Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

22/06/2021 taahütüm bitiyor 35 MB kullanıyorum 79 TL ödüyordum.

50 MB 12 ay boyunca 119 TL teklif etti geçen hafta aradıklarında

Teklifleri 35 MB limitsiz 3 ay 79 TL
    Kalan 9 ay 89 TL olmuştu ( 1 ay 100 MB turbo buton)

Bende böyle demiştiniz dedim evet oda var dedi bunu yaptırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aradi manisa bayisi 2 yil 109.90 tl 35 mgbt ve tablet verelim 2 yıl taahüt istediler tabletin markasini sormadim kapattim acaba almalimiydim tablet piyasa ederi ne kadar onu merak ediyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akigo35 A kullanıcısına yanıt

Cihazlı taahhüde kesinlikle girmeyin. Sonrasında hız bile yükseltemiyorsunuz, hatta daha yüksek ücretli tarifeye bile geçirmiyorlar. Taahhüt olayı zaten sıkıntılı bir de cihaz taahhüdü sıkıntıyı 2 ile çarpıyor.

• Selam arkadaşlar ayın 15 in de taahhütüm bitmiş beni pazar günü aradılar. Önce fırça attım bittikten sonra mı aranır diye. 35 mb limitsiz 101 lia ödüyorum arayan kişi 12 ay 109 -- 12 ay 129 teklif etti. Ben de kapatın dedim sizi arayacaklar dedi. 1-2 saat sonra iptal birimi aradı 3 ay 89-- 9 ay 99 teklif edince istemiyorum dedim.

Bugün genel müdürlükten tekrar arandım 12 ay 81 tl teklif ettiler ve onayladım .İlk ay da 100 mb hız hediye.

Yani Türkiye de tarifeler yersen statüsün de..

• Akigo35 A kullanıcısına yanıt
    benide aradılar cihaz reeder m8 go, kötü ama iş gören cinsten. Araştırdım piyasa fiyatı ortalama 650-700 arası ben kabul edicem galiba
  • 10 mbps fiber kullanıyorum 0532 den aradılar 35 mbps 2 yıl tahadğtlü reder m8 go hediyeli 110 ₺ fiyat verdiler. Ben 10 mbps den bile memnunum 35 bana yeterde artar bile. Sormak istediğim tablet nasıldır iş görür mü. Bizde galaxy tab A t290 var. Acaba t290 dan iyimi kötümü.
    Bide 100mbps var onda 150₺ istiyorlar 2 yıl tahadütlü. Galaxy bulds kulaklık hediyeli.
    Kafam çok karıştı aslında 10 mbps den çok memnunum. Pingim gayet iyi hızımda iyi. İyi giden birşeyi bozmak nekadar mantıklı bilmiyorum. Hız yükselince pingim artarsa kötü olur pes 2021 i deli gibi oynuyorum tek eglencem elimden gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 26 Nisan 2021; 15:34:28 >
  • selamlar,

evde superonlıne kullanıyorum. yazlık için ttnet taahhutsuz 6 aylık yazlık ınternet almayı düşündüm ancak modemi 288 TL den satıyorlar. Evde kullandığım superonlıne verdiği modemi yazlığa götürerek kullanabiliyor muyum ? yoksa bunlarda bir engelleyici vs var mı ? Şimdiden yardımlarınız için tşk ederim.

• nevermscxx kullanıcısına yanıt

Ikisi de adsl veya vdsl ise olur. İkisinden biri bile fiberse çalışmaz

• bılgı ıcın tskler hocam, evdekı fıber oldugu ıcın olmayacak bu durumda.

• Beni superonline'dan bir eleman arıyor 2 gündür Vodafone fiberdeyim şu an sözleşmem bitiyor, bu 129 TL 100 mbit down 10 mbit up kampanyasının bugün son günü geçireyim mi diyip duruyor ama sayfada son gün 1 Haziran diyor sormak istedim, müşteri kapmak için son gün diye yalan söylüyor herhalde

• 200 MBPS'ı binaya kadar fiberde hala vermiyorlar mı arkadaşlar? Binaya kadar gpon fiber altyapısı var. Tarifem 100 mbps.

Son güncelleme ile birlikte router'dan gigabit aktif oldu, önceki yazılımda sadece fast ethernet destekliyordu. Şu an speed testte 190mbps alıyorum. Ama pratikte 100mbps ile indiriyor. Altyapınız desteklemiyor da diyemezler artık. Belki tüm daireler aynı anda 200mbps abanırsa o zaman bandwith sorunu çıkabilir deseler anlarım.

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 30 Nisan 2021; 18:43:47 >

• 25 bmit 76tl ödüyorum, 532 den aradılar ilk 3 ay 76 sonra 86 tl , 50 mbit ilk 6 ay 86tl sonra 96tl dediler. kararsızım

• Temmuz ayında bitecek taah için aynı teklıf bana da yapıldı az önce. ben de düşüneyim dedim kapattım. daha uygun teklif alan var mı ?

@berkaydj

• İlk 2 ay bedava kalan aylarda 60 tlden anlaştığım ve 12 ay taahhüt verdiğim SOL fiber için 3 ay sürem kaldı. Bakalım yeni teklifleri nasıl olacak buradan paylaşacağım. Mümkün mertebe uygun bir teklifle devam etmek istiyorum hızım bana yettiğinden.

• sanırım aylık 82 TL den gelen 25 mb tekliften devam edeceğim, daha uygun yok gibi.

• Arkadaşlar Turkcell fiber 100 mbit almak istiyorum. Ama 130 TL den aşağı fiyat yok. 100 mbit fiberi uygun fiyattan kullanan arkadaş var mı?
    Not: Turkcell altyapısından kullanmak istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5 sene evvel apple tv, 2 sene evvelde iphone 6s plus'lı taahhüt vermiştik. herhalde bir süredir adam gibi cihazlı kampanya yok.

bir de sanki iş yerini arıyor gibi sabahın köründe aramıyorlar mı sinir oluyorum. internette yazan fiyatı söylemek için küfür yiyolar. son 10 yılın 8 yılı fiber kullandım insan indirimli konuşur.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

25 bmit 76tl ödüyorum, 532 den aradılar ilk 3 ay 76 sonra 86 tl , 50 mbit ilk 6 ay 86tl sonra 96tl dediler. kararsızım

taahhütünüz ne zaman bitiyor..

50 mps kullanıyorum, size edilen teklifi anında kabul ederim..

ama bana hep 100+ tl teklif veriyorlar..

benim taahhütüm ay sonunda bitiyor..

• Ay sonu bitecek benim de 10 senelik kullanıcıyım geçen ay bayiden aradılar 0532'yi bekliyoruz pazarlık için. :)

Bayiiye modemden memnun değilim taahhüt yenilersem değiştirir misiniz dedim, değişim için masraf olacağını söyledi ne alakaysa.

E dedim o halde taahhüt yenilemem, iptal edip yeniden üyelik bağlatırım o zaman bu masraf oluşmaz ve modem değişmiş olur dedim. Hıı evet vs diye geveledi.

• İptal edip yeniden bağlatıcam diyince değiştiriyorlar aynı modemle devam etmeyin hocam modem değişsin bi yenilensin.
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.