Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.089
Cevap
252
Favori
666.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4k tv si olmayanların tercih etmesine gerek yok di mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

4k tv si olmayanların tercih etmesine gerek yok di mi hocam?

Gerek yok aynen..Hatta 4k tv olsa bile gerek yok bence..Cunku 4 tane 4k yayin var..Sagem hizli ve stabil bir kutu,goruntu kalitesi de cok cok az iyi..Farkedilecek bir kalite degil aslinda..Benim 4k Tv'im var...Her iki kutuyu da denedim..

Sagem hizli ve stabil,geceleri kendi kendine guncelleme yapiyor,acip kapaniyor..

Huwaei Nispeten hizli,goruntu kalitesi yeterli..

Burada onemli olan şu..Internet hizin me kadar hizli olursa,misal.100 Mps..Goruntu kalitesi artiyor..

Ben 25-35 ve en son 100 Mps kullaniyorum su an..Arada fark var yani yok diyemem..3 hizda deneyimlemis oldum goruntu kalitesini..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    0532 532 00 00

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER 

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

Tv+ kullanımı normal internet hızımızı yavaşlatmıyor di mi?

• quote:

Teşekkürler hocam

Tv+ kullanımı normal internet hızımızı yavaşlatmıyor di mi?

Hayir donma vs olmaz ama goruntu kalitesi Hiza bagli..

• quote:

Modem yorumlarınızı bekliyorum  

Yarın saat 17:00 de kuruluma geliyorlar. Haftasonu yorumlarımı yazarım :)
  • bhdr84 B kullanıcısına yanıt

Tamam hocam.SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER 

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim.

• norton772 kullanıcısına yanıt

35mbit + tvplus aile paketi 106.90 1 yıl

50mbit + tvplus aile paketi 126.90 1 yıl

100mbit + tvplus aile paketi 149.90 1 yıl teklif ettiler.

• Tv+ lı bir paket kullanıyorum. 110 tl ödüyorum. Taahhütüm 2 aya bitiyor. 129tl 100mbps tv+ sız geçmek istiyorum ama yapılamıyormuş öyle bir işlem tv+ lıdan tv+ sıza. Tavsiyesi olan var mı nasıl geçebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgutb -- 19 Şubat 2021; 9:10:18 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt

Sagem 4K kutu ile Huawei HD kutu arasında görüntü ve kalite olarak çok ciddi farklar var. TV'niz 4K olmasa bile Sagem cihazı tercih etmenizi öneririm. Kanal geçişlerinden görüntü kalitesine kadar çok daha iyi bir cihaz. Mesele 4 tane 4K yayını izlemek değil, kaliteli bir cihaz kullanmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperturgutb

Tv+ lı bir paket kullanıyorum. 110 tl ödüyorum. Taahhütüm 2 aya bitiyor. 129tl 100mbps tv+ sız geçmek istiyorum ama yapılamıyormuş öyle bir işlem tv+ lıdan tv+ sıza. Tavsiyesi olan var mı nasıl geçebilirim

TV4 bulunmayan bir kampanyaya geçiş için taahhüdünüzün bitmesi gerekiyor. Yoksa Tv+ için ceza geliyor, o nedenle ikaz ediyorlar. Taahhüdünüzün son ayı içine girdiğinizde TV+ iptal edildiğinde zaten bir ceza çıkmayacağından geçiş yapabilirsiniz demişlerdi. Ancak siz yine de iptal birimiyle bu konuyu görüşmek istediğinizi belirterek iptal biriminin aramasını isteyin. Aradıklarında size sunabilecekleri özel kampanyaları da sorarsınız. Onların yetkileri çok daha fazla normal arayanlara göre.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt

Tamam hocam çok teşekkür ederim.

• Superonline Vdsl tahhaudum bitiyor diye hızımı 50'den 16lara dusurdu 3 senedir ilk kez simdi oluyor neden cunku tahhahud yenimele teklifini kabul etmedim geçen, bir de hızım dustu diyince altyapınızda sorun var diyor cakallar sizi ay sonu şutlayacam kurtulacam bunlardan. SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER 

• Superonline'ımı iptal ettim. Modemi iade edemeyecegim baska sehirde oldugu icin. Sozlesmemde modem iade edilmezse 300 tl bedel alinir yaziyor. Eylul 2019da acmistim onun sozlesmesi. Simdi bana 300 tl fatura ederler degil mi her yıl bu fiyat artiyosa işim sakat

• kargoyla gönderebiliyorsun bildiğim kadarıyla, ben öyle yapmıştım.

• Arkadaşlar bir şey sorabilir miyim?

Superonline'da ki fiber paketleri kendi modemim ile kullanabilir miyim? Yani onların modemini söküp kendi modemimi takabileceğimi biliyorum ama ben hiç onların modemini almak istemiyorum.

Böyle bir şey mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren377

kargoyla gönderebiliyorsun bildiğim kadarıyla, ben öyle yapmıştım.

Hocam tesekkurler cevabiniz icin ancak kendimi aciklayamamisim tam. Ogrenci evimin internetiydi bu. Ogrenci evime gitmiyorum sehir disinda malum coronadan okullar kapalı. Yani modemi gidip almam gerekiyo git gel masrafim zaten 300 tl tutuyor. Mecbur bisey yapamiyorum simdi.

Umarım 300den fazla degildir diye umuyorum daha fazlaysa epey zarara girmis olcam maalesefSÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER 

• 2 ay sonra 15 mbps taahhüt bitiyor
    35 mbps + tablet hediyeli kampanya ya geçtim ama sonra kendiliğinden iptal oldu. Tablet temin edilemediği için galiba.

Şimdi turknete gecsemmi diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.