim onları söyleyen yalan söylüyor öyle bir tarifeyi sistem vermiyor zaten diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sizin tarifenizden mh ye bahsettim onları söyleyen yalan söylüyor öyle bir tarifeyi sistem vermiyor zaten diyorlar

Size vermiyordur , bölgeye göre tarife var, öğrenci var, eski abone yeni abone var , tv plus li olan var herkese farklı veriyor sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Size vermiyordur , bölgeye göre tarife var, öğrenci var, eski abone yeni abone var , tv plus li olan var herkese farklı veriyor sistem

Bana önerdikleri 100mbps 250gb kotalı 109.90 kota almak istersem 100gb kota 20 tl. Kabul etmeyeceğim

• Merhaba arkadaşlar,

25 mbps 75 gb sol paketim bitmek üzere. şimdi sol sitesinden hesabıma girdiğimde üst pakete geç sekmesine tıkladığımda aşağıdaki resim çıkıyor. ilk sorum bunlardan birini seçince taahhütlü işlem üzerinden mi yapıyor. yoksa şuan kotam sıfırlandığı için ay sonuna kadar mı? Eğer taahütlü işlem üzerinden yapıyorsa bu paketler nasıl sizce. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• redsock R kullanıcısına yanıt
    Sitedeki açıklamaya okursan detaylı bilgi sahibi olabilirsin. O üst pakete geç butonuna nasıl farklı paket seçersen taahüt yenilenmiyor diye biliyorum sadece taahut bitiminr kadsr o seçtiğin paketi ve kullanıp yeni tarifenin ücretini ödüyorsun.Taahhut uzatma değil sitede yazan bilgilere göre.

• Beyler bu iptal servisindekilerin bizi arayıp teklif yapması için dilekçeyi mi göndermemiz gerekiyor? Müşteri hizmetlerine iptal talebimi belirttim tamam onlar daha iyi teklif yapabiliyorlar arayacaklar dedi ama dilekçe göndermeden ararlar mı aramazlar mı sormayı unuttum. Sizler de nasıl oldu? Bir de bu dilekçeyi internetten de gönderebileceğimi söyledi fakat burada siz hep fax falan diyorsunuz kafam karıştı hangisi doğrudur?

• medcezir55 kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisini ara, kendilerine "beni lütfen iptal biimine aktarırmısınız?" dediğin zaman seni iptal birimine aktarırlar, oradaki arkadaşlar farklı paket sunabiliyor. Ben oradaki arkaaşlardan 25 mbps tv+ paketini aldım geçen haftalarda.
  • Aynen öyle söyledim zaten dostum. Tamam ben talebinizi iletiyorum dedi. Şimdi internetten de girip baktım taleplerim de oluşturulmuş, değerlendiriliyor aşamasında. Herhalde arayacaklar yarın falan.

• medcezir55 kullanıcısına yanıt
    Ne talebi ben anlamadım, siz iptal birimindeki çalışanlara iptal etmek istiyorum dediğinizde size neden kapattırıyorsunuz diye söylemediler mi?
  • Söylediler. Kendisi düzgün tarife veremiyor o yüzden iptal birimine aktarın beni dedim onu da yapamıyormuş. Talep aldı onlar arayacakmış. Az önce bi daha aradım iptal birimine aktarın beni direkt dedim ama öyle bir şey yapamıyoruz diyor. Talebim görünüyor sistemde ancak dilekçe falan yollamadım henüz. Dilekçe yollarsam direkt iptal edilirmiş. Ben iptal servisiyle pazarlık yapmak istiyorum işte. O yüzden aramalarını bekleyeceğim anlaşılan. İki müşteri temsilcisiyle görüştüm ikisi de aynı şeyi söyledi.

• 6-7-8 ay taahhutu kalmış devretmek isteyen varmı ankarada?

• quote:

Orijinalden alıntı: medcezir55

Söylediler. Kendisi düzgün tarife veremiyor o yüzden iptal birimine aktarın beni dedim onu da yapamıyormuş. Talep aldı onlar arayacakmış. Az önce bi daha aradım iptal birimine aktarın beni direkt dedim ama öyle bir şey yapamıyoruz diyor. Talebim görünüyor sistemde ancak dilekçe falan yollamadım henüz. Dilekçe yollarsam direkt iptal edilirmiş. Ben iptal servisiyle pazarlık yapmak istiyorum işte. O yüzden aramalarını bekleyeceğim anlaşılan. İki müşteri temsilcisiyle görüştüm ikisi de aynı şeyi söyledi.

Allah allah, normalde direkt bagliyorlar, siz israrla bunu söyleyin, olmadı sert çıkışın, iptal için ne yapmam gerektiğini iptal merkezinden öğrenmek istiyorum diyin..

Pazarlıkta çok büyük beklentiye girmeyin derim..

• Valla 2 kişiyle görüştüm ikisi de aynısını söylüyor. Öyle bağlama olmuyormuş. Ben de anlamadım gitti.

• Şimdi tekrar aradım zar zor ısrarla bağlattırdım bu sefer iptal servisini. 250 gb kota akk, 100 m hız turkcell tv'li 99 tl önerebiliyor ancak. İlk 3 ay da indirim vardı sanırım tam anlamadım orayı. Ben zaten 25 mbit akksiz paketteydim. Fiyat önemli değil yani. Bana uygun geldi açıkçası. Zaten Turkcell tv kullanacak değilim. Fikirleriniz nedir beyler?

• quote:

Şimdi tekrar aradım zar zor ısrarla bağlattırdım bu sefer iptal servisini. 250 gb kota akk, 100 m hız turkcell tv'li 99 tl önerebiliyor ancak. İlk 3 ay da indirim vardı sanırım tam anlamadım orayı. Ben zaten 25 mbit akksiz paketteydim. Fiyat önemli değil yani. Bana uygun geldi açıkçası. Zaten Turkcell tv kullanacak değilim. Fikirleriniz nedir beyler?

Kendime göre yorumlarsam;

— Kotalı olması rahatsız edici. Ancak 250GB da az değil.
    — TURKCELL TV yi kullanmayacaksanız, göz ardı edebilirsiniz.
    — Şimdi di kullandığınız 25 mbit hızdan memnunsanız. Bu platin paketi tercih edebilirsiniz. 10 TL az ödersiniz.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum zaten şu anda o paketin fiyat olarak eski halini kullanıyorum. Aynen dediğin gibi 10 tl daha ucuz ancak bu yeni pakette hız 100 m olacak ayrıca ayda zaten 250 gb'ı kolay kolay geçmiyorum. Geçersem de 24 mbit'e inecek hız ki bu da eski hızımla neredeyse aynı sayılır. Tv paketini kullanmayacağım için de o kota hayli hayli yeter. Zaten gece 2 - 8 arası da kotadan muaf biliyorsun. Pazartesi arayıp kabul edeceğim gibi bakalım.

• quote:

Şimdi tekrar aradım zar zor ısrarla bağlattırdım bu sefer iptal servisini. 250 gb kota akk, 100 m hız turkcell tv'li 99 tl önerebiliyor ancak. İlk 3 ay da indirim vardı sanırım tam anlamadım orayı. Ben zaten 25 mbit akksiz paketteydim. Fiyat önemli değil yani. Bana uygun geldi açıkçası. Zaten Turkcell tv kullanacak değilim. Fikirleriniz nedir beyler?

99 lira gayet iyi, 250 gb da az değil gerçekten, dosya indiren biriyseniz ismi lazım olmayan u ile başlayan programın zaman ayarlaması var. indireceklerinizi listeleyip saat olarak başlatıp bittiğinde de kapanmasını söyleyebilirsiniz..

türkcell tv nin 3 kutusu var, sd hd ve 4k.. bunların bir de aile paketi belgesel paketi gibi paketleri var, size verilenin ne olduğuna bakın derim. lazım olmaz demeyin, kaçırdığınız bir dizi bir program olur, alır geriye bakarsınız..

• Giriş paketi olduğunu söylemişti. Valla hiç kullanacağımı sanmıyorum ama mecburen alacağız işte.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Tv+ ta kiralama ve satın almalara pin kodu koyun yoksa anında faturanız yanlışlıkla kabarabilir :) onu kiralar bunu satin alir.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.